نیوزیلند افسر پلیس کشته و یک روز پس از دور جدید سخت تفنگ قوانین مصوب

پلیس نیوزیلند گفت: یک افسر کشته شد و, کشته و زخمی در پا در اوکلند در صبح روز جمعه زمانی که آنها را متوقف ، مشکوک شد و در اجرا.

پلیس گفت: ماموران بودند انجام یک روال ترافیک توقف زمانی که آنها کشیده بیش از یک ماشین حمل دو نفر است. یکی از آنها با استفاده از یک خمرهای شکل تفنگ شروع به شلیک ماموران قبل از اینکه ماشین به سرعت دور, پلیس گفت:. گفتند ماشین ضربه اطرافیان که او نیز مجروح شدند.

ادامه مطلب: مرد متهم نیوزیلند مسجد تیراندازی که منجر به کشته شدن 51 تغییرات دادخواستی به گناه

کمیسر پلیس اندرو Coster گفت: هیچ چیز برای نشان دادن هر چیزی خارج از عادی زمانی که خودرو برای اولین بار طول کشیده.

او گفت: ماموران نبودند حمل اسلحه. New Zealand police نیست به طور معمول حمل اسلحه اما به طور معمول آنها را در دسترس در تنه وسایل نقلیه خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این تکان دهنده وضعیت” Coster گفت: رسانه ها. “این بدترین خبری پلیس, افسران پلیس,’ خانواده همیشه می توانید دریافت خواهید کرد در این دوره از آنچه که ما انجام دهد.”

NZ نمایندگان مجلس با رای اکثریت به نفع اسلحه جدید محدودیت

NZ نمایندگان مجلس با رای اکثریت به نفع اسلحه جدید محدودیت

او گفت: افسر دوم در بیمارستان بستری شد با جدی پا آسیب در حالی که اطرافیان بود که در یک بیمارستان با جراحات جزئی.

هشت مدرسه در این منطقه قرار گرفتند به مستند Coster گفت: پلیس و راه اندازی جاده cordons. آنها به مردم توصیه می شود برای دور ماندن.

رسانه های محلی گزارش داد که پلیس به شدت مسلح بودند حمله کردند و حداقل یک خانه در نزدیکی محل تیراندازی. وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد اینکه آیا کسی تا به حال شده است به زندان برده شد. پلیس بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است.

ادامه مطلب: نیوزیلند ممنوعیت نیمه اتوماتیک سلاح در حال حاضر به طور کامل در اثر

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: این خبر از افسر مرگ ویرانگر بود.

“به دست یک افسر پلیس است به از دست دادن کسی که کار برای همه ما, اما همچنین یک عضو خانواده کسی را دوست داشت و دوست” او در بیانیه ای گفت.

پلیس وزیر استوارت نش گفت: افسر “بود که اختصاص داده شده کار خود را به نگه داشتن ما امن است.”

شاهد ایلین Taniela گفت نیوزیلند هرالد او در خانه بود زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله. او گفت: یکی از دوستان که در راه خود را به خانه او در آن زمان توضیح داده شده دیدن یک افسر در زمین تکان دادن.

ادامه مطلب: نیوزیلند تفنگ خرید-برگشت از برنامه پیشی 10,000 سلاح گرم در یک ماه

آخرین بار نیوزیلند افسر پلیس کشته شد در خط وظیفه بود 11 سال پیش.

نیوزیلند در سال گذشته تصویب شده جدید, قوانین کنترل اسلحه ممنوع مرگبارترین انواع سلاح های نیمه اتوماتیک پس از تیراندازی و کشتار است که در آن یک فرد مسلح کشته و 51 نفر در دو Christchurch مساجد در هنگام نماز جمعه.

این کشور با نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه با تصویب قانون جدید برای ایجاد سلاح گرم رجیستری که دارندگان گواهینامه مورد نیاز خواهد بود برای به روز رسانی به عنوان آنها را خرید و یا فروش اسلحه.

اوکلند نیوزیلند بزرگترین شهرستان با حدود 1.7 میلیون نفر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

—با یک فایل از رادیو فردا

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>