AMC Theatres برنامه ای برای باز کردن 450 سینماها در ماه ژوئیه اما ماسک صورت نیست اجباری – CNET


screen-shot-2018-06-20-at-10-17-43-am

AMC می گوید: آن را نمی خواهد نیاز به ماسک صورت هنگامی که آن را دوباره باز می شود آن تئاتر.


AMC

AMC Theatres, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای در جهان در حال برنامه ریزی برای دوباره باز کردن 450 سینما در ژوئیه 15 و به طور کامل عملیاتی در زمان برای انتشار فیلمهای عناوین مولان و شعار که در حال برنامه ریزی برای اولین جولای 24 و 31 جولای بود.

در مصاحبه ای با انواع AMC مدیر عامل و رئیس جمهور آدم آرن توضیح داد: در آن قرار دادن محدودیت در محل که شامل محدود صندلی. برای شروع با تئاتر خواهد بود در حال اجرا در حداکثر 30 درصد در نظر مخاطبان و امیدوار به برگشت به حالت عادی توسط شکرگزاری. در مصاحبه آرون گفت: AMC می تواند دوباره باز پیش از آن در برخی از کشورها اما تصمیم گرفتند به صبر کنید. دیگر سینما شرکت هایی مانند شاهوار و Cinemark نیز به تازگی اعلام کرد قصد دارد به دوباره باز کردن. هر دو در حال هدف قرار دادن ژوئیه 10.

آرون همچنین گفت: AMC نمی تواند اجرای هر اجباری ماسک صورت قوانین در آن تئاتر.

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت: تنوع. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست. ما فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک. وقتی که من رفتن به یک AMC از ویژگی های من قطعا پوشیدن یک ماسک و پیشرو به عنوان مثال.”

AMC در حال برنامه ریزی برای فروش ماسک در تئاتر برای یک دلار.

علاوه بر اجرای اجتماعی فاصله AMC همچنین قصد دارد برای تمیز کردن تئاتر به طور کامل با استفاده از الکترواستاتیک ضد عفونی سم پاش و وکیوم با فیلتر هپا. مواد غذایی و تنقلات نیز برای رفتن به کوچک در تلاش برای کاهش صف

AMC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>