مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تنظیم مجدد کمپین با تجمع در تولسا در میان coronavirus همه گیر

در این شهر که شاهد به قتل عام وال استریت از سال 1921 دوقلو epicentres آمریکا را تغییر لرزه ای در عدالت نژاد و اجتماعی اختلاف پیدا کردن خود را فقط یک پیاده روی 30 دقیقه ای از هم جدا.

Black Lives Matter معترضان خود حرکت دارد پس از نزدیک به یک ماه از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در حال برنامه ریزی برای جمع آوری امروز در مرکز شهر تولسا به تقاضای پایان دادن به سیستماتیک و سازمانی و سرکوب مردم از رنگ.

نه دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود نوید بازگشت او به ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی خود “نگه داشتن امریکا بزرگ” تجمع در نزدیک به چهار ماه — سرپوشیده امر در یک 20,000-صندلی مرکز شهر عرصه با وجود این همیشه در حال تهدید از رمان coronavirus.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ارائه یک پیام از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Juneteenth

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ارائه یک پیام از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Juneteenth

دوقلو خطرات (AP Photo/پاتریک Semansky فایل) در داخل خانه و نژاد-سوخت خشونت خارج خواهد آن را سخت بدانید که به کجا ایستاده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من نمی خواهد انجام سرپوشیده رالی اما رئیس جمهور فکر می کند که او را بالاتر از همه از آن” Rev. Al Sharpton روز جمعه گفت که او وارد یک Juneteenth رالی در شهر تاریخی Greenwood منطقه محل برخورد خشونت آمیز 99 سال پیش که همچنین به عنوان شناخته شده تولسا مسابقه کشتار.

“من آمد به تلسا برای مقابله با یک موضوع است. (تهمت) باید به تلسا برای مقابله با این موضوع از آنچه در جریان است برای مقابله با واقعی تاریخ نژادی و پس از آن شفا در امریکا است. او خطاب به همه چیز اما چگونه به مقابله با شکاف نژادی در این کشور است.”

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار معترضان در تولسا تجمع از آن خواهد شد ‘صحنه های مختلف’

در واقع رئیس جمهور تجمع در ابتدا برنامه ریزی شده در همان روز به عنوان Juneteenth سالانه بزرگداشت 19 ژوئن 1865 زمانی که بردگان در تگزاس گفته شد که برده داری شده بود را لغو کرد — دو سال و نیم پس از این واقعیت است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال که او تغییر ذهن خود را در مشاوره از یکی از عوامل سرویس مخفی — سپس بی درنگ در زمان اعتبار برای, به مناسبت برخی از تبلیغات شدت مورد نیاز.

“من چیزی خوب من ساخته شده Juneteenth بسیار معروف” مغلوب ساختن پیشی جستن به این روزنامه گفت. “این در واقع یک رویداد مهم مهم زمان است. اما هیچ کس هرگز از آن شنیده بود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن تصدیق به بلوک سابق-مشاور است مواد منفجره کتاب جدید

مغلوب ساختن پیشی جستن تصدیق به بلوک سابق-مشاور است مواد منفجره کتاب جدید

برای کسی که در نژاد های گوناگون شهر نیویورک رئیس جمهور است یا دروغ گفتن و یا محزون می خوانی نادان از تاریخ سیاه و سفید, Sharpton گفت.

“هنگامی که امریکا بزرگ؟” “آن زمانی که ما در دو سال و نیم به مردم بگویید که در تگزاس که در آنها رایگان است ؟ آن زمانی که زنان حتی نمی تواند رای تا 1920 بود؟”

“عالی بود برای مردان سفید پوست با, اموال, اما آن را حتی برای همسران خود. آن را بزرگ برای سیاه پوستان و بومیان آمریکایی آن را نمی بزرگ برای کسانی که مهاجران است.”

به عنوان سخت به عنوان آن را ممکن است برای برخی به این باور است که یک رئیس جمهور آمریکا بود و بی اعتنا به اهمیت تاریخی ژوئن 19, آن را کمتر سخت در مورد این یکی گفت: قریش علی Lansana یک شاعر و هنرمند آموزش در دانشگاه تولسا اوکلاهما دانشگاه ایالتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: پست الکترونیکی-در برگه های رای که “بزرگترین خطر” برای او انتخاب مجدد

“من فکر می کنم تیم خود می دانستند و من فکر می کنم آن را استراتژی برای آنها” Lansana گفت.

“این تن ناشنوا و حساس اما این استراتژی است. اما من فکر نمی کنم او می داند که بسیار از هر چیزی. بنابراین من واقعا فکر نمی کنم که او می دانست که چه Juneteenth شد تا مقاومت مواجه او کردم.”

اگر هیچ چیز دیگری در آن آموزش دیده است جهان را زل زل نگاه کردن در این شهر در گوشه شمال غربی اوکلاهما در دامنه کوه اوزارک و مشتعل منافع عمومی هر دو در Juneteenth و تولسا کشتار که هر دو مشخصی صد در جستجوهای گوگل هفته گذشته است.

ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور بلوک تهمت پیشنهاد برای پایان دادن به ‘خیال’ برنامه مهاجر

ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور بلوک تهمت پیشنهاد برای پایان دادن به ‘خیال’ برنامه مهاجر

علاقه COVID-19 بود ولرم مقایسه — اگر چه با چند متحده نشان هشدار دهنده خوشه در خود فعال caseloads که می تواند در مورد تغییر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را رد کرد و درخواست نیاز به حضور همه تهمت رالی به پوشیدن ماسک صورت و اقامت حداقل شش فوت جدا از هر کس دیگری در این عرصه است.

ادامه مطلب: Facebook حذف تهمت مبارزات انتخاباتی آگهی که شامل نمادهای نازی تاریخچه

و در روز شنبه این شهرستان برداشته آن حکومت نظامی تحمیل ترس از تجدید حیات از غارت و خرابکاری است که خدشه دار روزهای اولیه اعتراضات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم صحبت با شهردار.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئن 20, 2020.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>