‘پو تالاب’: کشاورزان کمپرسی دوغاب در معدن-تبدیل-توریستی-جاذبه برای جلوگیری از مستند بازدید کنندگان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کشاورزان مجبور به پخش کود در اطراف یک معدن متروکه در Derbyshire برای جلوگیری از هزاران نفر از گردشگران که به اعتقاد آنها در حال بازدید از یک “مرداب آبی”.

هزاران نفر از مردم فرود هافمن معدن در روستای Harpur تپه در نزدیکی Buxton در طول های اخیر آب و هوای آفتابی جذب تصاویر آنلاین از درخشان آسمان آبی استخر.

اما pH آب به اندازه کافی بالا است به علت آسیب پوست و استخر پر از های فلزی زنگ زده از اتومبیل های غرق محلی عضو شورا گفت: مستقل.

با وجود تلاش های پیک Borough Council آتش نشانی و پلیس به نگه داشتن مردم دور آنها هنوز هم آمد در میان آنچه کیت وحشی به عنوان یک “طوفان کامل” از انگلستان coronavirus مستند و فوق العاده خوش آب و هوا.

برخی از رانده بود تا دو ساعت برای دیدن به اصطلاح تالاب است که در زمین های خصوصی Cllr Savage گفت.

در حال حاضر ساکنان را متقاعد کشاورزان به گسترش ترکیبی از گاو و خوک زباله در اطراف استخر به آن را کمتر جذاب است. محلی به گزارش خبرنگار نوشت که “ناپاک بوی دوغاب بازدید شما به عنوان به زودی به عنوان شما در رسیدن به دروازه اول”.

ساکنان پس از آن لقب سایت “پو تالاب”.

در یک Facebook, گروه, پست, آنها نوشت: “اقدام صورت گرفته مقدار زیادی از بازدید کنندگان خاطی و سفر از سراسر کشور برای دیدن این معدن نیز گفته غیر قانونی rave برنامه ریزی شده بود برای این آخر هفته.

“و با مردم محلی دریافت و ادامه داد: استفاده از مواد مخدر و بازدید کنندگان نیز ترک مقدار زیادی از بستر ساکنان به اندازه کافی بود.”

Cllr Savage گفت که اگر چه “آن چیزی است که شورای اسلامی آغاز, پیشنهاد, توصیه می شود و یا به هیچ وجه تایید شده” او می تواند درک ساکنان’ ناکامی. مشکل شده است غرش در بیش از یک دهه است, او گفت:.

یک تصویر اخیر از معدن و الحاق یک علامت هشدار دهنده است که فضولات حیوانی پخش شده است بر روی زمین (Cllr کیت وحشی)

“از ساکنان’ نقطه نظر آن را یک جاذبه توریستی آن را به یک معدن متروکه. هیچ امکانات وجود دارد هیچ مغازه های پارک ماشین هیچ توالت. آنها احساس به عنوان اینکه آنها تحت محاصره به یک اندازه است.”

در حالی که اکثر بازدید کنندگان معقول هستند و صرفا کنجکاو او اضافه کرد: دیگران در پشت سمت چپ سوخته کباب اکسید نیتروژن قوطی و زباله های دیگر.

در پایان ماه مه شورای ریخت رنگ سیاه و سفید به آب آن را به کمتر Instagram-شایسته و قرار دادن جدید, نشانه های هشدار دهنده چگونه خطرناک روی سایت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>