شمالی اری عضویت در Facebook ad تحریم سازمان های حقوق مدنی – CNET


facebook-logo-money-1
آنجلا Lang/CNET

یک جفت از عمده عمومی-کالاهای خرده فروشان پیوست تحریم Facebook پس از شش های حقوق مدنی به نام کسب و کار برای جلوگیری از تبلیغات در Facebook در ماه جولای به فشار شبکه های اجتماعی به انجام بیشتر برای مبارزه با تبعیض و اطلاعات غلط.

روز جمعه آزاد-لباس با نام تجاری شمالی اعلام کرد در توییتر است که آن را از پیوستن به #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی. “ما در. ما در حال کردن @Facebook #StopHateForProfit” شرکت گفت: در یک صدای جیر جیر.

یکی دیگر از عمده عمومی-محصولات فروشنده, تفریحی, Equipment Inc., بهتر شناخته شده به عنوان اری نیز پیوست. “برای 82 سال, ما باید مردم را بیش از سود. ما در حال کشیدن تمام Facebook/Instagram تبلیغات برای ماه جولای. #StopHateForProfit,” اری توییتی بعد از آن در روز جمعه است.

حرکت با مشخصات بالا علامت های تجاری نشان می دهد تبلیغ تحریم رونمایی از چهارشنبه آغاز شده است برای به دست آوردن کشش. در علاوه بر این به دو خرده فروشان دیجیتال-تبلیغات شرکت 360i خواست مشتریان خود را در یک ایمیل به توقف خرید تبلیغات در Facebook در ماه جولای وال استریت ژورنال در گزارش روز چهارشنبه.

ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک گویند که تحریم تبلیغات در Facebook را تحت فشار قرار داده و بر روی پلت فرم خود را به استفاده از $70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات برای حمایت از افرادی که اهداف نژادپرستی و نفرت و افزایش ایمنی برای گروه های خصوصی در سایت.

“ما به مدت طولانی دیده می شود که چگونه Facebook اجازه داده است برخی از بدترین عناصر جامعه را به خانه های ما و زندگی ما. زمانی که این نفرت را گسترش آنلاین باعث می شود فوق العاده ای آسیب برساند و همچنین می شود مجاز آفلاین” ضد افترا لیگ مدیر عامل جاناتان ” Greenblatt گفت: در آزادی مطبوعات اعلام کرد. “ما سازمان ها تلاش کرده اند به صورت جداگانه و در مجموع به فشار Facebook به سیستم عامل خود را امن تر, اما آنها بارها و بارها شکست خورده را به معنی عمل است. ما امیدواریم که این کمپین در نهایت نشان می دهد Facebook چقدر خود کاربران و تبلیغ آنها را می خواهید به ایجاد تغییرات جدی بهتر است.”

بیش از 55 درصد از Facebook کاربران گزارش تجربه نفرت و آزار و اذیت بر روی پلت فرم با توجه به ADL نظر سنجی از آمریکایی ها با استفاده از رسانه های اجتماعی.

این گروه های حقوق بشر می گویند Facebook اجازه داده است محتوا است که می تواند به تحریک خشونت علیه معترضان که در حال مبارزه برای عدالت نژادی در پی مرگ جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade, Ahmaud Arbery و Rayshard بروکس. Facebook با آن مواجه انتقاد برای از بین بردن یک اعتراض-پست های مرتبط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که گروه های حمایت و حتی خود شرکت کارکنان گفت: می تواند تحریک خشونت. مغلوب ساختن پیشی جستن شامل بحث عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در پست های رسانه های اجتماعی. توییتر پنهان مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با یک توجه کنید که می گوید این پست نقض قوانین خود را در برابر “ستایش خشونت” اما که همچنین شامل یک دکمه است که اجازه می دهد تا کاربران از طریق کلیک کنید به عنوان خوانده شده توییت. Facebook را ندارد اقدام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن پست به دلیل شرکت در آن تعیین نمی نقض قوانین خود را.

Facebook نیز شامل Breitbart اخبار راست سایت به عنوان یک “اعتماد” منبع اخبار خود خدمات و جناح راست خبر و نظر سایت The Daily Caller یکی از شرکت واقعیت-چک کردن شرکای. Facebook را ندارد اقدام در مقابل اطلاعات غلط از مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پست الکترونیکی-در آراء و گروه ها می گویند شبکه اجتماعی “تبدیل شده است چشم خود را به آشکار سرکوب رای دهندگان.”

ارسال Facebook یک پیام

“اجازه دهید ارسال Facebook قدرتمند پیام: سود خود را هرگز خواهد بود به ارزش ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت” به StopHateforProfit کمپین وب سایت می گوید. گروه’ لیست توصیه هایی برای Facebook شامل ایجاد یک جداگانه “اعتدال خط لوله” برای بیان نفرت; کاربران اجازه می دهد که هدف قرار گرفته ایم با نفرت و یا آزار و اذیت به صحبت می کنند به طور مستقیم به Facebook کارمند; و از بین بردن همه تبلیغات که حاوی سخنرانی نفرت و یا اطلاعات غلط.

در یک تماس را فشار دهید چهار شنبه, Facebook معاون امور جهانی و ارتباطات نیک کلگ گفت که این شرکت اجازه نمی دهد که نفرت سخنرانی در پلت فرم آن است. Facebook حذف نزدیک به 10 میلیون پست برای نقض قوانین خود را در برابر سخنرانی نفرت در سه ماهه گذشته, او گفت:, و بسیاری گرفته شد قبل از کاربران گزارش آنها. شبکه اجتماعی متکی بر ترکیبی از انسان داوران و فناوری به متوسط, محتوا, اما تشخیص گفتار نفرت می تواند چالش برانگیز باشد چرا که دستگاه باید به درک فرهنگی از کلمات است.

“البته ما می خواهم به انجام حتی بهتر از آن” کلگ گفت. “ما نیاز به کار بیشتر. ما نیاز به حرکت سریع تر, اما ما در حال ساخت پیشرفت قابل توجهی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای نمی نقض این شرکت قوانین در برابر سرکوب رای دهندگان به دلیل نظرات او بودند به مقامات دولتی و او مشغول بود در یک بحث در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان مخالف منع مردم از رای گیری کلگ گفت.

این کمپین تحریم Facebook تبلیغات یک روز پس از این شرکت اعلام کرد این اجازه می دهد برخی از کاربران در آمریکا برای خاموش کردن تبلیغات سیاسی. شبکه اجتماعی نیز در تلاش برای کمک به 4 میلیون نفر برای رأی دادن ثبت نام و راه اندازی یک جدید آنلاین hub برای اطلاعات رای دهندگان.

CNET را Stephen Shankland کمک به این گزارش.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: حقوق مدنی رهبران اسلم زوکربرگ آمازون COVID-19…


1:53

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>