خواندن حمله ترور: دقیقه سکوت برگزار می شود برای قربانیان سلاح سرد که منجر به کشته شدن سه نفر

یک دقیقه سکوت برگزار خواهد شد برای کسانی که کشته شده اند و یا مجروح در خواندن حمله با چاقو در روز شنبه پس از اولین قربانی از این حادثه شد.

شهردار خواندن دیوید استیونس گفت: دقیقه سکوت را در 10 صبح دوشنبه خصوصی و اجتماعی را حفظ فاصله و پرچم در شهر مدنی دفاتر خواهد بود پرواز نیمه افراشته در این هفته برای ادای احترام به قربانیان و خانواده های آنان است.

سه نفر کشته و سه نفر دیگر به شدت مجروح شدند هنگامی که یک مرد با چاقو مورد حمله افراد در Forbury باغ مطالعه در شب شنبه.

25 ساله لیبی مرد به عنوان Khairi Saadallah دستگیر شد و تحت تروریسم بیش از این حمله است.

آن را به عنوان مراسم تجلیل از ریخت و برای جیمز فورلانگ یک معلم در Holt مدرسه در وکینقم که به عنوان یکی از سه قربانی که جانشان را از دست دادند.

آقای فورلانگ شد به عنوان “هوشمند صادقانه و سرگرم کننده” توسط پدر و مادر خود گری و جانت در بیانیه منتشر شده از طریق پلیس.

“او بهترین پسر برادر و شریک زندگی شما می تواند برای آرزو. ما خدا را شکر برای خاطرات او به همه ما است. ما هرگز او را فراموش و او را زنده در قلب ما برای همیشه لطفا برای” گفتند.

دانش آموزان در مدرسه که در آن آقای فورلانگ بود سر از تاریخ و حکومت و سیاست را به نور شمع و ذخیره کردن گل در حافظه او در این هفته است.

مولی کالینز یک دانش آموز سابق که در سمت چپ این مدرسه در سال 2017 گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه ای است که او یک “دوست داشتم معلم”.

“من می توانم پیدا کردن کسی که تا به حال یک کلمه بد در مورد او می گویند و به شنیدن آن بود که او فقط خیلی غمگین,” خانم کالینز گفت.

“او چنان پرشور و مشتاق در مورد تاریخچه و مورد یادگیری و هر چیزی که خسته کننده بود هر چیزی که شما پیدا نکردم جالب, او را به آن جالب است.

“او را به صرف زمان با شما او را می دانم که مردم به صورت جداگانه و او فقط همیشه رفت مایل اضافی برای همه است.”

او افزود که در مدرسه کلیسای محلی خواهد بود باز به نور شمع و قرار دادن گل در حالی که او و دیگر دانش آموزان سابق بودند کنار هم قرار دادن یک بنای یادبود کتاب برای آقای فورلانگ ،

در ضمن آن کندی و کتی پیرس مدرسه مشترک headteachers گفت: آقای فورلانگ بود “بسیار مهربان و ملایم انسان” است که برای مراقبت از دانش آموزان است.

ظهور آن در روز یکشنبه که مظنون در این حمله به طور خلاصه به این توجه MI5 سال گذشته اما اطلاعات ارائه شده را برآورده نمی کنند در آستانه بررسی است.

Counter-terrorism: ماموران پلیس در ادامه به بررسی دارویی و نقدی با سلامت روان, درک به عنوان یک عامل عمده در این حادثه اما پلیس گفت: آنها به دنبال هر کس دیگری در ارتباط با این حمله است.

بوریس جانسون گفت که او “وحشت زده و بیمار” از این حادثه و در گفت و دریغ نکنید به اقدام” اگر درس های آموخته از آن است.

اضافی و گزارش توسط بهبهان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>