هیوندای پرچین تولید متوقف بر کمبود قطعات – Roadshow


تولید توقف نباید بر ما.

Sean Szymkowski/Roadshow

تولید هیوندای پرچیننام تجاری جدید سه ردیف SUV آمده است به توقف در کره جنوبی پس از یک کمبود قطعات.

فقط خودرو اولین گزارش تولید SUV بزرگ متوقف شده بود در 15 ژوئن و به استناد یک مشکل بالقوه با زنجیره تامین به دنبال یک تامین کننده کارمند عبور پس از عقد قرارداد COVID-19. تولید مکث همچنین بنا به گزارش ها تحت تاثیر پیدایش GV80که قرار است به راه اندازی در ایالات متحده در این تابستان.

یک هیوندای نماینده را تایید کرد توقف تولید در اوایل این هفته اما گفت: مکث نباید ما را تحت تاثیر قرار-spec با پرچین احاطه کردن مدل. خودروساز نمی بلافاصله پاسخ هنگامی که خواست برای به روز رسانی در مورد وضعیت و پیدایش نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در GV80 تولید.

با پرچین احاطه کردن آن بهترین فروش در ماه مارس فقط قبل از اقتصاد ایالات متحده تا حد زیادی بسته به سرعت گسترش COVID-19. به عنوان محدودیت آسانسور-حتی به عنوان ویروس همچنان به گسترش — ما را دیده ام و نه سریع صنعت خودرو دوباره بجای اول برگشتن. هنوز هم فروش برآورد از قبل از همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد توسط یک زن و شوهر میلیون واحد است.

همانطور که برای GV80 پیدایش مدیر عامل علامت دلم روسو گفت Roadshow این SUV تا به حال نزدیک به 10 ، 000 preorders به نام خود را به عنوان ممکن است. او همچنین اشاره کرد در بالاتر از انتظار می رود تقاضا برای مدل و تاکید کرد که راه اندازی شده بود چیزی جز قایقرانی صاف با هیچ قابل پیش بینی مسائل مربوط به این خودرو از عرضه است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کیا تلورید یا هیوندای با پرچین احاطه کردن: که 3 ردیف SUV است…


8:45

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>