حزب محافظه کار تعلیق فعال پس از گفتن به انگلیسی, MP به ‘بازگشت به پاکستان’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

محافظه کاران را به حالت تعلیق فعال پس از او در توییتی که یک مسلمان MP متولد در برادفورد باید “بازگشت به پاکستان ،

این حزب گفت: Theodora دیکینسون بررسی شده بود روز جمعه پس از هدف قرار دادن کار وزیر سایه Naz شاه.

خانم دیکنسون در پاسخ به یک پست نشان دادن برادفورد غرب MP بحث در مورد تجربه خود را از فقر و گفت اگر “Naz شاه متنفر این کشور بسیار چرا او بازگشت به پاکستان؟!”

مسلمان شورای بریتانیا که به مدت طولانی-انتقاد محافظه کاران’ دست زدن به اسلام هراسی توصیف صدای جیر جیر به عنوان “آشکار نژادپرستی”.

Ms شاه گفت: “در طول چند هفته گذشته بام (سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی) جوامع شده است از آمدن به شرایط با نژادپرستی آنها مواجه شده در طول سال.

“در سال 2020 به توان گفت برای بازگشت به پاکستان برجسته سطح نژادپرستی است که هنوز هم وجود دارد در برخی از محله های جامعه است.”

خانم دیکنسون که خودش توصیف سیاسی, ارتباطات و رسانه های اجتماعی, مشاور بعد عذر خواهی کرد.

“من به طور کامل تشخیص چگونه توهین آمیز این بود که چرا من را حذف صدای تقریبا بلافاصله هر چند البته این را بهانه ای نیست ارسال آن را در وهله اول,” او اضافه شده است.

“من نوشته به Ms شاه ارائه یک unreserved عذرخواهی.”

محافظه کاران که در راه اندازی مستقل تحقیق در همه اشکال تعصب در درون حزب گفت: خانم دیکنسون معلق شده بود.

“تئودورا دیکینسون شده است به حالت تعلیق در انتظار نتیجه تحقیقات” یک حزب و سخنگوی گفت.

مسلمان شورای بریتانیا دبیر هارون خان متهم Ms دیکینسون داشتن قبلا به اشتراک گذاشته Islamophobic تئوری توطئه پس از Christchurch, حمله تروریستی است.

“در حال حاضر Ms دیکینسون می گوید یک مسلمان MP ‘چرا او بازگشت به پاکستان. آیا این آخرین آشکار نژادپرستی استنباط عمل ؟ ” او گفت:.

“حزب باید منعکس کننده و در نظر گرفتن که چرا این انتخاب را به نادیده گرفتن نگرانی های گسترده در مورد آن نهادی اسلام هراسی – اگر واقعا مستقل تحقیق است نه تصویب با توصیه های خود اجرا وجود خواهد داشت یک قطره خوراک از این داستان برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.”

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>