یک پرنده دید چشم نوزاد, نجات 50 دلار با Nanit Plus HD مانیتور – CNET


nanit

Nanit

مانیتور کودک در همه اشکال و اندازه, اما بسیاری از آنها نسبتا استاندارد پایه طرح در نظر گرفته شده برای نشستن بر روی یک قفسه و نقطه خود را در نوزاد crib. که یکی از راه های که در آن Nanit به علاوه متفاوت است: این مانیتور perches بیش از گهواره و امتیاز راست پایین به شما نمایش چشم پرنده از عمل. که تنها چیزی که باعث می شود Nanit جالب انتخاب (بیشتر در مورد که در یک لحظه). و در حالی که آن را کمی گران در $290, راست, در حال حاضر شما می توانید Nanit به علاوه برای $240 زمانی که شما کلیپ کوپن در صفحه محصول صرفه جویی در $50.

جای تعجب نیست Nanit به علاوه فراهم می کند HD صوتی و تصویری از نوزاد خود را و اجازه می دهد تا شما اطمینان خود را younglings از طریق صوتی دو طرفه. علاوه بر اصول اولیه هر چند Nanit می توانید پیگیری و تجزیه و تحلیل کودک شما عادات خواب شما منظم Fitbit-مانند گزارش در مورد چگونه به خوبی شما بچه شیطان و موذی است که چرت زدن.

شخصا یکی از ویژگی های است که واقعا درخواست من این است که این دوربین توانایی برای نظارت بر نوزاد تنفس بدون اتصال هر گونه الکترونیک در یا در اطراف کودک — آن را با استفاده از “تنفس می پوشند” — لباس نوزاد ویژه هندسی نشانه گذاری است که اجازه می دهد تا دوربین سنج تنفس در دقیقه و ارسال هشدار زمان واقعی اگر فرزند شما نیاز به توجه.

Nanit به همراه مانت به راحتی بر روی دیوار به خوبی از دسترس کنجکاو دست و الکسا-سازگار به عنوان به خوبی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پزشکی از راه دور جدید خواهد بود عادی پس از همه گیر


26:07


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>