شمعون فرانسیس: دوون و کورنوال پلیس مراجعه کننده به دیده بان بیش از بازداشت تصویری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک نیروی پلیس به مراجعه کننده خود را به مستقل اداره پلیس انجام (IOPC) پس از یک ویدیو پدید آمده از یک مرد گفت که او قادر به نفس کشیدن در حالی که بازداشت شده است.

خانواده شمعون فرانسیس می گویند که آنها را ساخته اند یک شکایت رسمی به دوون و کورنوال پلیس تصویری از جولای سال 2019 ادعا نیروی بیش از حد استفاده شد.

پدر-از-یک آقای فرانسیس, 35, درگذشت, در یک سلول در تورکی ایستگاه پلیس در 20 ماه مه سال جاری پس از دستگیر شدن توسط همان زور است.

شرایط مرگ او در حال بررسی توسط IOPC که دریافت اجباری ارجاع از دوون و کورنوال ،

در 18 دقیقه ویدئو از ماه ژوئیه سال گذشته – منتشر شده توسط Mr فرانسیس خانواده – 35 سال است که تحت فشار قرار دادند در برابر یک دیوار توسط افسران آورده و به زمین است.

آقای فرانسیس که سیاه فریاد “نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان او است برگزار پایین در حالی که یک ناظر می پرسد: “آیا شما واقعا نیاز است که بسیاری از افسران در او؟”

افسران شنیده می شود درخواست آقای فرانسیس برای آرام کردن او به عنوان است که در بازداشت قبل از حمل او را به یک ون پلیس.

در بیانیه خانواده سخنگوی دزموند Jaddoo گفت: “این فیلم نگرانی از درمان واقعی آقای فرانسیس توسط دوون و کورنوال ،

“این باعث شده است که خانواده خود را بیشتر و پریشانی در طول این زمان دشوار است.”

دوون و کورنوال پلیس گفت: بازداشت مربوط به یک به یاد بیاورید به زندان که آقای فرانسیس شده بود در بازگشت “امن و به خوبی به زندان”.

“تصویری از شمعون فرانسیس بازداشت مربوط به یک به یاد بیاورید به زندان برای آقای فرانسیس در ماه جولای سال 2019” یک سخنگوی گفت.

“پس از دستگیری آقای فرانسیس بازگشت امن و به خوبی به زندان است.

“نیروی دریافت یک شکایت در رابطه با یک ویدئو در 17 ژوئن سال 2020 است. این شکایت در حال حاضر ارزیابی می شود و موضوع به داوطلبانه ارجاع به مستقل اداره پلیس انجام (IOPC).

“نیروی اتحاد بدون دریافت شکایت در رابطه با دستگیری قبل از این نقطه است.

“مستقل IOPC تحقیقات مربوط به مرگ شمعون فرانسیس در بازداشت پلیس on May 20 سال 2020 همچنان در حال انجام و دوون و کورنوال پلیس در ادامه به همکاری به طور کامل با این بررسی است.”

این IOPC گفت: آقای فرانسیس که از نقل مکان به تورکی از بیرمنگام برخی از 16 سال پیش دستگیر شد و در 12.45 هستم 20 مارس در کولی پل جاده در اکستر.

او حمل و نقل توسط پلیس ون به تورکی ایستگاه پلیس که در آن او به رزرو بازداشت در اطراف 3هستم.

آقای فرانسیس بعدها در بر داشت العملی در تلفن همراه خود را و یک آمبولانس نامیده می شد. او مرده و در حدود 6.

این دیده بان گفت: آن را تا به حال دریافت اجباری ارجاع از دوون و کورنوال پلیس پس آقای فرانسیس مرگ و آن را بررسی کنیم.

یک IOPC سخنگوی گفت: “ما دریافت کرده اند پس از ارجاع شکایت به دوون و کورنوال پلیس توسط خانواده Simeon فرانسیس مربوط به قبل از بازداشت.

“ارجاع در حال حاضر در حال ارزیابی شده است.”

PA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>