UCL تغییر نام ساختمان و اتاق به نام بعد از برجسته eugenicists

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سالن های سخنرانی و یک ساختمان به نام بعد از برجسته eugenicists Francis Galton و کارل پیرسون شده اند تغییر نام دانشگاه کالج لندن اعلام کرده است.

این دانشگاه گفت: Galton سخنرانی تئاتر شده بود تغییر نام داد سخنرانی تئاتر 115 به پیرسون سخنرانی تئاتر را به سالن سخنرانی G22 و پیرسون ساختمان به North-West Wing.

ویکتوریا دانشمند Francis Galton اصطلاح اصلاح نژاد و وقف UCL با مجموعه شخصی خود را و پاسخها همراه با یک ترکه برای اولین بار در کشور به استادی صندلی اصلاح نژاد که کارل پیرسون شد و اولین دارنده این دانشگاه گفت.

آن گفت که نشانه هایی در ساختمان ها و سالن های سخنرانی را به پایین گرفته شود و با اثر فوری در حالی که تغییرات دیگر به این نام در نقشه ها و علامتها را به عنوان به زودی به عنوان “عملی”.

UCL رئیس جمهور و شهردار پروفسور مایکل آرتور گفت: حرکت بود “مهم اولین گام” برای این دانشگاه آن را به عنوان و اذعان دارد و آدرس آن تاریخی در پیوند با جنبش اصلاح نژاد.

او افزود: “این مشکل سابقه دارد و در ادامه به علت نگرانی قابل توجهی برای بسیاری از ما در جامعه و تاثیر عمیقی بر احساس تعلق است که ما می خواهیم همه ما کارکنان و دانش آموزان را داشته باشد.

“اگر چه UCL بسیار متفاوت تر از آن بود که در قرن 19 هر گونه پیشنهاد که ما جشن می گیرند این ایده ها یا ارقام پشت سر آنها ایجاد یک محیط غیر دوستانه برای بسیاری از افراد در جامعه ما است.

“من نیز روشن است که این تصمیم فقط یک گام در یک سفر و ما نیاز به رفتن خیلی بیشتر با گوش دادن به جامعه ما و در نظر گرفتن عملی و هدفمند مراحل رسیدگی به نژاد پرستی و نابرابری است.”

بهسازی مطالعه انتخابی پرورش انسان به افزایش بروز ارثی ویژگی به عنوان مطلوب است.

این تصمیم توسط پروفسور آرتور و تصویب دانشگاه, شورای, زیر توصیه از ساختمان آن نامگذاری و تغییر نام کمیته.

انگلیسی, دانشمند سر فرانسیس گالتون (1822-1911), عکس, حدود سال 1880. (هولتن بایگانی/گتی ایماژ)

این کمیته از کارکنان و دانش آموزان و برابری و تنوع و شمول نمایندگان نیز نظارت بر هر گونه آینده تغییر نام مناطق UCL گفت.

استاد داروسازی نانو Ijeoma Uchegbu که کشيش فرستاده برابری نژاد گفت: “من نمی توانم شروع به ابراز شادی من در این تصمیم.

“ما ساختمان ها و فضاهای مکان یادگیری و آرمان و هرگز نباید به نام بعد از eugenicists.

“امروز UCL انجام داده است درست است.”

این تغییر نام به دنبال یک سری از توصیه های ساخته شده توسط اعضای تحقیق در تاریخ اصلاح نژاد در UCL که گزارش در اوایل سال جاری.

پاسخ گروه ارشد UCL نمایندگان از جمله هیات علمی برابری کارشناسان و دانش آموزان’ اتحادیه تشکیل شده برای در نظر گرفتن تمام این توصیه ها از پرس و جو.

این گروه را در عمل مانند بودجه جدید تحصیلی به مطالعه نژاد و نژادپرستی تعهد خود را به اطمینان حاصل شود UCL کارکنان و دانش آموزان یادگیری در مورد تاریخ و میراث اصلاح نژاد و ایجاد پست پژوهش به بررسی بیشتر دانشگاه تاریخچه اصلاح نژاد.

آن را در قرعه کشی اجرای طرح برای در نظر گرفتن توسط هیئت مدیره علمی و تاییدیه های UCL شورای.

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>