حمله به کارکنان اورژانس تا 24 درصد در سال گذشته

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

حمله در خدمات اورژانس کارگران شروع به پریدن کرد و تقریبا یک چهارم طول coronavirus بحران و تظاهرات خشونت آمیز و ارقام نشان می دهد.

موقت داده ها از تمام 43 ارضی نیروهای در انگلستان و ولز نشان می دهد ضرب و جرح در خدمات اورژانس کارگران افزایش 24 درصد در میان یک رشته از سرفه یا تف حملات که در آن Covid-19 استفاده شده است به عنوان یک تهدید و همچنین اختلال در جریان تظاهرات باعث مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

با این حال وجود دارد 18 درصد کاهش در جرم و جنایت کلی به استثنای تقلب در چهار هفته تا 7 ژوئن در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گزارش منتشر شده در روز جمعه گفت: “این تخلفات ثبت شده در نسبتا کم حجم و به فکر آن است که 24 درصد افزایش ممکن است هدایت می شود را افزایش می دهد مشترک ضرب و جرح در پلیس پاسبان از جمله مظنون تف در افسران در حالی که ادعا می شود شما با Covid-19.

“آخرین افزایش به شرح زیر افزایش 14 درصد گزارش شده در ماه گذشته و شامل برخی از ضرب و جرح مربوط به اختلال در پی تظاهرات عمومی در اوایل ماه ژوئن است.”

این NPCC گفت: نرخ جرم و جنایت هستند و خزنده به بالا نسبت به سطح سال گذشته به عنوان coronavirus محدودیت حرکت اقدامات آرام هستند.

قبلی آمار و ارقام منتشر شده در این مستند نشان داد 28 درصد سقوط برای چهار هفته به 12 فروردین و 25 درصد کاهش برای چهار هفته تا 10 مارس در مقایسه با همین دوره در سال گذشته است.

اما شده است وجود دارد 8 درصد افزایش استفاده داخلی حوادث در آخرین چهار هفته دوره در مقایسه با سال گذشته از 4 درصد در ماه به 10 است.

همه حوادث در نتیجه جرم و جنایت در حال ضبط و روسای پلیس معتقدند که این افزایش می تواند توضیح قربانیان قادر به گزارش سوء استفاده بیشتر را به راحتی به عنوان مستند محدودیت سهولت.

NPCC رئیس مارتین Hewitt گفت: “افزایش استفاده داخلی حوادث است در مورد. پیام ما به قربانیان است با ما تماس بگیرید ما به شما کمک خواهد کرد.

“شما تنها نیستید – پشتیبانی محرمانه نیز در دسترس از بسیاری از سازمان های خیریه و خدمات تخصصی.

“ضرب و جرح در اورژانس کارگران که انجام کار بسیار مهم برای همه ما آگاه هستیم.

“این یک جرم و کسانی که گرفتار پیگرد قانونی خواهد داشت با حمایت از تاج و تخت پیگرد قانونی است.”

جان Apter, ملی, رئیس پلیس فدراسیون انگلستان و ولز گفت که “نگرانی جدی” است که ضرب و جرح در اورژانس کارگران افزایش یافته بود در حالی که به طور کلی جرم و جنایت کاهش یافته است اضافه کرد: “من را قبول نمی کند هر بهانه ای برای این افزایش – هر گونه خشونت نشان داده شده به سمت افسران پلیس و یا هر گونه شرایط اضطراری کارگران باید جدی گرفته توسط نظام عدالت کیفری و باید از ارسال این پیام است که این کاملا غیرقابل قبول است.”

گزارش از تجاوز به عنف کاهش یافت با 47 درصد نیز وجود دارد که 51 درصد کاهش دزدی از مغازه 38 درصد سقوط خودرو دزدی و دزدی از وسایل نقلیه 33 درصد شیب در خانه منازل به قصد سرقت و 25 درصد کاهش در ضرب و جرح و سرقت با توجه به NPCC.

سلامت روان مورد بود کاهش 2 درصد بودند اما “به آرامی رسیدن 2019 سطح دوباره”.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>