مصرف کنندگان را تشویق به استفاده از برنامه ها و بارها به گشت تحت coronavirus راهنمایی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بارها و بارها و رستوران ها خواهد شد با اقدامات سختگیرانه اجرا به منظور محدود کردن گسترش coronavirus بوریس جانسون است که انتظار می رود به اعلام هفته آینده.

مهمان نوازی را در زمره سخت ترین ضربه صنایع در طول مستند – با اکثر کسب و کار قادر به عملکرد در اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در حال حاضر به عنوان بخشی از کاهش اقدامات با توجه به اجرا در آغاز ماه ژوئیه نخست وزیر است و انتظار می رود به طرح یک قایق از اقدامات برای حفظ کارگران و امن است.

راهنمایی کشیده شده توسط بخش مهمان نوازی و وزیران قابل درک است برای تشویق میخانه را برانگیخت به سفارش نوشیدنی با استفاده از نرم افزار به جای رفتن به نوار – با توجه به زمان – در حالی که بارها و بارها می تواند گشت برای اطمینان اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود.

با کروناویروس سطح هشدار شده کاهش می یابد و روز جمعه نخست وزیر معتقد است که او تا به برخی از فضا برای استراحت اقدامات در افزایش برای این بخش است.

کلمبوس مقامات گفت: بررسی او دستور داد به دو متر اجتماعی-فاصله حکومت که به دنبال به سرعت گسترش ویروس را محدود بخش مهمان نوازی است انتظار برای نتیجه گیری در هفته آینده.

راهنمایی کشیده شده توسط بخش مهمان نوازی و وزیران قابل درک است برای تشویق میخانه را برانگیخت به سفارش نوشیدنی با استفاده از نرم افزار به جای رفتن به نوار در حالی که قانون فعلی گفته شد شامل قدرت برای گشت.

تایمز گزارش داد که رستوران جداول را نمی توان در پیشبرد و خدمات اتاق خواهد بود سمت چپ در خارج از درب هتل تحت هدایت. آن بود که تاکید کرد که تصمیم گیری در بیشتر easings بودند و در عین حال ساخته شود اما ظ گفت کاهش سطح هشدار از چهار به سه وزیران اجازه می دهد تا به “شروع به ساخت برخی از پیشرفت” اجتماعی-فاصله گرفته است. و او وعده داده شده راهنمایی های جدید برای بخش مهمان نوازی و کسب و کار “به زودی”.

در حاشیه – توصیه شده توسط مشترک امنیت زیستی مرکز (JBC) – به معنی انتقال از coronavirus است و دیگر در نظر گرفته شود “بالا و یا افزایش نمایی”. موضعی شیوع Covid-19 هنوز هم “به احتمال زیاد” رخ می دهد مشاوران هشدار داد و این ویروس باقی می ماند در گردش عمومی.

آقای جانسون همچنین گفت: روز جمعه به “دیده بان این فضا” وقتی پرسیده شد که آیا محدودیت فاصله می تواند کاهش می یابد برای کمک به مدارس در انگلستان بازگشت در تابستان. او شده است تحت فشار قابل توجهی از محافظه کاران به آرامش از راه دور و در شب جمعه سابق کسب و کار, منشی, گرگ کلارک گفت: مدارک و شواهد از کشورهای دیگر است “پایین اجتماعی فاصله کار کرده است”.

“این مهم است که ما باید نفع آن به نظر می رسد به من از تجربیات دیگران در این” از حزب محافظه کار MP گفت BBC Newsnight.

دولت علمی مشاوران باید گفت آنها خواهد بود و راحت با کاهش فاصله اگر خطر-کاهش اقداماتی مانند مردم نشسته در کنار هم و با پوشیدن چهره پوشانده اند.

این ساعت همچنین گفته است که قصد خود را که کودکان در تمام سنین در انگلستان باید قادر به بازگشت به مدرسه در پنج روز در هفته و اساس در ماه سپتامبر. وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون پیشنهاد کرد که مدرسه ابتدایی کلاس اندازه 15, شناخته شده به عنوان “حباب” می تواند گسترش به اندازه طبیعی خود را به اجازه می دهد کودکان بیشتر در کلاس درس.

در خیابان داونینگ روزانه جلسه آقای ویلیامسون گفت: او می خواست همه گروه های سال به بازگشت به مدرسه “full-time” در ماه سپتامبر و اضافه کرد که راهنمایی بیشتر در اقدامات ایمنی منتشر خواهد شد در دو هفته آینده.

در ولز اولین وزیر علامت Drakeford در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به آن پنج مایل محدودیت در سفر ماه آینده و اجازه می دهد تا گردشگران داخلی به بازگشت یک هفته بعد. و در ایرلند شمالی ترین دانش آموزان مجموعه, برای بازگشت به آموزش و پرورش در پاییز پس از وزرا به توافق برش های اجتماعی فاصله اندازه گیری به یک متر.

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>