آلن عبور موسیقی میدارد: صاف فرود برای باب دیلن را rowdy راه

ما به عنوان دیده بان چند روز گذشته از بهار اسلاید در اینجا چند توصیه برای کمک به کسانی که هنوز در مستند عبور زمان.

1. باب دیلن خشن و داد و بیداد کن راه

باب دیلن ممکن است 79, اما او هنوز هم بسیاری برای گفتن دارد. او 39 استودیو ضبط (و او اولین مجموعه خود را از مواد جدید پس 2012) 71 دقیقه دو امر بود که قبل از Zimmy 17 دقیقه حساب JFK assassination. تمام بررسی شده اند یکنواخت عالی با تعدادی از منتقدان به آن پنج ستاره است. جدید Dylan آلبوم دقیقا آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر ؟ احتمالا.

بیشتر بخوانید: (مارس 27 سال 2020) باب دیلن قطره قبلا منتشر نشده 17-آهنگ دقیقه, ‘بیشترین قتل ناپاک

2. نیل جوان وطنی

عمو نیل آرشیو باید چیزی. در اینجا یک استودیو کامل رکورد های ثبت شده بیش از شش ماه در ابتدای ماه ژوئن سال 1974 است که هرگز نور روز تا به حال. کل پروژه کامل شد — حتی روی جلد چاپ شده بودند — هنگامی که جوان تصمیم به جلو و این آلبوم از انتشار تصمیم گیری به جای انتشار امشب شبکه تا به حال ثبت شده در سال 1973 به دلیل وطنی بود “فقط یک بسیار پایین آلبوم” با توجه به آن که نوشته شده و ثبت شده که رابطه اش با بازیگر Carrie Snodgress بود بر روی سنگ. Youngephiles در نظر بگیرید این یک حلقه مفقوده از نیل را 70s اوایل خروجی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 45 سال پس از آن تکمیل شد, نیل جوان منتشر شده است ‘وطنی’

3. Japandroids, مسی F-ing سالن

ثبت شده در تورنتو Massey Hall در Oct. 24, 2017, فقط قبل از برگزاری تعطیل عظیم چند سال نوسازی این گروه امیدوار است که این آلبوم ارائه خواهد شد برخی از مهلت کوتاه برای طرفداران که از دست رفتن به نشان می دهد در طول بیماری همه گیر. آلبوم را به صورت دیجیتالی با وینیل انتشار برنامه ریزی شده برای اکتبر. 2.

4. نوارهای سایه ارائه

مونترال نوارهای شده اند مرور یک دوره بین هنر, سنگ, shoegaze و با سبک indie rock برای یک دهه و نیم است. و آن نکرده اند و بدون جنگ است. در سال 2015 کیبورد کتی لی از تقسیم این گروه بیش از آهنگسازی مسائل. هفت سال بعد او و گروه رو با هم به بحث در این شرط که آنها با شرکت در یک “ضد ظلم و ستم کارگاه آموزشی طراحی شده به طور خاص در اطراف نژادپرستی در کار و هنر زمینه” که ریاست آن دو واسطه. من را که تا به دلیل این بود که در زمینه نوشتن و ضبط این آلبوم. تماس با آن آشتی ضبط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

5. اعتراض قهرمان Palimpsest

برای صرفه جویی در شما مشکل “palimpsest” اشاره به یک مقاله است که دیده می شود اصلی نوشتن به نحوی پاک شده و یا شسته شدن به اتاق را برای بیشتر نوشتن. اما اثری از متن اصلی باقی می ماند و آن را ممکن است برای بازیابی. اولین PtH کامل آلبوم هفت سال در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 19, اما با توجه به این که Juneteenth روز که یادآور پایان برده داری در آمریکا, آنها تصمیم به انتشار آن در یک روز زودتر از احترام.

Bonus Tracks

لندن تماس: کتی J. پیرسون را پشت رادیو

کتی است که از جایی در نزدیکی بریستول, انگلستان هر چند با برخی از آهنگ های او می تواند قسم می خورم که او را از جایی در جنوب غربی ایالات متحده. صدای او کمی متفاوت است اما با آن چوب و به شما پاداش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کشف جواهر: ذوب بال سوختن سفید

این است انفرادی پروژه تورنتو چند نوازنده مایکل وین. او زمان EP Wake Me Up Before I جیغ, ویژگی های برخی از بچه ها در Hollerado.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رجعت آهنگ: رابطه جنسی در تپانچه خدا نجات ملکه

دو Sex Pistols بود ناگوار برخورد با سلطنت طلبان در طول این ماه در سال 1977. اولین بار, جانی فاسد مورد حمله قرار گرفت و نه مردم خارج میخانه که در اعتراض به تپانچه جنسی’ دیدگاه او عظمت است. جانی شد چاک با یک تیغ است و ممکن است ذخیره شده اند از خونریزی و مرگ به خاطر او اتفاق افتاده بود که با پوشیدن لباس ضخیم شلوار چرم. روز بعد درامر پل طبخ شد و مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش حمل لوله آهن.

آلن صلیب پخش با Q107 و 102.1 لبه و یک مفسر برای اخبار جهانی است.

اشتراک آلن جاری تاریخ موسیقی جدید پادکست در حال حاضر در اپل پادکست یا Google Play

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>