دادگاه پرونده راکت به بیش از نیم میلیون نفر در انگلستان و ولز در طول coronavirus

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این پرونده از دادگاه انتظار شنیده می شود در انگلستان و ولز پرورشی است به بیش از نیم میلیون نفر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از آزمایش های در حال انتظار نمی رود برای شروع تا دسامبر سال 2021 در میان هشدارهای که قربانیان ممکن است رها کردن از تاخیر در تعقیب.

جرم و جنایت کاهش چشمگیری در انگلستان مستند اما کاهش است و نه کافی برای جبران موشک های انباشت شده که در حال افزایش بود و مدتها قبل از بیماری همه گیر.

تعداد موارد انتظار شنیده می شود در دادستانی دادگاه – که در آن همه نوع جنایات در ابتدا ذکر شده است – نزدیک به یک و نیم میلیون نفر است.

تقریبا 483,700 مورد انتظار در برخورد با 17 مارس از 395,600 زمانی که انگلستان را مستند به اجرا در آمد در ماه مارس است.

هزاران نفر را پیشرفت به تاج دادگاه که مسئول جدی ترین جنایات.

در ماه دسامبر تاج دادگاه پرونده بود در 37,400 موارد زیر سال ریاضت اقتصادی دولت و کاهش تعداد دادگاه نشسته روز.

اما با پایان ماه گذشته تعداد تا به حال فلک کشیده به بیش از 40,500 — افزایش از 22 درصد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط جنایی کانون (CBA).

ترکیب دادستانی و تاج در دادگاه در حال حاضر بیش از 524,000 مورد انتظار به شنیده می شود و این تعداد همچنان در حال افزایش سریع است.

Coronavirus مستند مجبور به بسته شدن بیش از نیمی از دادگاه در انگلستان و ولز تنها با موارد اضطراری مانند یک شب بازداشت تروریسم و coronavirus مرتبط با جرایم برخورد شود.

تمام آزمایشات متوقف شد در انگلستان و ولز در 23 مارس, و اگر چه تعداد کمی شروع به رزومه اجتماعی فاصله قوانین آنها باید از طریق سه دادگاه به طور چشمگیری کاهش ظرفیت.

موارد نیز در نظر گرفتن دیگر به راه خود را از طریق این سیستم با میانگین 511 روز از “جرم به اتمام” در سال 2019 از 391 روز در سال 2010.

کلر Waxman لندن قربانیان کمیسر شرح داده شده در این پرونده به عنوان یک “تیک تاک timebomb” اضافه کرد: “ما در حال رفتن به آن را بدتر و بدتر است.”

“تاثیر تاخیر بزرگ است,” او گفت: مستقل. “من نگران است که ممکن است ما نسبت بالایی از قربانیان رها کردن به عنوان یک نتیجه است.”

خداوند رئیس دادگستری علنا حمایت اقدامات رادیکال از جمله کاهش داور اعداد از بین بردن حق محاکمه با حضور هیئت منصفه از برخی موارد و با استفاده از مراکز کنفرانس برای دادگاه overspill برای مقابله با جمع شدن.

دیوید Lammy کار سایه عدالت, منشی, گفت منصفه بودند “بخش اساسی از ما دموکراتیک حل و فصل”.

“دادگاه کیفری بدون هیئت منصفه یک ایده بد” او در توییتر نوشت در روز شنبه.

“دولت نیاز به کشیدن انگشت خود را و به دست آوردن خالی ساختمان های عمومی در سراسر کشور برای اطمینان از این اتفاق می افتد در راه است که امن است.”

صندلی از CBA به نام برای بیشتر سرمایه گذاری اجازه می دهد تا بیشتر موارد شنیده می شود.

کارولین گودوین QC گفت: “این بسیار ساده برای کاهش انباشت و برای جلوگیری از این مشقت بار تاخیر ما نیاز به خزانه به گام تا بشقاب. وزارت خزانه داری باید پرداخت اجازه می دهد تا همه در دسترس دادگاه ساختمان استفاده می شود و در دسترس همه قضات به ریاست جلسات و هنگامی که انجام شده است استفاده بیشتر ساختمان ها و مجموعه ای از دستگاه های ضبط (پاره وقت قضات) به کار در کنار قضات.

“منصفه را از سر گرفت و این یک گام بزرگ به جلو است که ما باید افتخار است اما تنها در حال حاضر در تعداد محدودی از دادگاه است.”

او افزود: “در حال جدی در مورد قانون و نظم در حالی که بی گناه رنج می برند نیست سقط جنین از عدالت به این معناست که جدی در مورد میلیاردها دلار سرمایه گذاری مورد نیاز در حال حاضر در سراسر هیئت مدیره.”

خداوند رئیس دادگستری آقا یان برنت پشتیبانی از تغییرات رادیکال برای مقابله با انباشت (PA)

هفته گذشته پروردگار رئیس دادگستری گفت: مجلس باید “به طور جدی” تغییر قانون به طوری که داوران اعداد می تواند برش از 12 به هفت معنی آزمایشات بیشتر می توانید او برگزار شد.

خداوند برنت نیز با پشتیبانی از حذف از حق محاکمه با حضور هیئت منصفه برای “هر دو راه مورد” که در آن یک متهم در حال حاضر می توانید انتخاب کنید برای رفتن به تاج دادگاه و یا ارسال می شود وجود دارد اگر دادستانی لازم را داشته باشند صدور حکم قدرت برای جنایات.

به جای محاکمه و احساس گناه یا بی گناهی می شود تا توسط یک قاضی نشسته با دو وضع دادستانی تحت پیشنهادات.

یا راه جرائم شامل سرقت و دزدی و در اختیار داشتن مواد مخدر و واقعی بدن آسیب برساند.

جدی ترین جرائم از جمله قتل و تجاوز به عنف و سرقت تنها می تواند با برخورد با تاج دادگاه.

خداوند رئیس دادگستری گفت: این سیستم می تواند به صورت “واقعا مشکلات جدی” بسته به چه مدت اجتماعی فاصله ادامه می یابد و اگر این کاهش به 1m.

“اگر این اورژانس به پایان می آید در یک نسبتا چند ماه پس از آن پرونده – ناراحت کننده است هر چند که ممکن است – خواهد بود containable بدون ساخت بسیار قابل توجه, تغییرات,” او اضافه شده است.

“اما اگر ما در چیزی نزدیک به همان موقعیت در چهار, پنج, شش ماه یا بیشتر پس از آن دولت و مجلس یک انتخاب دشوار

“آیا ما در انجام این آزمایشات در راه است که معمولا نمی توان فکر مناسب یا ما مطالب را برای آنها به سادگی قرار داده می شود برای یک دوره بسیار طولانی?”

موقت داده ها نشان می دهد که جرم و جنایت ثبت شده توسط پلیس و انگلستان و ولز کاهش 18 درصد در ماه تا 7 ژوئن در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

جرائم باید شروع به انتخاب کنید تا به عنوان مستند محدودیت باید کاسته شده است وجود دارد و 8 درصد در سال در سال افزایش استفاده داخلی حوادث.

پلیس و سازمان های خیریه که از ترس خشونت افزایش یافته است در داخل خانه در شدید ترین دوره این مستند که قربانیان ممکن است تنها در حال حاضر به دنبال کمک.

ضرب و جرح در خدمات اورژانس کارگران نیز افزایش یافت توسط یک چهارم از جمله مردم ادعا به کروناویروس و سرفه و معترضان در, حمله پلیس در تظاهرات اخیر.

یک HM دادگاه ها و دادگاه های خدمات سخنگو گفت: “ما کار کرده اند و از نزدیک با قوه قضائیه با خیال راحت به ادامه هزاران نفر از جلسات در طول همه گیر

“این شامل اولویت بندی موارد اضطراری از جمله کسانی که مربوط به استفاده داخلی سریعا افزایش ظرفیت ما برای شنیدن موارد از راه دور و از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه به طوری که عدالت را می توانید در ادامه به انجام شود.

“این داده ها نشان دهنده بی سابقه شرایطی رو سیستم دادگاه و ما همچنان به کار بر روی اقدامات بیشتری برای اطمینان از عدالت تحویل داده شده است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>