منچستر تیراندازی: پلیس به بررسی دو قتل در مستند خیابان, پارتی,

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس در حال بررسی یک قتل پس از دو مرد به ضرب گلوله کشته شد در یک مستند حزب خیابانی در منچستر.

قربانیان سن 21 و 36 بودند به بیمارستان منتقل و پس از گزارش یک تیراندازی در خزه طرف مدت کوتاهی قبل از 1am در روز یکشنبه.

Greater Manchester پلیس (GMP) تأييد شده در پنج شنبه بعد از ظهر که هر دو مردان درگذشت پس از درد و رنج زخم گلوله.

کارآگاهان گفت که تیراندازی صورت گرفت در یک “رویداد برنامه ریزی نشده” که به دنبال قبل جامعه جمع آوری و در خزه طرف.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت از revelers محکم بسته بندی شده در حیاط در تاریکی و رقص به موسیقی با صدای بلند.

“اولا افکار ما هستند با قربانیان عزیزان که طبعا ویران گفت:” کارآگاه بازرس اندرو Butterworth از GMP حادثه بزرگ تیم است. “متخصص افسران در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حمایت از آنها در این زمان.

“کامل و سریع بررسی است و در حال حاضر جریان برای ایجاد کامل شرایط اطراف این حادثه و دستگیری کسانی که مسئول. به عنوان ما صحبت می کنند در تیم از افسران در حال حمل کردن خانه به خانه پاسخ به سوالات و بررسی دوربین مدار بسته.

“ما می دانیم که تعدادی از ساعت ها قبل از این حادثه وجود دارد یک رویداد جامعه در خزه طرف. این رویداد حضور داشتند, Greater Manchester, پلیس همراه با مردم محلی و آژانس های همکار – آن را غیر قانونی با بیحوصلگی حرف زدن و از آن نتیجه گیری کرده بود قبل از این حادثه است. آن را به نظر می رسد که این حادثه صورت گرفت در چه اعتقاد ما بر این بود که بدون برنامه ریزی رویداد نزدیک به محل قبلی رویداد جامعه.

“ما می دانیم که وجود دارد تعداد زیادی از مردم در این منطقه در آن زمان بود و اگر آنها در حال حاضر نمی توانم درخواست تجدید نظر به طور مستقیم به آنها و یا هر کس دیگری با اطلاعات عکس از فیلم که ممکن است کمک به ما در تحقیقات به تماس با پلیس فورا.

“جامعه محلی را ویران خواهد شد برای یادگیری در مورد این از دست رفتن غم انگیز از زندگی ما در حال کار سخت را امتحان کنید و اطمینان جامعه صحبت کردن به مردم و تلاش برای ارائه برخی از اطمینان. ما می دانیم که این تاثیر در افراد جوان به ویژه مهم خواهد بود و خواهد شد کار با منچستر شورای شهر برای کمک به افرادی که دچار آسیب های روانی این جنایت وحشتناک است.”

پلیس باید راه اندازی یک کمربند در اطراف یک حیاط مسکونی بین Caythorpe خیابان بردفیلد جاده و Bowes خیابان.

پزشکی قانونی چادر تا حدی تحت پوشش Skoda با بستر پراکنده در سراسر زمین از جمله بطری الکل و کپسول اکسید نیتروژن, همچنین شناخته شده به عنوان گاز خنده.

یک شاهد یک معلم مدرسه ابتدایی زندگی نزدیک گفت که او شنیده صدای بلند موسیقی از حدود 10ساعت و آن را ادامه داد: نیمه شب گذشته.

“این واقعا طبیعی همسایگی گاه به گاه با افزایش خشونت” مرد گفت. “من تا به حال راه رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و من می گویند وجود دارد صدها نفر از مردم در سراسر اما من دیدن پلیس گشت. بعد ما شنیده ام یک هلیکوپتر بالای سر.”

او ادعا کرد که همسایه گفته شده بود که پلیس قادر به شکستن این حزب تا آنجا که آن را بیش از حد بزرگ بود.

در اوایل این هفته, Greater Manchester, پلیس قول داد به “اقدام جدی” برای جلوگیری از غیر قانونی بیشتر raves پس از دو گردهمایی در Trafford و اولدهام آخر هفته گذشته.

اختصاصی عملیات توسط نیروی پس از 20 سال از درگذشت مشکوک به مصرف بیش از حد مواد مخدر, 18 سال, پیر زن مورد تجاوز قرار گرفت و سه مرد بودند با ضربات چاقو در دو رویداد با حضور بیش از 6000 نفر است.

بازداشت شده اند ساخته شده تا کنون در رابطه با قتل دو.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>