پرستار ادعا می کند او را “نژاد برفلد’ توسط پلیس متروپولیتن در بازداشت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک پرستار کشیده شدن توسط پلیس در یک “سخت توقف” ادعا کرده او را به اشتباه دستگیر زیرا او سیاه و سفید است.

Neomi بنت نشسته بود در ماشین در حالی که رها کردن یک دوست در Wandsworth, جنوب لندن, اواخر یک شب در ماه آوریل 2019 زمانی که آنها به طور ناگهانی احاطه شده توسط پلیس.

او می گوید: شهری افسران پلیس “ترس زندگی از او” زمانی که آنها انجام یک “سخت توقف” مانور کشیدن در مقابل وسیله نقلیه خود را برای جلوگیری از آن در.

در فیلم دستگیر شده در پلیس بدن فرسوده دوربین های خانم بنت شنیده می شود بارها و بارها گفت او می ترسم که او می ایستد در کنار یک خیابان تاریک.

خانم بنت 47 که اهدا شد امپراتوری بریتانیا مدال برای خدمات پرستاری دستگیر شد و پس از عدم تطابق با تکرار خواسته به خارج از خودرو.

او برگزار شد در یک سلول پلیس برای 18 ساعت با توجه به نگهبانو بعد از آن محکوم به مانع یک افسر پلیس است.

پلیس خار Ms بنت ماشین اما هیچ چیز متهم شد.

پرستار که اختراع Neo-لغزش دستگاه مورد استفاده توسط بیمه خدمات درمانی برای کمک به بیماران مبتلا به ترومبوز ورید عمقی می گوید او معتقد است که او با نژاد برفلد توسط پلیس.

او به بی بی سی گفت که افسران پلیس “آمد” او در یک “بسیار فوق العاده ای به شیوه ای” که “ترس زندگی را از” او.

“آن بوده است یک افسر و یا تا به حال آنها را انجام نداده یک توقف در مقابل من [یا اگر] رویکرد خود را متفاوت بوده است, پس از آن من فکر می کنم این امر می شده اند بسیار متفاوت نتیجه,” او گفت:.

او افزود: “من اعتقاد دارم که من با نژاد برفلد و قطعا فکر نمی کنم این اتفاق افتاده است اگر من سفید است.”

خانم بنت لغو اعتقاد راسخ او را پس از اسکان یک درخواست تجدید نظر که دادستان تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن و در حال حاضر برنامه ریزی برای اقدام قانونی علیه پلیس شهری.

پلیس متروپولیتن در بیانیه ای گفت: “تاج دادستان خدمات دریافت درخواست و ما آگاه هستند از آنها تصمیم به دنبال درخواست تجدید نظر شنوایی.

“جنوب غرب دستور اساسی واحد اروپایی (SWBCU) استانداردهای حرفه ای تیم دریافت کرده است تعدادی از شکایات مربوط به این حادثه یکی است که هنوز هم در حال حاضر در دست ارزیابی است.

“با توجه به شکایت فعلی ما نمی تواند به هر جزئیات بیشتر در این زمان. اما سالی Benatia SWBCU فرمانده به تازگی در تماس با Neomi بنت و قرار دادن او در تماس با محلی مستقل گروه مشورتی صندلی به بحث در مورد تجارب خود را با پلیس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>