پدر و مادر از کشته شدن هفت ساله دختر Emily Jones بپرسید راست برای جلوگیری از استفاده از عکس در ‘ناراحت’ تظاهرات

پدر و مادر یک پسر هفت ساله به دختر که کشته شد در روز مادر به دادگاه تجدید نظر راست معترضان برای جلوگیری از استفاده از عکس خود را.

یک تصویر از امیلی جونز است که در اصل منتشر شد به عنوان بخشی از یک درخواست پلیس استفاده شده است توسط بریتانیا برای اولین بار و گروه های دیگر با شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست”.

برخی از تظاهرکنندگان در خشونت لندن تجمع به “دفاع” مجسمه در روز شنبه نیز برگزار شد و عکس های امیلی و پلاکارد تحمل نام او.

پدر و مادر سارا و علامت اعتراض برای مردم برای جلوگیری از استفاده از عکس.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم با استفاده از تصویر ما منتشر شده از دختر ما امیلی زمانی که ما علنا پرداخت ادای احترام به او را زیر بدترین روز زندگی ما به عنوان بخشی از تظاهرات اخیر و مبارزات” آنها در بیانیه ای گفت.

“ما این تصویر عزیز را به قلب ما و برای دیدن آن استفاده می شود در این راه این است که فوق العاده ناراحت کننده – امیلی عاشق همه چیز و همه کس صرف نظر از نژاد و جنسیت و یا اعتقادات. همانطور که ما قبل گفت: او زیبا بود در داخل و خارج و تا به حال یک قلب به عنوان بزرگ به عنوان او لبخند بزنید.”

زن و شوهر گفت: آنها هنوز هم عزادار برای دختر خود و به نام زندگی بدون او را “کابوس”.

“دیدن تصویر او استفاده می شود به عنوان بخشی از تظاهرات اخیر باعث شده است ما بزرگ پریشانی” به آنها اضافه شده است.

“یک زن متهم شده است با قتل دختر ما و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما احترام به روند قانونی و درخواست مردم نه به حدس و گمان بیش از شرایط اطراف او مرگ است.”

امیلی کشته شد در 22 مارس در پارک ملکه, Bolton. Eltiona Skana, 30, شده متهم به قتل است و با توجه به نظر می رسد در دادگاه برای درخواست و قبل از محاکمه در دادرسی در 15 سپتامبر.

دیگر سفید قتل و ترور نیز استفاده شده است در تظاهرات اخیر در واکنش به تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

در اوایل این ماه از قتل fusilier لی Rigby به نام برای حافظه خود را برای توقف استفاده از “سوخت استدلال در برابر زندگی ماده تظاهرات”.

در یک پست در لی Rigby بنیاد Facebook صفحه Lyn Rigby گفت: “لی با افتخار در خدمت کشور خود را به حفاظت از حقوق و آزادی های همه اعضای این دیگ ذوب از یک ملت است.

“دیدن تصویر او استفاده می شود به علت نفرت از هر نوع به خصوص برای کسانی که ورزش خود را در آزادی و در اعتراض به این موضوع لطمه می زند.”

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>