Facebook و توییتر حذف ‘نژادپرستانه نوزاد,’ ویدیو نوشته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن – CNET


gettyimages-1221049474

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تلفن خود را در طول یک جلسه در روز پنج شنبه همان روز یکی از توییت خود نشاندار شده بود از جمله “دستکاری رسانه ها.”

Saul لوئب/گتی ایماژ

Facebook و توییتر در روز جمعه به پایین کشیده گمراه کننده تصویری ارسال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب به دلیل کپی رایت شکایت. این حرکت در می آید و پس از توییتر در روز پنج شنبه با قرار دادن یک برچسب بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر که شامل همان تصویری گفت: پست ویژه “دستکاری رسانه ها.” صدای جیر جیر است که هنوز برچسب, اما زمانی که شما با کلیک بر روی این ویدئو می گوید: “این رسانه ها غیرفعال شده است در پاسخ به یک گزارش توسط مالک کپی رایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی پست های ویژه یک فیلم ویرایش شده با سی ان ان دارای صدای تیک تیک که گفت: “وحشت زده کودک نو پا اجرا می شود از نژادپرست کودک.” این کلیپ نشان می دهد که یک کودک نو پا بودن دنبال یک کودک است. پس از آن بخش ویدئو کلیپ جهش به “آنچه در واقع اتفاق افتاده است” بخش نشان می دهد که دو پسر عجله به سمت یکدیگر و در آغوش قبل از یک شوخی می شکند و اولیه فیلم در ضربات. این ویدئو به پایان می رسد نشان می دهد که “خبر جعلی” است به سرزنش برای بیش از بحث های نژادی و نابرابری است که اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده.

“ما با دریافت یک کپی رایت شکایت از حقوق دارنده این ویدیو تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و حذف پست” یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت. توییتر سخنگو گفت: این شرکت همچنین در زمان عمل در برابر این ویدئو به دلیل کپی رایت شکایت.

سی ان ان گزارش داد که Jukin رسانه های یک شرکت است که نشان دهنده پدر و مادر که صاحب تصویری از کودکان نوپا گفت که آنها بر این باورند تهمت استفاده از ویدئو نقض کپی رایت.

سایت های رسانه های اجتماعی را به طور معمول در آنجا ماند به دور از در نظر گرفتن عمل بر مغلوب ساختن پیشی جستن پست به دلیل آنچه که او می گوید در نظر گرفته شده است ارزش خبری دارند. Facebook ندارد معمولا در ارسال پست ها و تبلیغات از سیاستمداران به شخص ثالث واقعیت-چکرز. هنوز شبکه های اجتماعی دیگر قوانین که حتی سیاستمداران نیست معاف از جمله سیاست های مورد کپی رایت رای دهندگان سرکوب یا مضر coronavirus اطلاعات غلط.

شرکت رسانه های اجتماعی نیز مواجه انتقاد که آنها نمی کنند به اندازه کافی سریع. ویرایش ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به حال 20 میلیون بازدید در توییتر و متصلب تا بیش از 4 میلیون بازدید در Facebook قبل از هر دو کشیده شد.

سی ان ان در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر با یک لینک به آن داستان اصلی در مورد ویروسی تصویری از دو کودکان نوپا بغل کردن و اشاره کرد که آن را تحت پوشش لحظه “دقیقا آن را به عنوان اتفاق افتاده است.”

“ما در ادامه کار با حقایق به جای tweeting جعلی ویدئوها که بهره برداری از کودکان بی گناه” آن را نوشت. “ما از شما دعوت به انجام همان. شود بهتر است.”

سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در ایمیلی که “اگر توییتر نیست مراقب آن باید به برچسب خود را کنترل.” او نمی آدرس Facebook اقدامات. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین همچنین وزن در برای گفتن توییتر خود “روز شماره.”

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آزادی بیان به مرحله نهایی مسابقات

ماه گذشته رئیس جمهور در زمان هدف در شبکه های اجتماعی با یک فرمان اجراییدر پی توییتر شوی خود را توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت حاوی “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده.” توییتر نیز محجبه یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها پشت برچسب حاکی از این است که محتوای آن نقض قوانین در مورد “ستایش خشونت است.” کاربران می توانند با کلیک بر روی یک دکمه در برچسب به جلو بروید و خواندن توییت. Facebook, از سوی دیگر, و مالی برای گرفتن هر گونه اقدام در برابر تهمت پست مشابه به کسانی که در توییتر به برچسب. در پنج شنبه, Facebook پایین کشیده ads by مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین از جمله وارونه مثلث قرمز که نماد نازی ها استفاده می شود برای تعیین زندانیان سیاسی در اردوگاه های کار اجباری.

منظور اجرایی است که در مواجهه با یک طرح دعوی در دادگاه دستور وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال به تجدید نظر در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران. علاوه بر این, آن را به کمیسیون تجارت فدرال مسئولیت بررسی شکایت از تعصب سیاسی و تعیین اگر شرکت های فن آوری’ محتوای اعتدال سیاست در تضاد با تعهدات خود را از بی طرفی. برای برخی از زمان تهمت ادعا کردهبدون شواهدی که رسانه های اجتماعی شرکت های در حال سانسور محافظه کار انداز. این شرکت این موضوع را تکذیب.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

اصلاح, 11:37 a. m.: رفع زمان تهمت اجرایی سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>