خواندن حمله ترور: لیبی مشکوک در نظر گرفته ممکن است سفر به خارج از کشور برای پیوستن به گروه های اسلام گرا امنیت منابع می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیبی را متهم به راه اندازی یک حمله تروریستی که در سمت چپ سه قربانیان مرده در خواندن ممکن است در نظر گرفته اند سفر به خارج از کشور برای جهاد به گفته منابع امنیتی.

Khairi Saadallah 25 ساله پناهجو آمد به توجه امنیتی و سازمان های اطلاعاتی در سال 2019 زمانی که آنها دریافت اطلاعات او به دنبال پیوستن به یک گروه جهادی در خاورمیانه است.

آقای Saadallah قرار گرفت, تحت نظارت, اما بررسی بسته شد که این سفر برگزار نشد.

او پس از آن آمریکا پس از محکومیت جزئی جرم و مقامات را نه تایید اینکه آیا او هنوز هم تحت مشروط نظارت در زمان حمله.

سازمان های امنیتی در حال بررسی این که آیا آقای Saadallah شده بود تحت تعلیم با افراط گرایی اسلامی و زندانیان دیگر او را ملاقات کرد در حالی که خدمت غیر ترور مربوط به حکم میان هشدارهای بیش از افراط گرایی در داخل بریتانیا برگزار شود.

آنها همچنین به دنبال این که آیا مظنون تحت تاثیر قرار بود توسط مواد و اگر این اتفاق در طول ماه های مستند.

سر جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه قبلا گفته مستقل است که ارجاع به شدت کاهش یافته بود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بالا بردن ترس است که تهدیدات بالقوه بود نه اینکه خال خال با مشروط شدن کارگران و کارکنان بیمه خدمات درمانی و سازمان های دیگر مجبور به کاهش تماس با مردم آسیب پذیر است.

رئیس سرپرست نیک آدامز گفت: حامیان داعش خواستار شد برای حمله به اهداف نرم در طول مستند به این امید که پلیس و سرویس های امنیتی خواهد بود “پریشان و ضعف”.

“ما شاهد بهره برداری از این شرایط را تشویق به اعمال خشونت,” او اضافه شده است.

“ترس من این است که مردم باید بیشتر فرصت را به صرف زمان بیشتری را در بسته اتاق اکو و چت آنلاین مرجع تخصصی که تقویت غلط روایات و نفرت و ترس و سردرگمی است که می تواند یک radicalising اثر است.”

آقای Saadallah اعتقاد بر این است که وارد در انگلستان چند سال پیش و تا به حال ادعا کرد که خانواده اش متحمل شده بود در خشونت های مرتبط به لیبی جنگ داخلی و سرنگونی رژیم معمر قذافی.

سه کشته در خواندن حمله با چاقو

همسایه در شورای متعلق به تخت بلوک که در آن او زندگی می کردند کمتر از دو مایل از صحنه جرم سلاح سرد اعتقاد او بوده است به تازگی از زندان آزاد شد.

سه نفر کشته و بیشتر از سه قربانیان به طور جدی مجروح ساخت آن را مرگبارترین حادثه تروریستی برای حمله به بریتانیا پس از ژوئن 2017 پل لندن حمله.

یکی از قربانیان شده است به نام محلی به عنوان معلم جیمز فورلانگ سر از تاریخ, دولت و سیاست در Holt مدرسه در وکینقم.

نامه ای از مدرسه توصیف او به عنوان یک “نوع و مرد مهربان” که به یک “حس واقعی از وظیفه و مراقبت برای هر یک از دانش آموزان ما”.

یکی از بیماران بستری در رویال برکشایر بیمارستان مرخص شده در حالی که دیگری باقی مانده است در یک وضعیت با ثبات تحت نظارت یک سخنگوی گفت.

مقامات در لیبی گفت: مستقل که لیبی ملی شناخته نشده بود به مقامات.

“او کاملا ناشناخته به من و دولت است. هیچ کس شنیده است از او. این واقعا غم انگیز و تاسف رویداد. من عمیق ترین همدردی و تسلیت به خانواده های قربانیان گفت:” حسن Houni سخنگوی دولت به رسمیت شناخته شده ملی خبر داد.

این چهارمین مظنون تروریستی حمله با چاقو به شش ماه پس از آن در Fishmongers’ سالن در ماه نوامبر HMP Whitemoor زندان در ژانویه و Streatham در ماه فوریه است.

در 4 نوامبر انگلستان را در سطح تهدید شد از کاهش شدید و قابل توجهی به افغانستان وجود داشته است “تحولات مثبت” در کاهش خطر ابتلا به حملات.

پلیس به دنبال اطلاعات ارائه شده توسط ده ها تن از تماس گیرنده از جمله شاهدان متعدد دارویی و نقدی که صورت گرفت در یک پارک بسته بندی شده با دوستان و لذت بردن از یک گرم شنبه شب.

یکی سرب با توجه به کلمبوس رسمی, نگرانی, Manchester اما معلوم نیست در حال حاضر که آیا این اهمیت دارد.

دستیار کمیسر نیل باسو سر از انگلستان counterterror پلیس گفت: استعلام های انجام شده تا کنون نه پیشنهاد می کنم هر کس دیگری درگیر شد در خواندن حمله.

“با این حال کارآگاهان با همکاری نزدیک با سرویس های امنیتی در ادامه به سوالات را به اطمینان حاصل شود که آنها با دیگران درگیر و ما تحقیقی اولویت باقی مانده است به اطمینان حاصل شود که هیچ مربوط برجسته تهدید به,” او اضافه شده است.

“اگر چه انگیزه ای برای این عمل شنیع است که به دور از برخی ضد تروریسم پلیس جنوب شرق گرفته در مسئولیت پیشرو در این بررسی است.”

پلیس گفت cordons را در محل باقی می ماند به عنوان تحقیقات ادامه داد: در Forbury باغ که در آن حمله آغاز شده و در مدت کوتاهی قبل از 7ساعت در شب شنبه.

یک مربی شخصی است که فرار کردند این حمله گفت: knifeman بود فریاد زد: “نامفهوم کلمات” قبل از سلاح سرد متعدد قربانیان در گردن.

مظنون شد و پنجه غیر مسلح توسط افسران پلیس در این نزدیکی هست و به زندان گرفته شده, جایی که او باقی مانده است.

به شدت مسلح ضد تروریستی متخصص سلاح گرم افسران بعد از جستجو یک تخت در باسینگستوک جاده در خواندن حومه وهیتلی.

مسلح با ماموران پلیس در یک بلوک آپارتمان کردن باسینگستوک جاده (PA)

نخست وزیر در ملاقات با مقامات امنیتی و پلیس و وزیر امور خارجه بیش از این حادثه در صبح روز یکشنبه.

بوریس جانسون گفت که او “وحشت زده و بیمار است که مردم باید از دست دادن جان خود در این راه و افکار ما بسیار زیادی را با خانواده و دوستان قربانیان امروز”.

وی افزود: “اگر درس ما نیاز به یادگیری در مورد چگونه ما در رسیدگی به این گونه موارد چگونه ما در رسیدگی به حوادث منجر به چنین مواردی پس از آن ما خواهد آموخت که کسانی که درس و ما را دریغ نکنید به اقدام که در آن لازم است.”

مقامات امنیتی به تعدادی از ترور اخیر مربوط به حوادث در اروپا است.

پلیس اسپانیا از بازداشت یک ادعا درهم حامی داعش در بارسلونا در سوء ظن است که او برنامه ریزی برای انجام حملات ماه گذشته.

29 ساله دستگیر شد و در پاریس در ماه گذشته پس از حمله دو موتور سیکلت و سپس اعلام کرد پس از بازداشت: “من آن را برای ایسیس.”

A 33-year-old سودان مرد متهم به اتهام جرائم تروریستی و قتل پس از کشته شدن دو نفر در شهر Romans-sur-lsere در جنوب شرقی فرانسه.

گزارش اضافی توسط ادم Trew

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>