پیشنهاد در سر پیتر بلیک آثار هنری در کمک به گرسنه حراج می گویند خانم جودی دنچ و Joanna Lumley

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خانم جودی دنچ و Joanna Lumley در میان ستاره ها که امروز به خواست اهالی لندن به پیشنهاد در بخش های از سر پیتر بلیک پاپ آثار هنری طرفداران ما برای جمع آوری پول برای کمک به گرسنگان.

جمعه گذشته مستقل اعلام کرد که غول دیواری — بخور بیش لندن هتل ماندارین اورینتال در Knightsbridge در طول آن سال 2017 نوسازی — خواهد بود برش به 100 بخش و حراج کردن.

کار که پژواک آقا پیتر معروف 1967 آثار هنری برای بیتلز گروهبان فلفل آلبوم است که خود بزرگترین قطعه به اندازه 38 اتوبوس لندن. هر بخش ویژگی های یک چهره معروف از جمله مورگان فریمن گلدبرگ Whoopi و سر پل مک کارتنی و امضا شده توسط Sir Peter 87.

درآمد حاصل خواهد شد به دو ذینفع از جمله مستقل‘s راهنما گرسنه در حال حاضر درخواست تجدید نظر شریک فلیکس پروژه.

امروز Ms Lumley گفت: این یک “افتخار” به عنوان بخشی از تلاش برای جمع آوری اعانه. او گفت: “دو افتخار — به یک چهره در پیتر بلیک عالی کلاژ برای ماندارین و به یک بخش کوچک از کمک به کمک به گرسنگان. این یک راه افسانه ای از زندگی ارزش زندگی است.”

خانم جودی گفت: “چه شگفت انگیز است که پیتر بلیک آثار هنری شگفت انگیز خواهد شد که اجاره نامه جدیدی از زندگی برای چنین خوب باعث می شود. من بسیار خوشحالم که شاید من ابرو سمت چپ رفته به خوبی استفاده کنید.”

بازیگر ایتالیایی Caterina مورینو که همچنین ستاره در این کار گفت: “جهان وارونه است. ما مبارزه برای زندگی ما مبارزه برای زندگی از برادران ما و این احساس من زمانی که من تامل سر پیتر بلیک شاهکار! صد ستاره است که منعکس کننده تنوع جهان ما مبارزه برای کمک به کمک به گرسنگان. من نمی تواند بیشتر مفتخر.”

این قطعه در اصل به سفارش لندن تبلیغات موسس که مایکل Moszynski گفت: “ما به دنبال به جلو به دیدن آمار و ارقام نهایی مطرح شده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>