آیا تغییر رفتار در حال حاضر بریتانیا هشدار سطح قطع شده است کارشناسان هشدار می دهند

عمومی

کارشناسان هشدار داده اند به تغییر رفتار خود را پس از رسمی انگلستان coronavirus سطح هشدار قطع شد از 4 به 3.

وزیر بهداشت مت Hancock محور حرکت بیانگر آن است که انتقال این بیماری است و دیگر به عنوان بالا به عنوان یک “لحظه ای بزرگ برای کشور است”.

وی با تمجید عمومی برای انطباق خود با lockdown قوانین که او گفت: تا به حال کمک به آوردن ویروس تحت کنترل است.

اما کارشناسان هشدار داد این تصمیم دیده نمی شود باید به عنوان یک سیگنال برای افرادی که به آرامش خود و پایبندی به قوانین و مقررات.

گابریل دانشجو مراجعه به استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بریستول و یک عضو مستقل حکیم گفت: “آیا هر چیزی را تغییر دهید. در رفتن نگه دارید. این ویروس هنوز هم وجود دارد.”

او گفت: ما باید “خوشحال” coronavirus انتقال است و دیگر بالا اما می دانیم که تغییر رفتار در حال حاضر می تواند منجر به “مشکل واقعی”.

چراغ سبز برای تغییر از دولت جدید کارشناس مشترک امنیت زیستی مرکز که ایجاد شده است به طور خاص برای کمک به مبارزه جهانی با بیماری همه گیر.

کاهش سطح هشدار بود به طور مشترک تایید شده توسط افسران ارشد پزشکی از انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

وزیران در حال تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد بریتانیا در حالی که اطمینان مستند قوانین دقیق به اندازه کافی برای جلوگیری از دوم اوج.

دلیل افزایش فشار بر وزرا و کاهش سطح هشدار است به احتمال زیاد به هموار کردن راه برای بیشتر تسهیلات از مستند محدودیت.

در عرض چند ساعت از اعلام بوریس جانسون اشاره کرد که دو متر اجتماعی فاصله حکومت به زودی می تواند کاسته مدارس.

بعد وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون پیشنهاد مورد نیاز برای مدارس به آموزش دانش آموزان در ‘حباب’ از بیش از 15 نیز می تواند آرام است.

تغییر در سطح هشدار را نیز افزایش امیدوار است که وزیران را به زودی تایید بازگشایی بارها و رستوران ها و مجوز برای یک شب اقامت در هتل ها و B و کارشناسی در انگلستان از 4 جولای.

دکتر استفان گریفین دانشیار در دانشکده پزشکی دانشگاه لیدز گفت: “این اخبار نشانه ای از کاهش سطح گردش سارس-CoV2 عفونت در انگلستان جمعیت و استقبال خواهد شد توسط بسیاری از. این حیاتی است که این اشتباه به عنوان یک چراغ سبز برای زندگی به بازگشت به حالت عادی و یا برای خطرات غیر ضروری گرفته شود. سطح 3 هنوز هم نشان می دهد که یک بیماری همه گیر در حال انجام است و تعداد قابل توجهی از عفونت های جدید و متاسفانه مرگ و میر اتفاق می افتد هر روز. علاوه بر این بسیاری از بیماران مبتلا به دراز مدت عواقب COVID19.”

پروفسور مت Keeling, استاد, جمعیت و بیماری های دانشگاه وارویک گفت: حرکت بود “انتظار و توجیه فعلی وضعیت اپیدمیولوژیک”.

سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth هشدار داد در حال حاضر زمان برای راضی.

“ما در گذشته با اوج خوشبختانه hospitalisations و مرگ و میر پایین آمدن. اما این ویروس باقی می ماند مرگبار ما یکی از بالاترین تعداد بیش از حد مرگ و میر در جهان است و این هیچ وقت برای خوشنودی” او گفت:.

“ما هنوز هم نیاز به تست بیشتر از جمله به طور منظم آزمایش از بیمه خدمات درمانی کارکنان و کاربردی ردیابی رژیم در محل.’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>