مرموز توده مرگ ماهی-مشاهده کردن در Missisquoi خلیج

ناظران شده است احساس خطر در روزهای اخیر صدها نفر از ماهی مرده شستشو در سواحل Missisquoi خلیج در شرق شهرک در نزدیکی کبک مرز ورمونت.

فردریک step eductl program از Organisme د bassin de versant de la baie Missisquoi (OBVBM) گفت: چند مرده ماهی خال خال شده است هر متر در امتداد خلیج ساحل در شهرهای Venise-en-Québec و فیلیپسبورگ در خلیج شمالی و شرقی دو طرف بود.

ادامه مطلب: کبک محدود, هوای آزاد, آتش سوزی در 2 مناطق میان coronavirus نگرانی

Step eductl program اشاره کرد که انواع ماهی از جمله ماهی کپور و ماهی بوده است در میان کسانی که مرده را در ساحل به عنوان چندین پرندگان.

آن را هنوز هم ناشناخته, چه چیزی باعث مرگ و میر توده رویداد و یا چه مدت آن بوده است رفتن در زیر سطح آب اما step eductl program این باورند که قوی وزش باد از جنوب هستند به احتمال زیاد به همین دلیل ماهی شستشو شده اند در ساحل در دو حوزه آنها بوده است اندیش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دو قسمت عمده ای از توده ماهی مرگ و میر شده است اشاره کرد OBVBM در سال های اخیر است. یکی در سال 2005 مشخص شد کبک محیط زیست وزارت ناشی از باکتری flexibacteriosis در طول موج گرما. دوم شد و در سال 2012 و مرتبط با سیانو باکتری ها.

ادامه مطلب: کبک پرده بازنگری شده برنامه بازیافت قرار می دهد که مسئولیت بیشتری در تولید

یک سوم مرگ های خاموش فقط شامل alewife همچنین مشاهده شد در زمستان 2013.

این OBVBM اشاره کرده است که فعالیت های انسانی دارای شتاب تخریب Missisquoi خلیج, در بخش, توسط, کمک مواد مغذی است که اجازه می دهد توسعه سيانوباکتری مضر به اکوسیستم محلی و در نزدیکی انسان ها به طور یکسان.

— با فایل های از کانادا مطبوعات ” به زبان فرانسه خدمات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>