ارباب حلقه ها شرکت ستاره به یاد داشته باشید Ian Holm که درگذشت در سن 88 – CNET


gettyimages-57166119

Ian Holm بازی بیلبو بگینز در هابیت و ارباب حلقه ها trilogies اما نقش هابیت فقط یکی از تحسین نقش.

کمبریج جونز/گتی ایماژ

ایان هولم تحسین شده بریتانیایی, صحنه و بازیگر فیلم که اجرای برنامه شامل همه چیز از کوتوله ها و مصنوعی به یاد نقش از شکسپیر و هارولد پینتر درگذشت صبح روز جمعه در سن 88. حلم درگذشت مسالمت آمیز در یک بیمارستان احاطه شده توسط خانواده اش عامل الکس ایروین گفت: در بیانیه ای به دست آمده توسط CNET شرکت مادر CBS News. مرگ او مربوط به بیماری پارکینسون ،

هلم “تا به حال یک نوع جادویی انعطاف پذیری با طیف وسیعی که رفت از شیرین خو به روانی” نیویورک تایمز نوشت.

به علاقمندان به سینما او ممکن است بهترین و شناخته شده به برخی از نقش خود به عنوان بیلبو بگینز در هابیت و ارباب حلقه ها فیلم trilogies. (در هابیت, حلم بازی سالمند بیلبو, در حالی که مارتین فریمن بازی جوانتر نسخه.) اما بیلبو نبود اولین J. R. R. Tolkien, نقش, و یا حتی اولین بگینز. در سال 1981 او ابراز فرودو بگینز در رادیو بی بی سی اقتباس از ارباب حلقه ها.

بسیاری از sci-fi طرفداران فیلم به یاد داشته باشید او را از سرما 1979 فیلم Alien. حلم بازی خاکستر علم افسر محکوم Nostromo که معلوم می شود یک اندروید با دستور به بازگرداندن مرگبار بیگانگان حتی اگر انسان خدمه باید قربانی شود. و هنوز هم دیگران می دانم که او بهترین ها را برای او جایزه بافتا و برنده و نامزد جایزه اسکار نقش به عنوان مربی سام Mussabini در سال 1981 را ارابههای آتش است.

حلم برنده سال 1967 جایزه تونی برای نقش خود به عنوان لنی در نمایشنامه هارولد پینتر را بازگشت به خانه و 1998 Laurence Olivier جایزه برای تجسم خود را از شاه لیر. دیگر نقش های متنوع خود را در سراسر زندگی حرفه ای شامل پدر ویتو کورنلیوس در سال 1997 عنصر پنجم آشپز اسکینر در سال 2007 فیلم انیمیشن راتاتویی و اجراهای متعدد به عنوان رهبر نظامی ناپلئون بناپارت.

“من همیشه یک مینیمالیستی” حلم بار گفت: از بازیگری است. “آن بوگارت که یک بار گفت:” اگر شما فکر می کنم حق افکار دوربین آن را انتخاب کنید.’ مهم ترین چیز در این صورت است که چشم و اگر شما می توانید چشم صحبت کردن شما در نیمه راه وجود دارد.”

طرفداران بسیاری از جمله قابل توجه فیلمسازان و بازیگران و همچنین هلم شرکت ستاره ها به یاد او در رسانه های اجتماعی. الیاس چوب که فرودو بگینز را به حلم را بیلبو در ارباب حلقه ها فیلم نوشت: “خیلی غم انگیز است به شنیدن این که مفرد درخشان و پر جنب و جوش, Sir Ian Holm را تصویب کرده است. خداحافظی عمو.”

و دومینیک موناگان که بازی چرخ در ارباب حلقه ها فیلم نوشت: “به پناهگاه های خاکستری می رود عزیز Ian Holm. پیت جکسون گفت که او بهترین بازیگر نقش اول مرد او تا کنون کار کرده ام. من مطالعه قرار گرفت او هر زمان که من می توانم. در تنظیم و خاموش کردن آن, او یک مرد جادویی. خیلی شیرین. پر از چشمک زدن. خیلی خوب در آن است. Namárië عمو زنجیر xoxo.” (کلمه Namárië به معنی “وداع” در Quenya یک زبان مورد استفاده در ارباب حلقه ها.)

حلم بود چهار بار ازدواج کرده بود و پنج فرزند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>