کوتاه جدول زمانی برای coronavirus واکسن در حال دادن ‘امید کاذب,’ ویروس متخصص هشدار

به ظاهر بی پایان طبیعت coronavirus همه گیر ممکن است ترک بسیاری از بتواند به هر پاره از امید آنها می توانید پیدا کردن در مورد زمانی که آن را در نهایت به پایان رسیده است اما یک بیماری مسری متخصص هشدار داده است که “امید کاذب” در مورد سریع واکسن تنها باعث مشکلات.

کشورها در سراسر جهان در یک مسابقه به توسعه یک واکسن است که می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس کشنده با سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در هفته گذشته آن کارشناسان معتقدند یکی می تواند ممکن است در این سال است.

ادامه مطلب: که به امید coronavirus واکسن این سال

اما در مصاحبه ای با غرب بلوک‘s مرسدس استفنسون دانشگاه گوئلف ویروسی immunologist بیرام افسار گفت: کانادایی ها و مردم در سراسر جهان نیاز به آمدن به شرایط با چه بعید است چنین چارچوب زمانی واقع است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من قصد ندارم به آن می گویند غیر ممکن است اما من می خواهم بگویم آن را بسیار غیر محتمل است.”

“هر کس می خواهد امید و به همین دلیل من صحبت کردن هر چند که امید کاذب می تواند واقعا مشکل ساز است… آن را به سادگی امکان پذیر نیست برای یک واکسن به توسعه در یک دوره کوتاه از زمان.”

نخست وزیر جاستین ترودو بارها گفته کانادایی است که زندگی نمی خواهد به عقب بر گردیم به راه آن بود که قبل از همه گیر تا زمانی که جهان دارای یک واکسن برای ویروس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

پس از چین گزارش coronavirus به سازمان بهداشت جهانی در دسامبر. 31, 2019 — چند ماه پس از ایالات متحده گزارش های اطلاعاتی حاکی از آن بود که در روی زمین وجود دارد — آن را نیز آلوده کرده است بیش از 8.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر دیگر.

ادامه مطلب: توطئه در حال گسترش بیش از coronavirus واکسن قبل از یکی حتی وجود دارد

در کانادا تعداد تایید COVID-19 موارد پیشی گرفته 100,000 اواخر هفته گذشته و تقریبا 8,400 که مردم به عنوان یک نتیجه از ویروس.

اول داخلی مورد تایید شد در پایان ماه ژانویه در یک مسافر از چین است.

بهداشت و درمان کانادا مورد تایید اولین کارآزمایی بالینی برای کانديد واکسن ممکن است و وجود دارد واکسن نامزدها در حال توسعه در سراسر جهان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: ‘بعد از شش ماه در حال رفتن به واقعا دشوار است,’ کارشناس هشدار می دهد

شیوع کروناویروس: ‘بعد از شش ماه در حال رفتن به واقعا دشوار است,’ کارشناس هشدار می دهد

اما افسار اشاره کرد که در حالی که 12 تا 18 ماه گاهشمار اغلب ذکر شده به عنوان یک چارچوب برای زمانی که جهان می تواند یک واکسن بسیار بعید است بر اساس گذشته واکسن توسعه داده است.

به طور متوسط او گفت: اکثر واکسن ها را حدود 10 سال به منظور توسعه.

“حتی در بهترین سناریو از لحاظ تاریخی نگاه می کنیم شاید آوردن که به چهار سال,” او گفت:. “اما قطعا نه یک سال یا کمتر است.”

او استدلال بحث نیاز به تغییر به چه اتفاقی می افتد اگر وجود دارد به سادگی هیچ واکسن قبل از این ویروس می سوزد از طریق اندازه کافی از این جمعیت برای ایجاد گله ایمنی.

دولت نباید در تلاش برای صنعت یا زمان سیاست های اطراف ایجاد یک واکسن, او گفت:, اما به جای داشتن “بحث های جدی” در مورد چگونه برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر در حالی که کار به “سهولت” در کسانی که در معرض خطر کمتری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“فاصله فیزیکی اقدامات قطعا نیاز به باقی می ماند در مکان های نسبتا دوره طولانی از زمان,” او گفت:. “من نمی خواهم به حامل اخبار بد اما من نمی خواهم سیاست های دولت و عموم استخراج بیش از حد امید از وعده واکسن.”

کارشناسان می گویند انتظار دوره به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال یک چرخه باز و بسته شدن جوامع است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>