مایکل Kovrig مایکل Spavor به طور رسمی اتهام چین به اتهام جاسوسی

چینی دادستان باید به طور رسمی گذاشته اتهامات علیه مایکل Kovrig و مایکل Spavor دو کانادایی که بازداشت شده برای بیش از یک سال در اتهام جاسوسی.

اظهارات ارسال شده توسط عالی Procuratorate مردم در روز جمعه می گویند Kovrig است به اتهام جاسوسی در دولت اسرار و اطلاعات را برای دیگر کشورهای خارج از کشور. Spavor است به اتهام جاسوسی بر اسرار ملی و ارائه آن اسرار در خارج از چین است.

هر دو اظهارات گفت: اتهامات رسیده بودند پس از “بررسی قانونی است.”

ادامه مطلب: Huawei CFO Meng Wanzhou از دست یک کلید مبارزه در استرداد مورد. چه اتفاقی می افتد ؟

تشدید در Kovrig و Spavor حقوقی حماسه که در حال حاضر به طول انجامید بیش از 550 روز می آید پس از بریتیش کلمبیا دیوان عالی کشور اخراج یک برنامه از Huawei اجرایی Meng Wanzhou برای جلوگیری از استرداد به ایالات متحده بیش از اتهام تقلب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دو مرد بازداشت شدند در چین در مدت کوتاهی Meng دستگیر شد و در فرودگاه بین المللی ونکوور در ماه دسامبر سال 2018 است. کانادا به نام جفت دستگیری و بازداشت “خودسرانه” و بارها و بارها خواسته های خود را برای انتشار.

بیشتر به آمده…

چین می بیند کانادا به عنوان جزئی کشور آن را می توانید در اطراف فشار: سفیر سابق

چین می بیند کانادا به عنوان جزئی کشور آن را می توانید در اطراف فشار: سفیر سابق

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>