بوریس جانسون گفت: ‘گرفتن’ پس از تاخیر در شکل گیری کلید کمیته امنیت

بوریس جانسون گفته شده است به “گرفتن” بر تشکیل یک کمیته کلیدی مجلس که scrutinises هوش بدن و همچنین مسئول برای نوشتن یک بحث برانگیز روسیه گزارش.

کمیته نظارت بر سیاست های مخارج و عملیات از MI5 و MI6, GCHQ و دیگر امنیت ملی بدن اما هنوز reconvened پس از آن منحل شد شش ماه پیش در انتخابات عمومی ،

تا زمانی که اعضای هوش و کمیته امنیت (ISC) مورد تایید بدن قادر به انتشار یک گزارش معتقد به پوشش مسکو را به اتهام تلاش برای اعمال نفوذ در انگلستان از طریق کمک های نقدی و سیاسی تماس با ما.

روسیه سند تکمیل شد توسط کمیته تصویب و به شماره 10 در ماه اکتبر پس از پاک توسط آژانس های امنیتی است. نخست وزیر را تصویب خود را تا پس از ماه دسامبر انتخابات آگاه گزارش ممکن است منتشر شود یک بار جدید ISC منصوب شده است.

اما نه اعضای این کمیته در نهایت مقرر توسط آقای جانسون بر اساس نامزد از حزب محافظه کار و دیگر احزاب سیاسی در وست مینستر و همچنین تایید توسط سرویس های امنیتی با توجه به ماهیت حساس از اطلاعات آنها با توجه به دسترسی بیش از حد.

با توجه به همسرم احزاب مخالف فرستاده شده خود را نامزد ماه پیش اما همچنان کمبود شفافیت در حزب محافظه کار MP نامزدها. بار اضافه شده است که سابق محافظه کار کابینه وزیر ترزا ویللیرس مسدود شده بود توسط نخست وزیر از نشستن در کمیته – تاخیر در شکل گیری آن است.

کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds گفت: “تاخیر در ISC جلسات نگران کننده است نه به عنوان آن را نگه داشته است انتشار این روسیه گزارش.”

“دولت باید به فوریت گرفتن به طوری که این کمیته می تواند شروع به کار دوباره,” او اضافه شده است.

ایان Blackford SNP به وست رهبر و عضو سابق مرکز مطالعات بینالملل کمیته به بی بی سی گفت که “نگرانی در خصوص هنگامی که این کمیته نظارت تبدیل شده است بسیار مهم با توجه به بحران ناشی از سلامت همه گیر”.

او افزود: “وزیر امور خارجه علنا هشدار داد از این رو به رشد تهدیدات امنیتی حاکی از این است که دشمن دولت هستند با استفاده از این چالش انداخته تا با جهانی همه گیر را به استفاده از “درک فرصت’.”

در پاسخ به سخنگوی دولت گفت: “کار برای ایجاد این کمیته در حال انجام است و به سرعت به عنوان شرایط فعلی اجازه می دهد و بیشتر اطلاعیه ها خواهد بود ساخته شده در دوره به دلیل.

“این تحقیق قدرت عمل اجازه می دهد تا انگلستان به حفظ یکی از دقیق ترین و امنیتی رژیم در جهان از طریق تحقیق قدرت امور تحقیق قدرت دادگاه و هم اجرایی و نظارت قضایی”.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>