خود را ارتقا دهید AirPods به شارژ بی سیم برای عنوان کمی تا $20 – CNET

آن را سخت به اندازه کافی برای آشتی خرید اپل AirPods هنگامی که وجود دارد بسیاری از جایگزین های گران قیمت کمتر. اما به پرداخت هزینه اضافی $40 به آنها را با یک شارژ بی سیم مورد ؟ و یا به پرداخت یکی دیگر از 79 دلار برای خرید آن صورت به طور جداگانه ؟ هیچ. همه هیچ. Nah به ah به هیچ, هیچ, هیچ. (ببخشید فقط متراکم به Meghan Trainor.)

که گفت:, شارژ بی سیم عالی است. گوشی من آن را ندارد. من تماشای آن را ندارد. من خراب آن را کاملا می خواهید آن را برای من AirPods. بنابراین آیا من واقعا باید به اپل و حتی بیشتر ؟

wireless-airpods-charging-cases

تنها یکی از این بی سیم-شارژ AirPods موارد ساخته شده توسط اپل. دیگران همه با قیمت 30 دلار یا کمتر است.

ریک Broida/CNET

من نمی. من سه شخص ثالث جایگزین همه آنها را به قیمت بین $20-$30. من انجام داده ام تنها پایه تست با آنها, بنابراین من نمی تواند صحبت می کنند خود را به قابلیت اطمینان در دراز مدت. اما اگر شما خود را از دست داده و مورد نیاز یک جایگزین و یا شما می خواهید برای ارتقاء به شیرین شیرین, شارژ بی سیم, این قطعا مقرون به صرفه تر از هر چیزی اپل را ارائه می دهد.

ادامه مطلب: بهترین AirPods لوازم جانبی برای سال 2020

آیا در حال حاضر خود یک Qi شارژ پد? وجود دارد شیره ذرت در بسیاری از خارج وجود دارد, اما نمی پرداخت بیش از $10. برای مثال در اینجا یک Letscom چی پد شارژ برای $9.99. آن را کاملا کار انجام می شود.

خوب به شارژ موارد! اگر شما یکی از شما می خواهم بهتر توسط همه به معنی فریاد آن را در نظرات.

Blandstrs

هر چند به فروش می رسد توسط یک شرکت به نام Blandstrs این محصول بدون برند به صحبت می کنند. اما آن چیزی یافت نمی شود در هر AirPods مورد: چند شارژ-وضعیت Led. وجود دارد سه تا از آنها را درست در مقابل آنها نور آبی یا سبز بسته به چه مقدار آب است که چپ در این مورد. بله لطفا!

دیگر ساده اما هوشمند طراحی امکانات: تخت پایین است که اجازه می دهد تا مورد به ایستادن و شیاردار طرف است که آن را کمتر لغزنده است. آن را تنها یک مو بلندتر از اپل است و به همین دلیل هنوز هم کاملا جیب پسند.

وجود 450-mAh باتری در داخل است که وعده به پنج AirPods شارژ با توجه به فروشنده. (اپل نیست و مشخص کردن اندازه باتری داخل انبار مورد اما یک مقاله ویکیپدیا قرار می دهد آن را در کمتر از 400 mAh.) اگر چه آن را ارزان ترین و این مورد علاقه من است از سه شخص ثالث AirPods شارژ موارد است.

TBGHz

اگر شما می خواهید یک مورد که تقریبا غیر قابل تشخیص از اپل نگاه نکنید. فقط در مورد تنها فیزیکی تفاوت در اینجا این است که جفت دکمه واقع در سمت مقابل به جای عقب. با این وجود, آن خانه ها نیز کمی بزرگتر 450-mAh باتری خوب برای حداقل پنج AirPods اتهامات عنوان شده علیه.

مانند اپل مورد این یکی گرد و لغزنده و ناتوان از راست قامت ایستاده. مانند Blandstrs مورد آن می رسد در بدون مارک جعبه. تنها چیزی که تشخیص آن به عنوان “TBGHz A206” است که فروشنده در صفحه محصول می باشد. که یک معامله شکن هر وسیله تنها چیزی که به یاد داشته باشید. به نظر من این است که اثبات مثبت است که اپل شارژ بی سیم مورد به شدت آسیا در $80.

NeotrixQI

در اینجا یک رویکرد متفاوت: یک مورد موجود خود را مورد. فقط اسلاید دومی به سابق و شما خوب به آن بروید. در تئوری این را باید برای یک گزینه قابل اعتماد به عنوان شما لازم نیست که به نگرانی در مورد فردی AirPods نه شارژ به درستی; مورد اصلی ادامه خواهد داد به مراقبت از آن. به جای این کار تنها از “آستین” است که برای تامین قدرت خود را در زمان مورد که آن را هنگامی که شما ذخیره کردن آن در یک Qi شارژ پد.

حرکت نزولی این است که آن را می افزاید: به صورت فله: A5-W است که احتمالا 50 درصد بزرگتر از اپل است. خوشبختانه, آن را هنوز هم متناسب با منظمی را به جیب. آن را فقط نمی کاملا به عنوان شایان ستایش است. و به یاد داشته باشید این است که یک جایگزین شده است; بدون باتری خود را. این فقط یک مورد است که می افزاید: بی سیم-قابلیت شارژ برای اپل است.

آن را به طور معمول به فروش می رساند برای $28 اما در این نوشته آن را در فروش برای $24.77.

این مقاله قبلا منتشر شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: شایعات در مورد AirPods استودیو هدفون ها روز به روز بلندتر


6:32


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>