اجازه دهید نور خورشید شارژ مسائل خود را: دریافت یک شارژر خورشیدی قدرت بانک برای 51 ٪ off – CNET


ravpower-solar

RAVPower

انرژی خورشیدی قابل حمل شارژر مرتب کردن بر اساس مانند پدر بزرگ من — نه می توان با عجله. چگالی انرژی از سلول های خورشیدی است که فقط بیش از حد پایین برای شارژ کردن یک باتری به سرعت پس از آن می تواند چندین روز به انجام آنچه یک پریز می توانید در ساعت است. اما RAVPower یک زن و شوهر از قدرت بانک ها است که می تواند شارژ از طریق پریز برق و یا انرژی خورشیدی است که باعث می شود آنها را بسیار متنوع — اگر شما در یک سفر کمپینگ و یا فقط در نزدیکی یک پنجره شما می توانید با استفاده از انرژی خورشیدی برای شارژ این پاور بانک. در غیر این صورت آن را در وصل به نگه داشتن باتری در صدر. فقط نگه داشتن در ذهن است که بدون یک پریز برای کمک به آن را حدود یک هفته به طور کامل شارژ یکی از این انرژی خورشیدی بانک ها طوری در نظر آن را یک دستی Plan B هنگامی که شما در حال کمپینگ به جای راه اصلی شما نگه داشتن گوشی خود را شارژ.

در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید تا هر دو 10000 و 15000-mAh انرژی خورشیدی بانک در تخفیف جدی است.

RAVPower

RAVPower را 10,000-mAh power bank معمولا به فروش می رساند برای $25 اما در حال حاضر قیمت در تاریخ 20 دلار در آمازون وجود دارد و به $5-خاموش کوپن به کلیپ در صفحه محصول آوردن هزینه $15.

آن شارژ می شود و با استفاده از آن سلول های خورشیدی و یا از طریق میکرو USB. این شارژر دارای یک جفت پورت USB به بالا از دستگاه های خود را و 10,000-mAh باتری باید به آی فون X برای مثال تا حدودی بیش از سه اتهامات عنوان شده علیه. نیز وجود دارد یک لامپ LED شما می توانید به عنوان یک چراغ قوه به صورت نقطه ای نور.

RAVPower

RAVPower 15000-mAh power bank معمولا به فروش می رساند برای $35, اما شما می توانید آن را برای $17 هنگامی که شما درخواست کد کوپن YL3MP48T در پرداخت.

این شارژر می تواند شارژ با استفاده از آن سلول های خورشیدی و یا از طریق میکرو USB و می تواند شارژ دو دستگاه در یک بار از طریق جفت از پورت USB. (15,000-mAh باید قادر به شارژ آی فون 11 فقط خجالتی از سه بار.) نیز وجود دارد یک رهبری قدرتمند پنل فراهم می کند که یک مقدار سخاوتمندانه از نور به صورت سرگردان در اطراف در جنگل در شب.

این مقاله قبلا منتشر شده است. از آن شده است به روز شده با جدید معاملات و قیمت گذاری.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>