کانادا در شورای امنیت کرسی از دست دادن درایو نیاز به خانه برای سیاست خارجی تنظیم مجدد: کارشناسان

پس از کانادا خود را از دست داده متوالی دوم پیشنهاد برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی در چهارشنبه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین خواسته شد آنچه که او فکر سابق لیبرال نخست وزیر Lester B. Pearson می گویند در مورد این کشور در حال حاضر است.

شامپاین پاسخ داد که او تا به حال فقط در مورد خواندن پیرسون که تا به حال نیز مشغول به کار به عنوان یک دیپلمات کانادایی و کسانی که برنده جایزه صلح نوبل در سال 1957 برای سازماندهی سازمان ملل متحد در پاسخ به بحران کانال سوئز.

“من فکر می کنم اگر Lester B. Pearson شد در اینجا با ما امروز او را بگو:” نگه دارید در رفتن,'” شامپاین پاسخ داد.

در عین حال پس از روز شنبه را از دست دادن و کانادا و دوم در یک ردیف پس از استفان هارپر دولت شکست خورده به یک صندلی امن در سال 2010 کارشناسان هشدار می دهند که سوال واقعی این است که در رفتن نگه دارید در چه جهت ؟

ادامه مطلب: کانادا از دست می دهد و با مشخصات بالا پیشنهاد برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی

کانادا از دست داد به نروژ و ایرلند در یک رای گیری که دیدم نامزدی خود را برای یکی از دو چرخش “غربی بلوک” کرسی دریافت حتی آرا کمتر از آن شکست خورده سال 2010 پیشنهاد تحت سابق دولت محافظه کار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این یک ضربه کارشناسان سیاست خارجی می گویند که “شخصا شرم آور” به نخست وزیر جاستین ترودو.

اما آن را نیز یکی از آنها می گویند سیگنال نیاز مبرم به یک از بالا به پایین و سیاست خارجی بررسی به مقامات دست و پنجه نرم کردن با چالش بدانند که دقیقا کانادا متناسب در یک جهان که در آن دیپلماسی سنتی و حکومت قانون در زمان به نظر می رسد به رفتن راه دودو پرنده.

“من فکر می کنم وجود دارد تمایل به نگاه به جهان از طریق چشم همان است که Lester B. Pearson بود,” گفت: استفانی کاروین استادیار روابط بین المللی نورمن پاترسون مدرسه امور بین الملل در دانشگاه کارلتون.

“او یک رئالیست در بسیاری از راه های اما ما این نسخه ایده آل خود را در سیاست خارجی.”

شامپاین می گوید که او را باز به سیاست خارجی نقد و بررسی پس از کانادا از دست می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد

شامپاین می گوید که او را باز به سیاست خارجی نقد و بررسی پس از کانادا از دست می دهد شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد

کانادایی ها می خواهم به بحث در مورد پیرسون. آنها با اشاره به دستاوردهای او خود را رهبری چشم انداز خود را. در طول دولتهای مختلف نام خود را graced ستاد مرکزی کانادا خدمات خارجی در اتاوا به Lester B. Pearson ساختمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیرسون انجام بسیاری با کمی: او به رهبری دو بازگشت به عقب دولت اقلیت است که تولید بسیاری از سیاست های اجتماعی و سیستم های کانادایی تکیه بر امروز. مراقبت های بهداشتی جهانی یکپارچه نظامی شاخه طرح بازنشستگی کانادا و آشنا افرا برگ پرچم هستند فقط چند نمونه است.

تفسیر: ترودو در سازمان ملل ضرر ملامت از خود “موعظه’ سیاست خارجی

فقط پس از جنگ جهانی دوم پیرسون بسیار نزدیک و تقریبا تبدیل به اولین رئیس سازمان ملل متحد قبل از آن اتحاد جماهیر شوروی مسدود شده و او را به طور گسترده ای به عنوان پدر از مدل سنتی حافظ صلح.

او برنده جایزه صلح نوبل در سال 1957 برای سازماندهی سازمان ملل متحد اورژانس نیروی که از هم جدا طرفین متخاصم در طول سال 1956 سوئز بحران است.

جهان پس از آن بود بسیار متفاوت به جهان در حال حاضر.

سنتی حافظ صلح این است که تا حد زیادی مرده است. به بسیاری از اعتبار سازمان ملل و دیگر نهادهای بین المللی راه اندازی پس از پایان جنگ جهانی دوم در ژنده پوش. قوانین به افزایش و تثبیت قدرت های جهانی واقعا پیشنهادات بیشتر است که آنها به صورت کمی عواقب شکستن.

ادامه مطلب: از دست دادن شورای امنیت صندلی ممکن است شرمسار ترودو اما سیگنال یک مشکل بزرگتر: کارشناسان

اما کانادا هنوز هم می تواند با درس گرفتن از گذشته می گوید: یک متخصص.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در برخی از راه های جهان است و بیشتر شبیه آن در آن زمان از آنجا که ما تا به حال عمده جهانی قدرت رقابت — آن را فقط بین دو کشور نیست و بسیاری از کشورهای” گفت: Andrea Charron همکار با کانادا امور جهانی موسسه و مدیر دانشگاه مانیتوبا مرکز مطالعات امنیتی و دفاعی.

کانادا به طور سنتی حمایت از سیاست خارجی بر اساس اصول مانند حکومت قانون است. اما Charron گفت که کانادا را مجبور به انطباق با جهانی که در آن قدرت که در حال رانندگی در دستور کار جهانی مانند روسیه و چین در حال بيتوجهي به طور معمول قوانین بین المللی در حمایت از منافع خود.

“آنچه که ما در حال رفتن به درک این است که کانادا نیاز به مقابله مسئله با مسئله از طریق همفکر ائتلاف به جای تلاش برای جمع آوری همه زیر یک چادر بزرگ” او گفت:.

“این رفتن به این بستگی دارد که قدرت های بزرگ است که همواره در دستور کار برای این موضوع است.”

دولت لیبرال انجام داده است عمده بررسی سیاست های قبل از. پس از برنده شدن در انتخابات در سال 2015 آن را راه اندازی تعمیرات اساسی کانادا امنیت ملی و دفاع از سیاست های است که آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان راه هایی برای بزرگ بپرسید, سوال در مورد که در آن جهان می گذرد و آنچه در کانادا نیاز به انجام به نگه دارید تا.

ترودو می گوید شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد شد ‘هرگز به خودی خود یک’

ترودو می گوید شورای امنیت سازمان ملل متحد پیشنهاد شد ‘هرگز به خودی خود یک’

همان است صورت گرفته با سیاست خارجی پس از سال 2005 زمانی که دولت در نهایت منتشر شد نقد و بررسی آن را آغاز کرده بود به نوشتن دوباره در سال 2001.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

2005 نقد و بررسی به این نتیجه رسیدند که کانادا اولویت بندی روابط خود با ایالات متحده و سپس ما مهم ترین متحد و تمرکز بر روی هدف شکل از دیپلماسی چند جانبه خارج از کشور.

پرش به جلو و 15 سال است و یک محل متفاوت است. دولت آمریکا است و دیگر قابل کانادا متحد تک وزرا جیر می توانید جرقه های دیپلماتیک بحران و کانادا به طور معمول از انتقاد برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است که آن را به پشتیبان گیری آن شعارهای سیاسی.

“ما نمی توانیم تکیه بر چیزهایی که ما استفاده می شود به تکیه بر روی” کاروین گفت.

“ما واقعا باید یک سیاست خارجی در حال حاضر” او ادامه داد. از آنجا که دولت هارپر امور جهانی کانادا نه واقعا نوآورانه و دهکدهای از دست بسیاری از آن جسارت و ایده های او گفت:, و اضافه کرد که “بسیار سنگین مدیریت ریسک و فرهنگ وجود دارد و در این زمان است.

Bessma Momani یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه واترلو و یک عضو ارشد در مرکز بین المللی حکومت و نوآوری و گفت: ریسک گریز فرهنگ در امور جهانی کانادا باعث می شود آن را یک چالش به جلو را به یک چشم انداز جدید از نحوه کانادا می تواند اعمال نفوذ در یک فرار, جهان در حال تغییر.

“میراث جان بیرد به عنوان (استفن هارپر) وزیر امور خارجه این بود که مردم نمی خواهند به فشار با نوک انگشت سر خود را — آن را ممکن است خرد شده” Momani گفت. که تغییر رفتارهای او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مردم را متوقف poking سر خود را و یا آنها را بازنشسته و یا آنها را ترک.”

این ریسک گریز نگرش تغییر نکرده تحت ترودو دولت Momani گفت: با اشاره به یک سیستم اداری که پاداش کسانی است که نگه داشتن سر خود را پایین و به underfunding مزمن این بدان معناست که بسیاری از جوان امیدوار کننده خدمات خارجی کارگران تا پایان در back-to-back کوتاه-مدت قرارداد است که می تواند در نهایت در هر زمان.

“این همه لفاظی و هیچ ماده,” Momani گفت.

او گفت که او انتظار ندارد برای دیدن هر گونه پیشنهادات برای سیاست خارجی را نقد کنید تا زمانی که وجود دارد برخی از نوع یک دولت اکثریت.

Charron گفت: تکیه بر شعارهای معنی کانادا اغلب می افتد را به تلاش برای اضافه کردن صدای خود را به هر مشکل می شود و همه چیز را در صحنه جهانی به جای ایستاده در صحنه جهانی با چیدن خاص مسائل مربوط به تو رفتگی در دیوار است که پیش از کانادا منافع ملی و عالی در آن است.

پیرسون او گفت: دقیقا با تمرکز بر روی مشکلات زمان خود را که به خوبی در داخل کانادا طیف وسیعی از تجربه و تخصص. کانادا در حال حاضر نیاز به انجام همین کار را برای فرار در دوران مدرن, او گفت:.

“(که) چرا آن را عصر طلایی. ما با استفاده از این نظریه کارکردگرایی به ایجاد سیاست خارجی — چه در ظرفیت ما و چه در منافع ملی ما است و ما رفت و موضوع را با موضوع” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می خواهیم یک برش کوتاه در حال حاضر.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>