Rupaul’s Drag Race star D. J. ‘Shangela’ پیرس است که با وسواس Instagram – CNET


DJ Shangela Pierce

سه بار rupaul’s Drag Race مسابقه Shangela ستاره جدید در این سری HBO ما اینجا هستیم.


HBO

D. J. “Shangela” پیرس رقابت به عنوان یک شرکت کننده محبوب نشان دادن واقعیت rupaul’s Drag Race سه بار. اما در آوریل Shangela شاخه خارج خود با جدید نشان می دهد ما در اینجا HBO. آن را به شرح زیر همراه با همکار کشیدن مسابقه ملکه Eureka o’hara و باب کشیدن ملکه به عنوان آنها سفر در سراسر ایالات متحده به شهرهای کوچک اتصال با افرادی که عجیب و غریب و یا عجیب و غریب-مجاور داستان. در طول یک مصاحبه با CNET جدید پادکست من خیلی وسواس Shangela باز در مورد هر دو سرگرم کننده او تا به حال ساخت ما اینجا هستیم (اسپویلر: وجود دارد بسیاری از زرق و برق) و الهام او به دست آورده از مردم او ملاقات کرد.

“ما به این شهرستانها و نه تنها ارتباط با مردم است, اما ما باید برای ایجاد اعتماد به نفس در آنها و قرار دادن آنها در کشیدن برای اولین بار در زندگی خود” Shangela می گوید. “گاهی اوقات در مکان های که در آن شما نمی فکر می کنم وجود حمایت جامعه تجاوز کرده است.”

ما در اینجا این است که بخشی از واقعیت را نشان می دهد بخشی از تجربه اجتماعی بخشی کشیدن revue. آن شش قسمت اول فصل پیچیده در آغاز ماه ژوئن و در حال حاضر در دسترس برای جریان در HBO و HBO حداکثر. در اوایل این ماه ما اینجا هستیم تمدید شد برای فصل دوم.

مصاحبه من با Shangela ثبت شد در آغاز ماه آوریل است. در این بحث می کنیم که چگونه او کردم به کشیدن کار با برادلی کوپر و لیدی گاگا در فیلم یک ستاره متولد شده است منشاء او عبارت, “Halleloo!” و آنچه در آن است در انجام 184 کشیدن نشان می دهد به عنوان بخشی از Werq تور جهانی است که ویژگی های ستاره از مسابقه کشیدن.

گوش دادن به تمام مکالمات با Shangela و اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: CNET تصویری تیم به اشتراک بگذارید صفحه اصلی راه اندازی اسرار


6:19

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>