بوریس جانسون نکات دو متری حکومت می گیریم برای مدارس

بوریس جانسون اشاره کرده است که دو متر اجتماعی فاصله حکومت می یابد می تواند در مدارس و گفت: “سازمان دیده بان این فضا”.

به عنوان ایرلند شمالی اعلام کرد قصد دارد به منظور کاهش اجتماعی به فاصله یک متر در مدارس, نخست وزیر به یک نشانه قوی است که انگلستان می تواند به دنبال کت و شلوار در کاهش قوانین سختگیرانه.

دولت تحت فشار بوده است از گروه های کسب و کار و حزب محافظه نمایندگان مجلس به قراضه دو متر حکومت که نگرانی بخش هایی مانند مهمان نوازی شود نابود خواهد شد توسط قوانین.

آموزش اتحادیه همچنین هشدار داد که مدارس قادر به بازگشایی به طور کامل در جریان اجتماعی فاصله ارشاد با توجه به کمبود فضای کلاس درس و کارکنان.

صحبت در بازدید از مدرسه در هرتفوردشایر در روز جمعه آقای جانسون گفت: “البته در اجتماعی فاصله اقدامات به من گفت: “سازمان دیده بان این فضا’.

“ما خواهد شد قرار دادن در تغییرات بیشتر به عنوان علم اجازه می دهد تا.

“من فکر می کنم که چه عمومی نیز می خواهد به دیدن آنها می خواهم برای دیدن ما به کار با این واقعیت است.”

نخست وزیر گفت که “کاملا” قصد خود را که کودکان در تمام سنین باید قادر به بازگشت به مدرسه توسط پاییز در پنج روز در هفته بر اساس دلیل افزایش فشار بر دولت بیش از botched بازگشت به کلاس درس.

او گفت: “به من اجازه دهید بسیار روشن است – من می خواهم یک جهان که در آن تا آنجا که ممکن است ارائه شده ما می توانیم کلاس های درس امن و من فکر می کنم ما می تواند من می خواهم هر کودک هر دانش آموز هر دانش آموز در ماه سپتامبر. من مطمئن هستم که ما می توانیم آن را انجام داده است.”

آقای جانسون افزود: “ما باید شروع به فکر کردن در یک جهان که در آن ما کمتر نگران در مورد این بیماری است.

“بله این یک شوک وحشتناک برای کشور و جهان است و من فکر می کنم مردم باید کار فوق العاده سخت به آن درایو را.

“اما ما در حال شروع به ایجاد برخی از پیشرفت واقعی با تست و ردیابی, با درمان این بیماری, و من امیدوارم که ما رفتن به جلو به پاییز مردم خواهد بود خیلی بیشتر اعتماد به نفس.”

آن را می آید به انگلستان ارشد پزشکی افسران موافقت کرد به جمع و جور کردن coronavirus سطح هشدار پس از یک “ثابت” و در ادامه کاهش موارد است.

آقای جانسون گفت: تعداد زیادی از مردم با Covid-19 بود در حال حاضر حدود یک در 1,760 نسبت به چند هفته پیش هنگامی که آن را در اطراف یک در 1000 نفر است.

“بنابراین آن است که واقعا کاهش میان ما و این مهم ترین چیز است.”

“که اجازه خواهد داد که ما به عنوان هشدار سطح پایین می آید شروع به ساخت برخی از پیشرفت به من گفت: ما طرح و اجتماعی فاصله گرفته است.”

نظرات خود را به عنوان آموزش و پرورش انتقاد رهبران دولت £1 میلیارد برنامه برای کمک به دانش آموزان عقب با یادگیری پس از ماه ها دور از درس.

سر معلمان گفت: آنها مشورت است در نظر دارد به محروم ترین کودکان در انگلستان با توجه به دسترسی به منابع مالی برای پرداخت آموزگار.

کالج و مهد کودک رهبران بودند خشم خود دانش آموزان باقی مانده بودند از این طرح که وعده £650 میلیون به حالت اولیه و ثانویه مدارس برای 2020-21 سال تحصیلی.

سابق حزب لیبرال دموکرات وزیر دیوید قوانین که ریاست آموزش و پرورش موسسه سیاست (EPI) اتاق فکر گفت: گرفتن طرح “ضعیف هدفمند” و بعید است برای جلوگیری از یک افزایش بزرگ در محروم شکاف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>