مانیتوبا نجات بخش جامعه هشدار از پتانسیل افزایش غرق شدگی در میان همه گیر

هشدار داده شده است به boaters و شناگران در سراسر استان توسط نجات بخش جامعه از مانیتوبا.

“با COVID-19 بوده است وجود دارد یک تغییر بزرگ به همه آنچه در حال انجام در اینجا در این استان و سراسر کشور است که رفتن به تغییر روند برای مردم چگونه با استفاده از آب این سال گفت:” دکتر کریستوفر, عشق, جامعه مدیریت ایمنی هماهنگ کننده.

ادامه مطلب: 1 مرده 1 از دست رفته پس از flips یک قایق در دریاچه وینیپگ

عشق است یادآوری Manitobans باید فوق العاده هوشیار در حالی که بر روی آب در تابستان امسال با در نظر گرفتن تاثیر coronavirus اقدامات ایمنی به حساب آورد.

وی به بسته شدن توده از امکانات شنا باعث مردم را به شنا کردن در مکان هایی که آنها استفاده نمی شود به عنوان دلیل اصلی برای نگرانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید که به معنی شنا کردن با دوستان از خانواده خود را در هر زمان ممکن است به خصوص از آنجایی اجتماعی فاصله و پارک تعطیلی ممکن است به معنای وجود دارد که مردم کمتر در آب که در غیر این صورت در مواقع اضطراری به کمک.

او همچنین تشویق دریاچه و استخر را برانگیخت به عنوان خوانده شده تا در محل سکونت خود را انتخاب شرایط آب و هوایی و تجهیزات مناسب که لازم است برای یک تجربه امن را در آب.

ادامه مطلب: RCMP قایق نگه داشتن Manitoba آبهای امن

“ما قطعا نگران این سال وجود دارد که می تواند افزایش در غرق شدن صدمات و غرق شدن و مرگ و میر به دلیل این واقعیت است که بسیاری از مناطق که مردم به طور معمول شنا, آنها قادر به شرکت در حال حاضر می گوید:” دوست دارم.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

عشق می گوید: تنها یک نفر از هر سه غرق شدن حوادث در, Manitoba در واقع می رسد رسانه ها.

به طور متوسط 22 نفر در استان جان خود را از دست هر سال به عنوان یک نتیجه از غرق شدن است.

نجات بخش جامعه, Manitoba

نجات بخش جامعه, Manitoba

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>