چرا نمی گفت ما?’: خشم در یورکشایر شهر در مرکز اصلی شیوع کروناویروس مخفی نگه داشته شده توسط شورای

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در یک روز بارانی در کلکخیتن تعداد کمی از مردم به نظر می رسید بیش از حد-ترس که غرب یورکشایر شهر این هفته در بر داشت خود را در مرکز اصلی جدید شیوع کروناویروس.

آنها تقریبا یکنواخت عصبانی که نه روز مقامات در اینجا سعی کرده بودند آن را مخفی نگه دارید.

به عنوان بیش از 300 نفر از کارگران در یک کارخانه بسته بندی گوشت بودند بی سر و صدا تست شده برای Covid-19 با مقامات Kirklees شورای تصمیم به اطلاع ساکنان محلی که بیماری بالقوه کشنده پیدا کرده toehold در کارخانه.

آنها را فاش نمی کند که بیش از 60 نفر در این سایت – به نام Kober با مسئولیت محدود و متعلق به Asda – تا به حال یافت شده است مثبت برای قاتل اشکال و یا وجود دارد که وضعیت در نظر گرفته شد پس از جان گذشته وزیر بهداشت مت Hancock نامیده می شد به صندلی یک اقدام اضطراری نشست.

تنها این پنج شنبه که آقای Hancock خود را به طور تصادفی ساخته شده عبور مرجع به حال شیوع در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی آن را نشان داد به بقیه شهر که همه گیر مرگبار در اینجا بود در برخی از زور است.

“چرا نمی گفت ما راست دور ؟” می پرسد یک نفر جیل Howarth هنوز هم بی اعتقاد که نزدیک مستقل. “چگونه می تواند از آنها احتمالا فکر می کنم که برای بهترین است؟”

او یک اپراتور در کالین خدمات تاکسی در این شهر است. اتومبیل خود را به طور منظم رزرو شده توسط کارگران در کارخانه. “سپس از ما ممکن است بروید و انتخاب کنید تا یک فرد برای انتصاب دکتر,” او می گوید. “مهم نیست که چقدر ما پاک است که ایجاد خطر ما حداقل باید بدانید در مورد. آن را نفرت انگیز آنها آن را نگه داشته hush-hush.”

این احساسات به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده – حداقل توسط سه مشاوران از جمله زندگی نظیر بارونس (Kath) Pinnock که در خدمت شهر 16,000 مردم است. مقامات حتی نکردن آنچه که اتفاق می افتد از آنها.

“من می دانستم که وجود دارد یک مسئله بود که مت, Hancock, ذکر, Kirklees در تلویزیون می گوید:” بارونس Pinnock یک لیبرال دموکرات که یک بار منجر به اقتدار است. “اما حتی پس از آن من فرض این امر می تواند در هادرزفیلد [بزرگترین شهر در قصبه]. این تنها زمانی بود که ما شروع به گرفتن تماس از نگران افرادی که در حال حاضر می خواهم شنیده شایعات که ما متوجه این حق در اینجا.”

او بود که به کسانی که تماس گیرنده او می گوید که او هیچ-عاقلانه تر در مورد آنچه اتفاق می افتد از آنها.

“که چگونه مردم وحشت زده,” او می گوید. “شما شایعات رفتن دور – کسی گفت در Facebook وجود دارد 1000 نفر آلوده – اما هیچ اطلاعات صحیح برای مبارزه با آن است. وجود یک خلاء و است که منجر به ترس و وحشت. شما نمی نگه داشتن مردم امن نگه داشتن آنها را در تاریکی است.”

کلکخیتن مشاوران جان Lawson, اندرو Pinnock و بارونس Pinnock (مستقل)

آنچه که ما در حال حاضر می دانم که در نهایت این است که کارکنان در کارخانه – که منابع بیکن و مفاصل به Asda – آغاز سقوط بیمار در اوایل روز شنبه 8 ژوئن. کارخانه بسته شد برخی از زمان است که در هفته – هر چند دقیقا زمانی که همچنان مبهم و موبایل تست چادر توسط بهداشت عمومی انگلستان در پارک ماشین برای همه کارگران است.

کسانی که مثبت بودند – تصور می شود حدود 60 نفر – آنجا که گفته شده است برای منزوی کردن در خانه با مخاطبین خود را در حال ترسیم.

“در بسیاری از راه های می گوید:” بارونس Pinnock “آن شده است به خوبی پرداخته است. تست و ردیابی نورد شده به سرعت است و امیدواریم این وضعیت شده است موجود است. اما از آن است که عدم ارتباط است که نگران مردم است.”

او همکار شورای جان لاوسون نیز یک لیبرال دموکرات موافق است: “وجود یک تعادل بود که با محرمانه بودن ولی نیاز به اعتماد به نفس آنها داشته اند و تمام اطلاعات خود را امن نگه دارید که شامل دانستن در مورد محلی شیوع است. بدون که اعتماد به نفس مردم تبدیل به ترس. آنچه من می خواهم بگویم این است که به عنوان یک کشور این است که یک فرصت برای انجام برخی از سریع یادگیری و تکرار اشتباهات در اینجا.”

باید زندگی قرار داده شده است در خطر است ؟ “شاید این خواهد بود که رفتن بیش از حد,” او می گوید. “اما من فکر می کنم دانستن این ویروس در شهر آن تمرکز ذهن مردم این است که نه بیش. آنها را تشویق به محتاط باشد.”

کسی که می دانند چه می گذرد نسبتا زود بود کاتارینا Gajdosova.

او خدمت در Polskie Specjaly لهستانی سوپر مارکت که در آن بسیاری از کسانی که کار در کارخانه فروشگاه.

“من دو نفر از دوستان بد” مادر-از-یکی می گوید. “جدی نیست اما بیمار است. من می دانم آنچه اتفاق می افتد از آنها. اما ما تعداد زیادی از کارگران بیا اینجا خرید مواد غذایی خود را. اما هیچ یک از دولت به من می گوید این افراد ممکن است virus. همه من می گفت که دست دوم از دوستان که نمی گفت خیلی هم. بنابراین در حال حاضر شاید من بیمار بیش از حد. شاید من دو ساله ؟ مغازه کوچک این اتفاق می افتد.”

یکی از مشتری – 35-سال-که به نام او تنها به عنوان مایکل – در فروشگاه. او اتفاق می افتد به کار در کارخانه. او خوش شانس او می گوید. او آزمایش منفی: “اما برخی از مردم می شنوم بسیار بیمار است.”

او می گوید شرایط در این گیاه نسبتا امن احساس biut آن را مرطوب و مردم تا پایان کار در نزدیکی و حتی در حال حاضر با اجتماعی فاصله قوانین در محل. به دلیل سر و صدا کارکنان باید به فریاد زدن به یکدیگر – چیزی است که کارشناسان می گویند به پروژه عفونت بیشتر است.

او شده است گفت: گیاه ممکن است بازگشایی در روز دوشنبه. او را از رفتن به عقب ؟ “البته” او می گوید. “این پول است.”

در عین حال با وجود خواستار شفافیت بیشتر در سراسر شهر, Kirklees شورای خود می ایستد تصمیم خود را به مردم بگویید چه اتفاقی می افتد.

یک سخنگو گفت: “ما می خواهیم همه کسب و کار به عمل در همان مسئول راه به عنوان یکی از این انجام داده است به خاطر آن به ما کمک کرده است شامل گسترش در سریع ترین راه ممکن است.

“اگر ما از افشای محل و نام هر کسب و کار و یا سازمان ما به طور جدی به خطر منع دیگران از آمدن به جلو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>