متعدد ورزشکاران تست مثبت برای coronavirus بی باک امید ورزش بازگشت

امیدوار است که ورزش در ایالات متحده ممکن است به زودی بازگشت به کسب و کار به طور معمول دچار ضربه در روز جمعه به عنوان ورزشکاران از گلف, هاکی, آزمایش مثبت برای رمان coronavirus باعث خاموش شدن برخی از امکانات.

PGA Tour که تنها دوباره هفته گذشته پس از سه ماه COVID-19-مجبور وقفه خود را تایید کرد اولین تست مثبت از بین بردن نیک Watney از دور دوم بازی در RBC میراث در هیلتن هد, South Carolina.

بیش از یک دوره 24 ساعته, Major League Soccer (MLS), لیگ فوتبال ملی (NFL) لیگ ملی هاکی (NHL) و لیگ اصلی بیس بال (MLB) تایید مثبت در آزمون و کسانی که ورزش بمب بازگشت-به-بازی حالات. لیگ در حال انجام آزمایش های گسترده ای برای coronavirus حتی در میان بازیکنان نشان دادن علائم.

ادامه مطلب: NHL همگروهی قرنطینه برنامه تایید شده توسط فدرال از بین بردن مانع برای شهرستانها hub

پس از این اتفاق که منجر به ایالات متحده سلامت رسمی دکتر Anthony Fauci روز پنج شنبه در مصاحبه شک در اینکه آیا NFL را در این زمینه در این فصل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

MLS و NBA شد توجه ویژه نزدیک به جمعه وقایع به عنوان بسیاری از تست مثبت رخ داده در فلوریدا که در آن هر دو لیگ را اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد فصل خود را در اورلاندو والت دیزنی جهان.

فلوریدا یکی از چندین ایالت آمریکا که در آن COVID-19 موارد به تازگی رسید.

‘کانادا باز است’ به یک شهر کانادا بودن NHL hub: Trudeau

‘کانادا باز است’ به یک شهر کانادا بودن NHL hub: Trudeau

MLS است برنامه ریزی برای بازگشت در تاریخ 8 ژوئیه با یک جام جهانی به سبک مسابقات شامل تمام 26 تیم است. لیگ که گفته است که سلامت و ایمنی بازیکنان و کادر بودند در اولویت قرار نیست بلافاصله در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا سنبله در فلوریدا موارد خواهد بی درنگ یک تجدید نظر از این برنامه.

اینتر میامی گفت: یکی از بازیکنان خود را به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

MLB فیلادلفیا فیلیز خود را تعطیل orlando, Florida, سایت, بعد از پنج بازیکن آزمایش مثبت در حالی که فقط پایین جاده در Dunedin, تورنتو بلو جیز توقیف امکانات آموزشی پس از یک بازیکن ارائه علائم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: MLB می گوید بازیکنان 2020 فصل باید 60 بازی و یا کمتر

سان Francisco Giants خود را بسته بهار مرکز آموزش در اسکاتسدیل, آریزونا پس از یک بازدید کننده و یکی از اعضای خانواده به نمایش گذاشته علائم. غول گفت: آنها تا به حال آزمایش دیگران شده اند که در مرکز و منتظر نتایج.

Los Angeles Angels مدیر کل بیلی Eppler گفت: دو بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, اما فاش نمی کند اگر آنها در فهرست لیگ با استناد به پزشکی حریم خصوصی در قانون LA بار گزارش شده است.

در تمپا, NHL رعد و برق خود را بسته آرنا پس از سه بازیکن تست مثبت است.

Coronavirus: چگونه ورزش حرفه ای برنامه ای برای بازگشت در COVID-19 عصر

Coronavirus: چگونه ورزش حرفه ای برنامه ای برای بازگشت در COVID-19 عصر

NHL روز جمعه گفت که پس از ژوئن 8, زمانی که تیم ها اجازه داده شد برای باز کردن امکانات آموزش بیش از 200 بازیکن باید تحت آزمایش های متعدد و 11 آزمایش مثبت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همه بازیکنان که تست مثبت شده اند خود منزوی, لیگ گفت.

حتی UFC بودند که یکی از اولین ورزش برای از سرگیری عملیات زمانی که آنها به صحنه مخلوط هنرهای رزمی کارت در جکسون ویل فلوریدا در مارس 9, با توجه به یکی دیگر از shutdown در پی سنبله.

ادامه مطلب: ‘ما باید انجام آنچه که ما باید انجام دهیم’: NHLers اندیشیدن بازی بدون نیاز به طرفداران در میان COVID-19

“من به شما بچه ها رفتن به این چیزی که من همیشه فکر کردن در مورد آنچه در آینده” گفت: UFC رئیس دانا در گزارش MMA Junkie. “و من برنامه ریزی برای یک ثانیه خاموش که آن را دوباره اتفاق می افتد.

“من همیشه فکر کردن در مورد بدترین.”

(گزارش شده توسط استیو Keating در تورنتو, گزارش های اضافی امی Tennery روری کارول و سیمون جنینگز. ویرایش توسط سینتیا Osterman, Michael Perry و جین Wardell)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>