Coronavirus: یورکشایر گوشت کارخانه قفل شده است و پس از تبدیل شدن به مرکز شیوع

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گوشت-بسته بندی گیاه در غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان قرار داده شده تحت شرایط اضطراری مستند پس از شیوع شدید coronavirus.

موبایل تست چادر راه اندازی شده اند خارج Kober با مسئولیت محدود در نزدیکی شهر کلکخیتن پس از نامشخص تعداد کارگران آمد و با Covid-19.

هر دو Kirklees شورای مقامات محلی و دولت حاضر به می گویند اگر شده است هر گونه مرگ و میر و یا hospitalisations مرتبط با جدید انفجار از موارد.

اما روز جمعه این کارخانه که متعلق به Asda لوازم و فروشگاه خود را با بیکن rashers و مفاصل – باقی مانده تعطیل.

در یک بیانیه سوپر مارکت غول گفت: “به عنوان به زودی به عنوان ما آگاه شد که برخی از همکاران ما در Kober سایت ممکن است Covid-19 ما پاسخ سریع و مشغول به کار در همکاری با مقامات محلی و بهداشت عمومی انگلستان برای تست همه همکاران است.”

حدود 100 تماس از کارکنان گزارش شده است و پیش بینی کرد و گفت: برای منزوی کردن.

وجود شیوع نازل شد توسط وزیر بهداشت مت هنکاک در یک unscripted لحظه در طول پنج شنبه زنده خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی.

پاسخ به یک سوال در مورد چگونگی محلی مستندات ممکن است اجرا شود گفت: “این سیستم در حال حاضر و در حال اجرا. در واقع من ریاست جلسه امروز صبح ما محلی اقدام کمیته است که در این فرایند رسمی که از طریق آن ما را به این تصمیم گیری کار با رهبران محلی برای مثال در Kirklees.

“و محلی مدیر بهداشت عمومی و شورا هستند به شدت درگیر در پاسخ.”

اما آن را مطرح فوری سوال در مورد اینکه چرا Kirklees شورای خود را ظاهرا به دنبال حفظ شیوع راز است.

راشل اسپنسر-Henshall, این منطقه مدیر بهداشت عمومی گفت: “ما آگاه ساخته شده از تعدادی از موارد مثبت Covid-19 در محل کار در Kirklees.

“ما شده اند ارائه پشتیبانی و مشاوره به مدیریت و کارکنان به منظور به حداقل رساندن هر گونه انتقال بیشتر.”

این اولین بار است نه گوشت بسته بندی گیاهان شده اند در مرکز coronavirus گسترش یافته است.

در این هفته تنها دو مواد غذایی-گیاهان پردازش در ولز نشان داد که دچار جداگانه شیوع بیماری با تعداد 96 مورد تایید در حالی که در بهار کارگران سه روز پس از شیوع در یک کارخانه در بارنزلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>