فورد موستانگ Mach-E می خواهد برای حل محدوده اضطراب با مقدار زیادی از داده ها – Roadshow


موستانگ Mach-E هوشمند تسویه حساب.


فورد

محدوده اضطراب. این اصطلاح برای توصیف وحشتناک پیش بینی خود ماشین های الکتریکی در حال اجرا از آب قبل از اینکه شما می توانید آن را در جایی. آن را نیز یکی از بزرگترین موانع EV تصویب در ایالات متحده به عنوان مطالعات گذشته نشان داده اند.

این فورد موستانگ Mach-E می خواهد به نگه داشتن رانندگان در سهولت وقتی که می آید به محدوده. فورد گفت: روز جمعه خود را هوشمند جدید طیف وسیعی از نرم افزار خواهد بود همدم مناسب برای اطلاع رسانی به رانندگان با دقیق ترین اطلاعات برای محاسبه فاصله واقعی چپ قبل از اینکه شما یک باتری تخت.

آن را بسیار نرم و صاف کردن مسائل صادقانه میگویم. هوشمند محدوده طول می کشد داده crowdsourced از دیگر Mustang Mach-E وسایل نقلیه در جاده ها می افزاید محلی گزارش آب و هوا به الگوریتم و بررسی یک راننده گذشته رفتارهای پشت چرخ به تف کردن دقیق محدوده چهره. برای کسانی که هرگز تجربه رانندگی EV محاسبه محدوده نوسان می تواند به سرعت بر اساس عناصر متعدد. استارت تهویه مطبوع برای مثال می تواند یک محدوده برآورد به شیب بسیار به سرعت.

در حالی که این SUV الکتریکی باتری گزارش چه مقدار انرژی باقی مانده است که انتقال قدرت ماژول آهنگ چقدر از این انرژی استفاده از درایور و باید چیزی علت عمده هوشمند محدوده به حساب چیز رانندگان را دریافت اطلاع رسانی و توضیح دهید که چرا این سیستم جدید محاسبه است.

و فقط به عنوان یک پشتیبان فورد ارائه خواهد شد Mustang Mach-E صاحبان با صلح اضافی از ذهن اگر آنها اتفاق می افتد به اجرا از باتری در جاده ها است. این خودروساز کمک های کنار جاده ای برنامه رایگان را ارائه می کنند یدک کش را به نزدیک ترین ایستگاه شارژ خود را در خانه و یا EV-گواهی فروشنده فورد در 35 مایل است. اگر هیچ کدام از گزینه ها در داخل شعاع یک کامیون یدک کش آنها را به نزدیکترین گزینه رایگان.

هوشمند محدوده تنها رشد خواهد کرد و دقیق تر بیش از حد. پس از موستانگ Mach-E اجرا می شود همگام 4که شامل بیش از هوا به روز رسانی قابلیت هایفورد قصد دارد به طور مداوم به روز رسانی این سیستم به رانندگان بهترین اطلاعات در دسترس است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 فورد موستانگ Mach-E AWD: Powersliding قالب شکنانه…


6:29

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>