منچستر پلیس و شهردار نذر تندرو به روش غیر قانونی raves پس از 6,000 حضور ‘غیر قابل قبول’ حوادث

منچستر پلیس و شهردار قول داده اند که یک تندرو به روش های غیر قانونی نمی توانید رای بدهید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

زمانی که ممکن است حزب تجهیزات و وسایل نقلیه را توقیف و جریمه “و یا چیزی بسیار شدید” صادر شده برای شرکت کنندگان Greater Manchester پلیس (GMP) گفت: در میان برنامه های برای بسته شدن جاده این آخر هفته به مانع دیگری می رود ،

می آید پس از 6,000 نفر حضور داشتند دو غیر قانونی “قرنطینه raves” – یکی در هدر زمین در کارینگتون, Trafford که در آن سه نفر با چاقو به یک زن مورد تجاوز قرار گرفت و در آنجا بود یک مظنون مواد مخدر مرگ است.

شهردار اندی برنهام گفت: حوادث قرار داده بود “فشار زیادی بر منابع پلیس و [قرار داده] زندگی مردم در خطر” هشدار داد که “هیچ سوالی از ما چشم پوشی و یا اتخاذ مجاز رویکرد” در آینده او به عنوان متعهد “قوی تر و قوی تر و دخالتگر” پاسخ.

صحبت کردن در آنلاین کنفرانس مطبوعاتی GMP دستیار ارشد پاسبان نیک بیلی بستری یک “فقدان اطلاعات” قرار دادن نیروی “واکنش حالت” در کارینگتون و بدان معنی است که افسران قادر به جلوگیری از یک ثانیه 4,000-حزب قوی در دیزی گوشه پارک کشور در اولدهام.

مشترک هوش گروهی از افسران و مقامات محلی را با هدف مبارزه با آینده گردهمایی با کمک به آقای بیلی نشان داد و گفت: “ما تکیه می کنند که اطلاعات را از جوامع از پدر و مادر از آن دسته از افرادی که نگران دوستان خود را برای رفتن به این وقایع.

“لطفا اگر می دانید در مورد این وقایع و سپس مطمئن شوید که شما در حال گفتن مقامات مطمئن شوید که شما در حال گفتن, Greater Manchester, پلیس, بنابراین ما باید بهترین فرصت را برای جلوگیری از آنها را از اتفاق می افتد.

“یکی از نگرانی های جدی است که حفاظت از همه کسانی که حضور در این حوادث است.

“آنچه که ما در هفته گذشته شاهد افسران پلیس داشتن به صلیب واقعا نا امن زمین برای رسیدن به یک زخمی مرد جوان که به چاقو شده و آنها مجبور به ارائه کمک های اولیه در محیط زیست که به دلیل خدمه آمبولانس قادر به به طور مستقیم وجود دارد.

“پادمان در سازماندهی حوادث فقط نمی خواهد وجود داشته باشد در این وقایع است. اگر چیزی اتفاق می افتد, ما نمی تواند تضمین ایمنی خود را, ما نمی تواند تضمین نماید به این رویداد ما را تضمین نمی کند به شما بی درنگ ما را تضمین نمی کند حق گرفتن خدمات پزشکی به شما.”

افسران مداخله در کارینگتون تنها پس از آنها هشدار داده شد به سلاح سرد از 18 سال به آنها به صرفه جویی در زندگی کمک های اولیه. او در حال حاضر دوره نقاهت در بیمارستان است.

Mr بیلی اذعان می تواند وجود دارد موارد که در آن افسران ارشد تصمیم می گیرید آن را بیش از حد خطرناک برای نزدیک کردن بیحوصلگی حرف زدن با توجه به ابعاد آن و عواملی مانند زمین و تاریکی اما او قول داد عمل خواهد بود به جمع آوری شواهد کافی برای تضمین نمی شود.

او گفت: “من تضمین می کنند که که در آن ما می تواند ما را تصاحب خواهد کرد تجهیزات از کسانی که سازماندهی این که در آن ما می تواند ما را تصاحب خواهد کرد وسایل نقلیه از کسانی که حضور در زمین که در آن ما می توانیم و مناسب است که ما را از موضوع مجازات بلیط به مردم است.”

Mr بیلی گفت: نیروی هوش بود که افراد ناشناس برنامه ریزی شد بیشتر نمی توانید رای بدهید اما اطلاعات خاص نیست. او پیشنهاد کرد “عناصر جرایم سازمان یافته” شد و در پشت چنین رویدادی است.

آقای برنهام گفت: “چه اتفاقی افتاد در آخر هفته گذشته بود, غیر قابل قبول, قرار دادن فشار زیادی بر منابع پلیس و قرار دادن زندگی مردم در خطر است.

“من می خواهم برای به حداقل رساندن احتمال این اتفاق می افتد دوباره همین دلیل است که من خواسته اند GMP برای توسعه پاک کردن چند آژانس طرح اقدام با هدف جلوگیری و یا هر گونه اخلال در آینده نمی توانید رای بدهید.

“ما نمی توانیم برای برخی می گویند که ما می تواند به جلوگیری از چنین حوادث از وقوع دوباره. اما ما می گویند برای, Greater Manchester, ساکنان وجود دارد که سوال از ما چشم پوشی و یا اتخاذ مجاز رویکرد است.”

Greater Manchester, معاون شهردار بورلی هیوز اضافه شده “ما را تحمل پایین در حال حاضر … با ما همه چیز رو” برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی که او مدعی شد یک “کامل و رایگان برای همه به صورت جدی مجرمان” در آخر هفته گذشته اضافه کرد: “آخرین چیزی که ما می خواهیم یک تابستان نمی توانید رای بدهید.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>