آیا فدورا و حمله برخی از مقبره در این هفته رایگان بازی Epic – CNET


pathway

حماسه

اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات — شما احتمالا می دانید که بازی حماسی دهد و به دور حداقل یک بازی رایگان هر پنج شنبه. آن را پنج شنبه و این هفته حماسه ارائه شده است $16 نوبه خود مبتنی بر بازی استراتژی به نام مسیر. شما می توانید دانلود آن را در هر زمان در حال حاضر و چهار شنبه, ژوئن 25. هنگامی که شما در گرفتن این بازی این است که شما را به نگه داشتن برای همیشه.

مسیر طول می کشد محل در شمال آفریقا در اوج جنگ جهانی دوم در یک ایندیانا جونز-مانند جهان. شما و یک گروه از مزدوران پیوستن به نیروهای برای حمله به مقبره مبارزه با نازی ها و جلوگیری از مصنوعات جادویی و از افتادن به دست اشتباه صرفه جویی در جهان در این فرآیند است. مکانیکی, بازی نقش زیادی مانند استراتژی کلاسیک XCOM. (من اسمش را “XCOM صندوقچه گمشده” از آنجا که من فکر می کنم من خنده دار است.)

این محبوب ترین بازی ها. CNET خواهر سایت GameSpot بررسی مسیر هنگامی که آن را منتشر شد در سال گذشته و فکر کردم آن را تنها عادلانه امتیاز متوسط 6 از 10. بازی فاقد تنوع پیشرو بررسی به نتیجه گیری “مسیر به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل بزرگ آن ناخن به خمیری نگرش آن برای هدف, و, البته, آن را همیشه سرگرم کننده به ساقه نازی ها. اما بیشتر من بیشتر ترک ها شروع به نشان می دهد و بیشتر samey آن تمام شد.”

ارزش آن را? شما باید تا پنجشنبه آینده به تصمیم می گیرید.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

این مقاله به روز رسانی به طور منظم با هفته جاری بازی های رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>