سابق Lethbridge طوفان سر مربی نام در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه CHL

سابق Lethbridge طوفان بازیکن گرت تیلور ایستاده است در کنار دو بار قهرمان جام استنلی دانیل Carcillo در راه اندازی یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه کانادا هاکی لیگ (CHL).

این CHL شامل 52 کانادا و هشت آمریکایی تیم پوشا سه لیگ: انتاریو لیگ هاکی (OHL), Western لیگ هاکی (WHL) و کبک عمده تاریخ لیگ هاکی (QMJHL).

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده در پنجشنبه شامل اتهامات اخلال در برابر هم تیمی های سابق و مربیان از تیلور و Carcillo از جمله رئیس سابق مربی Lethbridge طوفان — و در حال حاضر سر مربی WHL را در ونکوور Giants — مایکل Dyck.

این ادعا مدعی متوحش کننده, قلدری فیزیکی و لفظی و فیزیکی حمله و آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی را تحمل توسط کلاس اعضای مورد اشاره در این سند به عنوان “سوء استفاده است.”

“سوء استفاده است که اغلب نژادپرستانه جنسیتی homophoic و بسیار جنسی” طرح دعوی در دادگاه اعلام کرد. “عاملان سوء استفاده شد و در حال ارشد بازیکنان در تیم و همچنین بزرگسالان مربیان و کارکنان و مدیران و کارمندان, کارمندان و عوامل تیم ها و لیگ ها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تیلور ادعا می کند که او سوء استفاده رنج می برد در حالی که بازی برای طوفان به عنوان یک 17 ساله تازه کار در 2008-2009 WHL فصل است که در آن او با بازی 45 بازی فصل.

ادامه مطلب: بازیکنان فرم هاکی تنوع داد به مبارزه با نژاد پرستی

با توجه به طرح دعوی در دادگاه و طوفان و مربیان و مقامات آگاه بودند از سوء تحمل توسط تیلور و در آن شرکت کردند.

این سند می گوید که در تیم شیوه های Dyck در زمان تیلور را کنار گذاشته و خواستار آن شدند که او مبارزه با دیگر بازیکنان جوان در این تیم برای افزایش سطح شدت. “این اتفاق چندین بار. تیلور به طور جدی concussed در طول یک مبارزه در عمل و او و دیگر اعضای تیم دچار آسیب های دیگر در طول این دعوا” این ادعا گفت.

طرح دعوی در دادگاه نیز آمده است که Dyck ارائه این تیم کارت اعتباری به طوری که یک بازیکن می تواند خرید الکل برای تیم “rookie حزب است.”

آن ادامه داد: “16 و 17 ساله rookies های مورد نیاز به لباس در لباس زنان و مجبور شدند به مصرف مقدار زیادی الکل به نقطه blacking و استفراغ است.”

Dyck شد سر مربی از طوفان برای چهار فصل (2006-2009) و مربیگری رزومه همچنین شامل یک تاریخچه طولانی با Lethbridge جزئی هاکی انجمن. اخیرا او مربی Lethbridge طوفان اندام, AAA برنامه به یک قهرمانی لیگ و یک سفر به 2018 Telus فنجان قبل از او دعوت به بازگشت به WHL منجر به ونکوور غول در 2018-2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ونکوور غول و WHL را نمی بازگشت اخبار جهانی’ درخواست برای نظر.

ادامه مطلب: Calgary Flames سر مربی لایحه پیترز استعفا در میان نژادی لکه دار کردن سوء استفاده اتهامات

تیلور همچنین اتهام آنچه که در سند اشاره شده به عنوان “کیسه زباله درمان” وقتی او نازل شد از طوفان به تاریخ یک تیم در Canmore پس از دو بازی اول از فصل 2009-2010: “این تیم و کارکنان شد و در اتوبوس تیم انتظار را برای یک سفر جاده ای. بلافاصله قبل از خروج از تیلور گفته شد در مقابل کل تیم و کارکنان است که او در حال قطع از این تیم است.”

“به او گفته شد در یک تحقیر مد برای دریافت کردن اتوبوس برای بازیابی کیسه های خود را و به گزارش Canmore. او داده نشده بود هر گونه پول و یا بیشتر هر جهت. پدر و مادر خود مطلع نمی شد” این ادعا گفت: در مورد تیلور که جزئی بود در آن زمان.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که تیلور تجربه بازی طوفان او را از چپ به طور دائم دچار آسیب های روانی و ریشه های شدید روانی مسائل مربوط به سلامت است که منجر به او در بیمارستان بستری شده پس وقت خود را در WHL و او همچنان به مقابله با روانی و آسیب های فیزیکی است که او رنج می برد در حالی که بازی در لیگ.

Carcillo همچنین مشخص “تقریبا ثابت سوء استفاده” تحمل در حالی که بازی هاکی کاربر; در مورد او در طول rookie فصل با سارنیا نیش (OHL) در سال 2002. Carcillo ادعا می گویند که او و 12 دیگر rookies های دچار سوء استفاده در این دست از بازیکنان در این تیم با مربیان و تیم مقامات آگاه از آنچه اتفاق می افتد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Carcillo این اتهامات شامل گرافیک و اخلال جزئیات آزار و اذیت و حمله به عنوان ادعای ذکر شده در کلاس اعضای تجارب.

طرح دعوی در دادگاه نیز به تشریح آنچه در آن خواستار “سمی فرهنگ و محیط زیست” رایج در تاریخ هاکی.

آن ادامه داد: “علاوه بر تیم های لیگ برتر و عوامل و کارکنان تحمل, condoning و حتی تشویق و یا در نظر گرفتن بخشی در سوء استفاده اعضای کلاس به موضوع پیامدهای منفی برای گزارش و یا حتی امتناع از ارسال به سوء استفاده است.”

عواقب ذکر شده برای گزارش سوء استفاده عبارتند از: کاهش زمان یخ بودن معامله بودن نازل محروم بودن از فعالیت های تیم بودن ننگ به عنوان “ضعیف” و یا یک “مشکل” بازیکن و بیشتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هیچ یک از اتهامات ساخته شده در طرح دعوی در دادگاه ثابت شده در دادگاه و CHL بازگشته است اخبار جهانی’ درخواست برای نظر.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>