Comcast گسترش عمومی رایگان از Wi-Fi دسترسی به همه برای استراحت از سال 2020 – CNET


Comcast

Comcast است که گسترش عمومی رایگان از Wi-Fi دسترسی داشته باشید.

گتی ایماژ

Comcast در روز جمعه گفت: آن را گسترش دسترسی رایگان به آن 1.5 میلیون سکس با وای فای Wi-Fi را برای همه از جمله کسانی است که مشتریان برای بقیه سال. این زیر یک شنبه به روز رسانی که در آن شرکت گفت: آن را گسترش اینترنت رایگان ملزومات ارائهفراهم می کند که 60 روز از اینترنت خدمات به خانواده های کم درآمد با دانش آموزان باقی مانده از سال 2020 است.

این حرکت به عنوان ما به نظر می رسد برای بازگشایی میان COVID-19 همه گیر.

“ما شاهد یک جهش بزرگ در استفاده پس از ما باز کرد تا ما نقاط عمومی و ما هیجان زده به نگه داشتن آنها را باز از طریق پایان سال به عنوان کشور آغاز می شود گام برای بازگشایی” دانا قوی جمهور Xfinity خدمات مصرفی در بیانیه ای گفت:.

در ماه مارس Comcast و بیش از 700 دیگر بی سیم و پهنای باند از ارائه دهندگان امضا به کمیسیون ارتباطات فدرال را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است. به عنوان بخشی از تعهد شرکت های وعده داده شده به اتهام هزینه های اواخر و یا قطع خدمات برای مشتریان که نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را. در ماه آوریل این شرکت تمدید تعهد خود را تا 30 ژوئن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Wi-Fi 6: هک چیست آن ؟


6:57

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>