کتی هاپکینز’ حساب توییتر به طور دائم معلق

راست های انگلیسی, مفسر و مقاله نویس سابق روزنامه کتی هاپکینز شده است به طور دائم معلق از توییتر.

خانم هاپکینز است که بارها و بارها ترجمه شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورده بیش از 1.1 میلیون پیروان در سایت قبل از تعلیق که آمد ساعت پس از او شکایت کرده بود او تا به حال خود را از دست داد آبی تیک “تایید” وضعیت.

در بیانیه سخنگوی thew رسانه های اجتماعی شرکت گفت: نگه داشتن توییتر امن است یک اولویت برای ما – سوء استفاده و نفرت انجام هیچ جایی در خدمات ما, و ما همچنان به اقدامات زمانی که ما قوانین شکسته می شوند.

“در این مورد حساب شده است به طور دائم معلق برای نقض از ما نفرت انگیز رفتار سیاست”.

قبلی شرکت کننده در نشان دادن واقعیت شاگردخانم هاپکینز جعلی حرفه ای به عنوان یک مفسر در تعدادی از رسانه ها – که بسیاری از آنها او را ترک کردند و پس از مواجهه با اعتراض به دیدگاه های مطرح شده در ستون های خود را که اغلب متمرکز بر مهاجرت و اسلام است.

سازمان ملل مداخله کرده و پس از یک ستون در خورشید است که در آن خانم هاپکینز توصیف مهاجران به عنوان “سوسک” و “وحشی انسان” در حالی که او در سال 2017 او در سمت چپ یک کار در ایستگاه های رادیویی LBC پس از ارسال یک صدای جیر جیر خواستار “راه حل نهایی” در مدت کوتاهی پس از منچستر عرصه بمباران.

او از سال دیده می شود دیدگاه های خود را تحت فشار قرار دادند به رسانه ها حاشیه – مهمترین ظاهر می شود در وب سایت کانادایی شورشی رسانه ها که همچنین ویژگی های سهم از فارسی دفاع لیگ بنیانگذار Stephen یخلی-Lennon – بهتر شناخته با نام مورد تامی رابینسون.

اما او بارها و بارها دیده می شود مشخصات خود را تقویت انسان در راس پیشرو در جهان ابرقدرت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین قبلا از شاگرد به اشتراک گذاشته است تعدادی از پست ها از Ms هاپکینز از جمله حملات در لندن, شهردار, صادق خان.

توییتر همراه با سایت هایی مانند Facebook و Youtube بارها اقدام به د پلت فرم سمت راست ارقام در سال های اخیر از جمله آقای رابینسون و کسانی که پشت گروه مانند انگلیس ، در پاسخ بسیاری گرفته اند به حاشیه سایت با تمرکز بر آزادی بیان از جمله تلگرام و سایت های رسانه های اجتماعی VK – عامل با کاهش مخاطب در حالی که هنوز قادر به انتشار پیام های خود را.

این می آید به عنوان توییتر طول می کشد به طور فزاینده ای استرن رویکرد به گسترش اطلاعات غلط و نفرت سخنرانی در سایت از مشخصات بالا منابع قبلا محافظت شده توسط این شرکت سیاست در نگه داشتن تا پست که بحث در اطراف آنها است که “در جهت منافع عمومی”.

در هفته های اخیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در توییتی با مصونیت از مجازات در طول ریاست جمهوری خود دیده است نوشته های پرچم به عنوان حاوی دستکاری رسانه و تجلیل کردند.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>