HBO حداکثر لیگ عدالت توضیح داد: زاک اسنایدر قطره کلیپ جدید تبه کار Darkseid – CNET


justice-league-first-look.jpg

آنها برای دور دو.

Warner Bros.

پس از هیجان انگیز اخبار , DC FanDome برگزار خواهد شد در ماه اوت زاک اسنایدر به طعنه او را به خود پانل در مجازی رایگان کنوانسیون: فیلم از نه چندان افسانه ای که اسنایدر را کاهش دهد.

“اولین دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در JL. دریافت آماده برای اطلاعات بیشتر در DC FanDome,” اسنایدر توییتی پنج شنبه همراه با یک کلیپ از Gal Gadot را در تعجبم که زن کشف یک نقاشی دیواری از شرور Darkseid.

اسنایدر کارگردان برش 2017 را Justice League — اصلی خود را دید با اضافه شدن شخصیت های صحنه جلوه های ویژه و حتی رنگ طرح — خواهد اسلات کلاسیک archenemy از لیگ عدالت در جایی به آن شایعه چهار ساعت طول زمان اجرا. بازیگر ری پورتر تایید کرد او در حال حاضر به اتمام کار صدا برای Darkseid و اسنایدر کاهش یافته و هنوز هم از supervillain پیش است.

اما وعده طولانی فیلم است و حتی بیشتر هیجان انگیز بنابراین DC FanDome ضروری است و در تقویم قرار ملاقات برای کسانی که مشتاق برای اطلاعات بیشتر. رایگان 24 ساعته مجازی کنوانسیون برگزار خواهد شد Aug. 22 در 10 a. m. PT آنلاین در اینجا. وب سایت سالن از قهرمانان بخش برگزار خواهد شد مطالب جدید و پانل های بازیگران زن واندر 1984, James Gunn را Suicide Squad (که یکی از بزرگ به نگاه کردن), Aquaman های اسنایدر برش و بیشتر.

اطلاعات بیشتر در مورد اسنایدر برش جمله ساده و مختصر و مفید از آنچه در آن است که دقیقا در زیر.

چه اسنایدر برش ؟

در یک کلام این اسنایدر قطع است یک نسخه از 2017 را Justice League برش هم توسط مدیر زاک اسنایدر. خود را در این ابرقهرمان گروه فیلمهای هرگز آن را به تئاتر پس از او مجبور شد به گام در مراحل نهایی این پروژه است.

gettyimages-452730476

زاک اسنایدر در San Diego Comic-Con 2014.

عکس توسط Albert L. ارتگا/گتی ایماژ

پس از عکاسی اصلی به پایان رسید و مدتی در پایان سال 2016 برادران وارنر مدیران گزارش دیدم یک برش خشن از اسنایدر فیلم و ناراضی می خواستم تغییرات. اما در سال 2017 اسنایدر پا را در طول فرایند ویرایش به مقابله مرگ دختر خود را.

Joss Whedon پا در رسیدگی به سرمقاله و reshoots اما نمی دریافت یک کارگردان اعتباری نشان می دهد محصول نهایی شامل بسیاری از اسنایدر اصلی فیلم است.

اما چند plotlines رها شده بودند و در زمان اجرا هک کردن از سه و نیم ساعت به 120 ساعت. اسنایدر برآورد شده فیلم دیدیم در تئاتر موجود “یک چهارم” از سهم خود را.

در حالی که ما احتمالا می دانید حقایق سخت از آنچه در پشت صحنه در این فیلم بود که به تکه پاره توسط منتقدان و نا امید در دفتر جعبه را حداقل ما در نهایت به دیدن چگونه اختلاف بین دو نسخه واقعا است.

justice-league-dc-wonder-woman-gal-gadot

Gal Gadot یکی از اعضای بازیگران در حمایت از اسنایدر را کاهش دهد.

خاک رس انوش

آنچه قرار بود متفاوت است ؟

آن را نگاه بهتر

در مقایسه با اوایل تریلر از لیگ عدالت با نهایی theatrical cut (از طریق اسلش فیلم), طرفداران متوجه شعله ور نارنجی آسمان اضافه شده بود به فینال آب و هوایی نبرد. از طرفداران خواسته اسنایدر در رسانه های اجتماعی اگر درجه بندی رنگ را تغییر دهید برای اسنایدر را کاهش دهد. اسنایدر به سادگی پاسخ داد “بله” است که می تواند به معنای نسخه برداری از امضای خود را سرد و پولادین رنگ.

یک رادیکال بازاندیشی و $30 میلیون-plus

اسنایدر اصلی خدمه بوده است جمع آوری شده برای برش فیلم با نمره های مختلف به پایان رسید جلوه های بصری و گفت و گو های اضافی از بازیگران برای پر کردن شکاف. همه از این می تواند هزینه تا $30 میلیون, The Hollywood Reporter گزارش شده است.

رئیس HBO حداکثر و WarnerMedia باب ” Greenblatt پیشنهاد فیلم هزینه خواهد شد بسیار بیشتر از آن است که برای تکمیل. در یک مصاحبه او توضیح داد که اسنایدر برش “وجود ندارد” چرا که اسنایدر هنوز ساختمان “wildly گران” فیلم “رادیکال بازاندیشی” از سال 2017 نسخه.

در اینجا خود را کامل نظرات:

“این ماه از بحث و گفتگو با زاک و تولید به شکل از چگونه به آن را انجام دهد” ” Greenblatt گفت: در Recode رسانه ای پادکست. “از آنجا که آن را به عنوان آسان که فقط رفتن به طاق و وجود اسنایدر برش نشسته وجود دارد برای قرار دادن… آن وجود ندارد. زاک است که در واقع ساختمان آن و آن را پیچیده است. از جمله — و من نمی خواهم به جزئیات بیش از حد است که ما در حال حاضر در مورد صحبت نشده است-اما اثر جدید عکس. این یک رادیکال بازنگری از آن فیلم و آن را پیچیده و شدید گران, البته, تعدادی, من نمی خواهد نقل قول… من فقط می گویند من آرزو می کنم آن را تنها $30 میلیون… آن را یک تعهد و بسیار پیچیده است.”

شخصیت های جدید

در ماه ژانویه اسنایدر کاهش یافته و هنوز هم از خود فیلم اصلی شامل Ryan چوی نام اتم. نابغه اندازه-عیار و همچنین Martian Manhunter, فانوس سبز و Darkseid را تمام شده dangled توسط اسنایدر به عنوان آنچه که شما می توانید در غیر slimmed پایین نسخه.

اسنایدر از کاهش یک تصویر واقعی (البته تار) از Darkseid مستبد که قوانین جهنم سیاره Apokolips. “او را در آینده… به HBO Max” اسنایدر هنوز توییتی.

آن را مدت طولانی است که شایعه ری پورتر به اتمام بود صدای کار برای شخصیت تا زمانی که تبه کار رها شده بود همراه با چند شخصیت های دیگر در Joss Whedon است theatrical cut. ما باید صبر کنید یک سال به ببینید که چگونه خود را از ورود در کنار Ciaran Hinds’ تبه کار kiss و Steppenwolf تاثیر می گذارد به طور کلی ساختار فیلم است.

پورتر دخالت خود را تایید کرد با این فیلم در توییتر: “من بازی Darkseid در زاک اسنایدر ‘Justice League’. وجود دارد. آن را در حال حاضر.”

یک مینی سری

که بسیاری از شخصیت های. به اطمینان حاصل شود, بتمن بتمن, سوپرمن, فلش, Aquaman و سایبورگ کافی شخصیت سازی صفحه نمایش زمان یک مینی سری یا شش “فصل” می تواند در کارت های, به گزارش خبرنگار. (دیگر شایعه گزینه چهار-ساعت director’s cut اما بیایید تشویق نیست که.)

های مختلف end-اعتبارات صحنه

در پایان اعتبارات تئاتر برش شمشیر-دارای حق اعمال قاتل Deathstroke می پیوندد Lex Luthor به خود را ایجاد کنید لیگ عدالت. Deathstroke بازیگر Joe Manganiello پیشنهاد می بینیم صحنه های مختلف مرتبط با Deathstroke دخالت در بن افلک را در حال حاضر-کنسرو بتمن فیلم.

اما هیچ reshoots

با توجه به صحنه های مختلف و شخصیت های آن همه برای تلفن های موبایل مانند شما وجود داشته باشد reshoots با بازیگران (پست-مستند). اما این احتمال به نظر می رسد با اطمینان له کردن.

“وجود دارد و نمی شود هر reshoots از هر نوع و با هر گونه بازیگران” فیلم خبرنگار امبرتو گونزالس گفت: در یک پادکست برای قرار دادن در ماه مه. Gonzalez بنیانگذار قهرمانانه, هالیوود و یکی از اولین به شنیدن شایعات در مورد اسنایدر برش دهید.

“این فقط گفت و گو های اضافی. در اینجا چیزی است که گزارش نشده هنوز: [اسنایدر] آیا می خواهید به ساقه و او می خواست به انجام عکاسی اضافی اما HBO حداکثر گفت: نه, که اتفاق می افتد. ما به شما پول برای پس از تولید برای جلوه های ویژه برای نمره و حتی ADR اما هیچ reshoots از هر نوع در این فیلم است.”

به همین دلیل است که آن را مانند یک معامله بزرگ است ؟

اعضای این بازیگران از Gal Gadot (Wonder Woman) هنری Waters (سوپرمن) به Jason Momoa (Aquaman) باید همه بسیج پشت اسنایدر برش در کنار طولانی در حال اجرا فن کمپین در رسانه های اجتماعی اصرار برادران وارنر به انتشار آن است. پس از روند و برای یک سال #ReleaseTheSnyderCut به تازگی رسید در توییتر در رهبری به دو سال پیش از لیگ عدالت را آزاد کند.

در حال حاضر در پاسخ به این outpour حمایت WarnerMedia سرگرمی (که دارای HBO حداکثر) رئیس رابرت ” Greenblatt منتشر شد. ظ گفته:

“از آنجا که من در اینجا کردم 14 ماه پیش این شعار به #ReleaseTheSnyderCut شده است روزانه drumbeat در دفاتر ما و صندوق. خوب طرفداران خواسته اند و ما هیجان زده در نهایت به ارائه. در پایان روز آن را واقعا همه چیز در مورد آنها و ما فراتر از آن هیجان زده می شود قادر به انتشار زاک چشم انداز نهایی این فیلم در سال 2021. این هرگز اتفاق افتاده است و اگر نیست آن را برای کار سخت و تلاش های مشترک از تیم های در HBO حداکثر و برادران وارنر تصاویر.”

اسنایدر نیز کاهش یافته و این خبر بزرگ برای طرفداران تماشای خود مرد از فولاد قرنطینه سازمان دیده بان حزب.

“من می خواهم برای تشکر از HBO حداکثر و برادران وارنر برای این شجاع ژست حمایت از هنرمندان و اجازه می دهد خود را در چشم انداز واقعی برای تحقق یابد. همچنین یک تشکر ویژه به تمام کسانی که درگیر در SnyderCut جنبش برای ساخت این یک واقعیت است.”

هنگامی که و که در آن آن را بیرون می آیند ؟

این زاک اسنایدر برش لیگ عدالت منتشر خواهد شد HBO حداکثر مدتی در 2021. این جریان که میزبان بارهای از محتوای منحصر به فرد از WarnerMedia و کمیک DC, راه اندازی, مارس 27. در اینجا نحوه ثبت نام.

بن افلک هنری Waters پاسخ

یک دسته از بازیگران در شروع به پریدن کرد Instagram برای تبریک اسنایدر پس از اخبار.

“من بسیار هیجان زده زاک گرفتن شانس در نهایت به دیدن چشم انداز خود را متوجه” افلک گفت: Kevin Smith پادکست.

هنری Waters نوشت: “تبریک بزرگ به شما آقای اسنایدر!”

Jason Momoa, نام prideofgypsies نوشت: “ما می خواهیم در نهایت این اتفاق می افتد. خود را خوش آمدید. عدالت در خدمت. تمام سلام به هر کسی که ساخته شده این اتفاق می افتد. همه طرفداران. ما شما را دوست دارم. سلام جواد”

و ری فیشر نام Cyborg نوشت: “برای کسانی که جنگیدند. برای کسانی که معتقد بودند. با تشکر از شما.”

پوستر جدید

در نهایت HBO Max منتشر شد پوستر جدید از باند.

در اصل منتشر شده مارس 20.
به روز رسانی مارس 24
: می افزاید: بن افلک, واکنش; مارس 26: می افزاید: رئیس HBO حداکثر نظرات ری پورتر جیر; مه 27: می افزاید: Darkseid تصویر; ژوئن 8: می افزاید: درجه بندی رنگ و بدون reshoots جزئیات; ژوئن 18: می افزاید: Darkseid تیزر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>