Infinite کاربران, K-Pop, طرفداران می گویند که آنها دستکاری تهمت رالی – CNET


gettyimages-1221587855

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی نشسته به تنهایی در بالای بخش صندلی در BOK مرکز در Tulsa, اوکلاهما در روز شنبه.

Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما در روز شنبه را تولید نمی کند این جمعیت بزرگ او وعده داده شده و Infinite کاربران و طرفداران K-Pop می گویند که آنها کمک به کاهش حضور و غیاب با رزرو هزاران بلیط آنلاین با هدف حضور.

مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات دریافت کرده بود بیش از 1 میلیون درخواست برای بلیط به این تجمع با توجه به یک صدای جیر جیر دوشنبه توسط کمپین رئیس براد Parscale اما خبرنگاران در صحنه از شنبه رالی اشاره کرد حضور داشت زیر انتظارات در 19,000-صندلی BOK مرکز.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حساب رسمی توییتر دعوت حامیان به درخواست بلیط برای این رویداد در ژوئن 11, K-Pop fan حساب تشویق پیروان خود را به ثبت نام برای این رویداد و پس از آن حضور نداشت. Infinite ویدئوها با میلیون ها نفر از نمایش ها را تشویق بینندگان به انجام همان سی ان ان گزارش روز سه شنبه.

“اوه نه من امضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و من نمی توانم” یک شوخی در یک Infinite ارسال شده در ژوئن 15.

Parscale توییتی که “رادیکال معترضان” حال “دخالت” با حضور کاربران توییتر اعلام کرد تلاش یک پیروزی سیاسی در روز شنبه.

“در واقع شما فقط مسئولیت در Infinite,” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یک دموکرات از نیویورک توییتی در پاسخ به Parscale را صدای جیر جیر.

استیو اشمیت جمهوری استراتژیست سیاسی افزود: ‘من دختر 16 ساله و دوستان خود را در پارک سیتی ایالت یوتا صدها نفر از بلیط. شما شده اند نورد توسط امریکا.

Parscale انکار کرد که این اقدامات “چپ و آنلاین ترول” تا به حال هیچ گونه تاثیری در این تجمع حضور.

“ثبت نام برای یک رالی بدان معنی است که شما RSVPed با یک شماره تلفن همراه و ما به طور مداوم علف هرز جعلی اعداد به عنوان ما با ده ها هزار نفر در تولسا تجمع در محاسبه ما ممکن است شرکت کنندگان, استخر,” Parscale در بیانیه ای گفت. “این ساختگی بلیط درخواست هرگز عامل به فکر ما است.

“چه چیزی باعث این لنگ تلاش در نرم رویدادهای ما حتی احمقانه است این واقعیت است که هر تجمع پذیرش عمومی است — ورود اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده و قبل از ثبت نام مورد نیاز نمی باشد.”

Infinite یک برنامه رسانه های اجتماعی که در آن کاربران عمدتا نوجوانان و بزرگسالان جوان پست ویدئوها تا 15 ثانیه طولانی اغلب همگام سازی با موسیقی است. این نرم افزار متعلق به شرکت چینی ByteDance در حال حاضر با ارزش ترین استارتاپ ها در جهان است.

این برنامه دارای محبوبیت رسید در در سه ماهه اول سال ورود بیش از 2 میلیارد بار از فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی فروشگاه, تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج های گزارش شده در ماه آوریل است.

طرفداران K-pop که شناخته شده برای داشتن گسترده شبکه های آنلاین قبلا استفاده می شود و حضور فعال آنان را مختل نژادپرستانه هشتگهای پدید آمده است که در طول Black Lives Matter تظاهرات. طرفداران آب گرفتگی کسانی که هشتگهای با فیلم های مورد علاقه خود را از گروه های غرق کردن پیام های نژادپرستانه.

Infinite نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>