کانادا موزه حقوق بشر, رئیس هیئت مدیره به ترک پس از کارکنان hid LGBTQ2 محتوای

کانادا موزه حقوق بشر در وینیپگ آن می گوید: رئیس هیئت مدیره نمی خواهد به دنبال reappointment پس از وحی که LGBTQ2 محتوای پنهان شده بود از برخی از تورهای در درخواست خود را.

موزه سخنگوی مورین Fitzhenry کرد که جان جوان اعلام کرد و به کارکنان که او را “نه به دنبال reappointment زمانی که او پنج سال است و در Aug. 14.”

این CMHR گفت که برای مدت دو سال برخی از کارکنان آن تورهای انجام شده برای گروه های دانشجویی است که از مطالعه خارج شدند LGBTQ2 محتوا.

این عمل اجازه داده شد برای مدارس است که درخواست آن را تا سال 2017 Fitzhenry گفت:, و اضافه کرد که این اشتباه بود و هرگز نباید اتفاق می افتاد.

ادامه مطلب: کانادا موزه حقوق بشر زیر آتش پس از اتهامات نژادپرستی و تبعیض سطح

فدرال میراث وزیر استیون guilbeault را از دست گفت او بسیار جدی آشکار موارد خودسانسوری از LGBTQ2 واقعیت در موزه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سابق وینیپگ شهردار گلن موری گفت: او استعفا از هیئت مدیره از دوستان از کانادا موزه حقوق بشر.

من استعفا از هیئت مدیره از دوستان از #CMHR بیش از این خیانت از دستور خود را و همه از ما که سخت کار می کرد برای دیدن آن طور که داستان از غلبه بر نفرت گفت: در دیواره های آن” او ارسال شده در توییتر.

“شوکه وجود ندارد عذرخواهی و یا کمک رسانی به جوامع است.”

این تنها آخرین رسوایی به آمار این موزه که به تازگی به مسائل از وجود تبعیض در محل کار بعد از پست شروع به ظاهر در رسانه های اجتماعی با هشتگ #cmhrstoplying.

مشاهده link”

در رسانه های اجتماعی پست های کارمندان سابق ادعا شده که آنها با تجربه و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی در حالی که مشغول به کار در موزه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جوان گفت: 680 CJOB در آن زمان که این موزه را به رسمیت می شناسد که آن را یک تعهد به اتهامات جدی و به عمل با توجه به ماموریت خود را.

Fitzhenry گفت: بیانیه ای از هیئت مدیره خواهد بود آینده جمعه است.

این CMHR تنها موزه ملی در خارج از جنوب انتاریو است.

-با فایل های از سام تامپسون و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>