جیمز فورلانگ: مراسم تجلیل پور برای ‘استثنایی’ معلم مدرسه کشته در خواندن حمله تروریستی

نویسنده و ریخت و در از دانش آموزان ، والدین و همکاران برای “استثنایی” یک معلم جیمز فورلانگ پس از او به عنوان یکی از سه کشته در خواندن حمله تروریستی.

این هولت مدرسه در وکینقم با صدور نامه توصیف آن سر از تاریخ و حکومت و سیاست به عنوان یک “نوع و مرد مهربان” که به یک “حس واقعی از وظیفه و مراقبت برای هر یک از دانش آموزان ما”.

آن کندی و کتی پیرس مدرسه مشترک headteachers گفت: در یک بیانیه گفت: “ما بسیار غم انگیز که به گزارش روز شنبه 20 خرداد جیمز فورلانگ ما با استعداد و الهام بخش از تاریخچه و دولت و سیاست غم انگیز کشته در حادثه تروریستی در Forbury باغ در خواندن.

“جیمز بود بسیار مهربان و آرام او تا به حال یک حس واقعی از وظیفه و مراقبت برای هر یک از دانش آموزان ما. او واقعا الهام گرفته از همه او در تدریس از طریق شور و شوق خود را برای موضوع خود و فداکاری خود را. او مصمم است که دانش آموزان ما را توسعه آگاهی انتقادی از مسائل جهانی و در انجام این کار تبدیل به شهروندان فعال و صدا.

“به عنوان یک Holt, جامعه, همه ما در حال حاضر نیاز به جذب این خبر غم انگیز. مشاوران در دسترس خواهد بود برای دانش آموزان و کارکنان. کلمات نمی توان توصیف ما شوک و غم و اندوه در این زمان. ما افکار خود را با مادر, پدر و برادر و خانواده و دوستان و همکاران خود را.

“او گرامی همکار و او خواهد بود و متاسفانه از دست رفته است.”

فورلانگ یکی از سه نفر که فوت کرد بعد از اینکه چاقو در یک پارک در مرکز مطالعه در حدود 7ساعت در روز شنبه. چندین نفر دیگر مجروح شدند قبل از حمله بود “راگبی-پنجه” به زمین توسط یک افسر پلیس به عنوان او تلاش برای فرار.

مظنون 25-year-old لیبی پناهجو Khairi Saadallah دستگیر شد در صحنه جنایت دستگیر و در حال حاضر در بازداشت است.

مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق گرفته اند بیش از این تحقیقات پس از اعلام دارویی و نقدی به حادثه تروریستی.

منابع امنیتی گفت که آقای Saadallah آمد به توجه خود را در سال 2019 زمانی که آنها دریافت اطلاعات نشان می دهد او به دنبال پیوستن به یک گروه جهادی در خاورمیانه است. با این حال کارآگاهان گفت: هیچ شواهدی وجود دارد هر مردم دیگر درگیر شدند در این حمله.

پلیس هنوز به طور رسمی شناسایی هر یک از قربانیان در حالی که آنها در تلاش برای اطلاع بعدی از قوم و خویش.

دانش آموزان سابق توصیف کرده اند فورلانگ به عنوان “بهترین”. جید سیمون یک دانش آموز سابق در Holt گفت: “او واقعا یک معلم باور نکردنی. او خنده دار و مهربان و همیشه تاریخ سرگرم کننده و سرگرم کننده است. تاریخچه همیشه یکی از موضوعات مورد علاقه و آقای فورلانگ همیشه تشویق آن است.”

کیت قدرت, که دختر در مراسم مدرسه گفت: “او یک مرد فوق العاده. او خیلی مفید بود و حمایتی از دختر من. او شور و شوق واقعی برای تاریخچه و آموزش و مراقبت از دانش آموزان خود را. این خیلی بی معنی. خیلی نفرت در جهان در حال حاضر. من از ترس برای آینده بچه.”

یک کمبریج در مقطع کارشناسی به نام مگ در توئیتر خود نوشت: “جیمز فورلانگ یکی از با نفوذ ترین و استثنایی مردم در زندگی من است. او پرورش عشق من از تاریخچه پرورش بده و به من آموخت انعطاف پذیری و مهربانی. چهار سال من صرف با او بودند گرانبها و عمیقا ارزشمند است. من کاملا ویران کرد.

خواهد Bailey-واتسون مدرس تاریخ آموزش و پرورش در دانشگاه مطالعه نوشت: “جیمز فورلانگ شد یک نوع و مرد. او الهام بخش مربی جدید برای معلمان است.

“من چیزی از او هر بار که ما داشتند حرف زدند در مورد سابقه تدریس. این خیلی ناعادلانه است. افکار من با جیمز’ خانواده و دوستان و هر کس در Holt جامعه مدرسه.”

دیگر با توییتر رسیدگی ویکی بارلو گفت: “آقای جیمز فورلانگ یک مرد دوست داشتنی و معلم است. آن بسیار ناراحت کننده به شنیدن آنچه که اتفاق افتاده است به او در Forbury باغ.

“او می تواند نور تا یک اتاق با او گرم انرژی و جوک. او همیشه می جست و خیز در اطراف مدرسه آواز خواندن یک آهنگ. با تشکر از تو آقا برای همه از حمایت شما و انگیزه است.”

یک دانش آموز سابق نوشت: “تبدیل به کسانی که جان خود را از دست دیروز یکی بود که یکی از دوستان خوب من بود که من GCSE معلم تاریخ در روز. هیچ کس سزاوار مرگ در چنین وحشتناک در راه است. واقعا بازدید خانه به فکر خانواده خود را. RIP جیمز فورلانگ پرواز بالا است.”

یکی دیگر گفت: “آقای جیمز فورلانگ یکی از مورد علاقه من معلمان در جهان است. در سال 9 او به من نشان داد که من هنوز هم می تواند لذت بردن از مدرسه و همچنین چگونه به افتخار که من هستم. هر روز او بود شاد و الهام بخش حضور و جهان تیره تر بدون او. استراحت در صلح و آرامش ،

مدرسه لغو همه درس روز دوشنبه اما مشاوران در دسترس خواهد بود برای دانش آموزان که مایل به آمدن به صحبت.

در پاسخ به اخبار, Wokingham کار در توئیتر خود نوشت: “ویران به کشف که جیمز فورلانگ یکی از قربانیان خواندن دارویی و نقدی, یک معلم در هولت.

“خود را از دست دادن یک ضربه ویرانگر به خود, خانواده, همکاران, دانش آموزان گسترده تر هولت خانواده و در کل جامعه ما. افکار ما هستند و با همه آنها را.”

زودتر بوریس جانسون گفت که او “وحشت زده و بیمار است که مردم باید از دست دادن زندگی خود را در این راه” و متعهد “ما دریغ نکنید به اقدام” اگر درس آموخته می شود.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>