’60 دقیقه’ ’48 ساعت’ برداشت توسط تلویزیون جهانی برای پاییز سال 2020 صف

Hard-hitting اخبار نمایش 60 دقیقه و واقعی جرم و جنایت سری 48 ساعت در حال آمدن به جهانی این سقوط.

جهانی روز دوشنبه اعلام کرد آن را با اضافه کردن برنده جایزه امی newsmagazines به شبکه خود را ابتدا در ماه سپتامبر. دو تا از طولانی ترین در حال اجرا و موفق ترین تلویزیون آمریکا پخش در تاریخ, جهانی اعلام کرد, وانت, یک روز پیش از رونمایی آن جدید و بازگشت سری برای 2020/21.

ادامه مطلب: آمازون نخست تصویری, اخبار جهان, شریک به ارائه کانادایی با 24/7 live ملی, اخبار منطقه

“علاوه بر این از 60 دقیقه زیر برنده جایزه ما اخبار محلی و جهانی ملی کمک خواهد کرد که تحکیم جهانی به عنوان مورد اعتماد مقصد برای اخبار مهم و تحقیقی داستان سرایی هر یکشنبه” گفت: Troy Reeb معاون اجرایی رئیس جمهور, شبکه های پخش کوروس سرگرمی. “علاوه بر این پس از کمک به تعریف واقعی جرم و جنایت نوع در سراسر جهان 48 ساعت ایده آل در روزهای شنبه به جهانی وطنی داستان موفقیت جرم ضرب و شتم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

60 دقیقه آغاز می شود 53 نجومی این ماه سپتامبر با hard-hitting گزارش های تحقیقی, مصاحبه, از ویژگی های قطعات و پروفیل های مردم در اخبار. 60 دقیقه باعث می شود نیلسن هفتگی بالای 10 هر هفته و پخش موفق به کسب جوایز بیشتر — از جمله 25 Peabody جوایز 20 DuPont دانشگاه کلمبیا روزنامه نگاری باطوم و 160 Emmys — از هر برنامه دیگر.

48 ساعت است که یکی از موفق ترین true crime برنامه های تلویزیون با تاریخچه پایدار تجدید نظر بر اساس همهجانبه گزارش و عدالت اجتماعی است. هر هفته سری به بررسی از نظر قانونی جذاب و احساسی داستان فوتی و فوری. 48 ساعت کمک کرده است تبرئه اشتباه محکوم و سرد حل موارد در حالی که درآمد چند Peabodys, Emmys RTNDA Edward R. Murrow جوایز و I. آلفرد دوپونت-دانشگاه کلمبیا جایزه.

60 دقیقه و 48 ساعت تولید شده توسط رادیو فردا و توزیع در سطح بین المللی توسط ViacomCBS توزیع جهانی ،

جهانی است و کوروس, سرگرمی, شبکه و در دسترس است از طریق تمام تلویزیون های توزیع از جمله شاو شاو مستقیم, راجرز, زنگ Videotron, Telus, Cogeco, Eastlink, SaskTel و جدید STACKTV جریان به طور انحصاری در آمازون نخست کانال های ویدئو. جهانی تلویزیون برنامه در دسترس در iOS, آندروید, Chromecast, Amazon Fire TV Roku streaming بازیکن Roku تلویزیون™ مدل و در watch.globaltv.com.

اخبار جهانی اموال کوروس سرگرمی.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>