Coronavirus: ایرلند شمالی سوابق هیچ مورد جدید برای اولین بار پس از مستند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ایرلند شمالی گزارش جدید تایید موارد coronavirus برای اولین بار پس از مستند.

وزارت بهداشت گفت هیچ نتایج مثبت از 995 آزمون تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه در جمعه معنی کل بدون تغییر باقی می ماند در 4,866.

با این حال این ارقام را شامل نمی شود نمونه های گرفته شده در درایو در مراکز آزمون که در حال ارسال به آزمایشگاه خصوصی.

وزیر بهداشت رابین سوان استقبال نقطه عطفی به عنوان “پیشرفت مهمی در وادار کردن این ویروس به عقب نشینی”.

“این است که با توجه به یک تلاش جمعی توسط مردم در سراسر ایرلند شمالی,” او اضافه شده است. “این بسیار حیاتی است که همه ما حفظ این پیشرفت و حفظ زیر بهداشت عمومی مشاوره در اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ما است.”

افسر ارشد پزشکی دکتر مایکل مک براید عمومی هشدار داد و نه خود راضی می شوند.

“ما بدون شک مهم گام های رو به جلو و مردم ایرلند شمالی سزاوار ستایش برای فداکاری آنها را ساخته اند و ما در پاسخ به این ویروس” او گفت:.

“Covid-19 همچنان یک تهدید بسیار واقعی و در حال حاضر زمان برای رها کردن گارد. من از همه می خواهیم به نگه داشتن انجام کار درست از نظر بهداشت دست و اجتماعی فاصله. لطفا ایمن ماندن و زندگی را نجات دهد.”

یکی بیشتر مرگ گزارش شده در ایرلند شمالی روز شنبه در آوردن کل ثبت شده توسط وزارت بهداشت و درمان به 545. این رقم به طور عمده نشان دهنده مرگ و میر در بیمارستان ها و بیشتر-تا-به-تاریخ شکل کلی برای پایان دوره 12 ژوئن می ایستد در 802.

آقای سوان گفت: “افکار من با خانواده و دوستان فرد که مرگ گزارش شده است امروز. بسیاری از زندگی قطع شده است و ما باید همیشه آگاه از وحشتناک تلفات که Covid-19 تحمیل کرده است.

“من می خواهم برای دیدن یک راه یافت شده به طور دائم بزرگداشت همه کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را در این بیماری همه گیر.”


ایرلند شمالی با جمعیت 1.88 میلیون, همچنان به سهولت آن مستند محدودیت سریعتر از بقیه از انگلستان است.

هتل ها, رستوران ها, کافه ها, کافی شاپ ها, بارها و بارها قادر به باز کردن از 3 جولای و سالن مو و آرایشگران انتظار می رود به دنبال سه روز بعد.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>