عذاب زن که غیر فعال شریک تبعید شد به جامائیکا بعد از آنها نمی تواند استطاعت به بررسی مورد

یک زن که غیر فعال شریک بود در پرواز چارتر به جامائیکا می گوید خانواده خود را نابود شده است چرا که آنها قادر به پرداخت هزینه کمک های حقوقی به چالش کشیدن پرونده او در دادگاه.

پدر از دو Rayan, Crawford, 34, بود روز سه شنبه بحث برانگیز اخراج پرواز به همراه 16 نفر دیگر با وجود داشتن نقل مکان کرد و به انگلستان برای پیوستن به انگلیسی, پدر در سن 12.

خانه دفتر در نظر گرفته شده بود به اخراج 25 بیشتر مردم اما آنها مسدود شده و از انجام این کار توسط دادگاه تجدید نظر.

آقای کرافورد شریک جانا, 35 می گوید: آنها هم می خواستم یک بررسی قضایی به حذف او – اما به آنها گفته شد توسط وکلا که این امر هزینه £2,000 که آنها قادر به پرداخت هزینه است.

جامائیکا ملی از Tower Hamlets بازداشت شد سه هفته پیش تحت مهاجرت قدرت.

در حال حاضر جانا می گوید: او نمی داند که چگونه به فرزندان خود را در سن 12 و سه ساله که پدر خود را نمی خواهد به خانه می آیم.

“او همیشه در خانه با بچه ها. او آنها را هر روز,” او می گوید. “پسر ارشد من یک دانش آموز خوب است. من نگران او تحت تاثیر قرار خواهد شد. او همیشه به حال پدر خود را در اینجا. من می توانید ببینید که او در تلاش برای پیدا کردن اخبار را بر روی تلفن خود را. من می توانید ببینید که او شروع به جلو.

“من سه سال از خواب بیدار هر روز صبح و می پرسد” است دادا؟’ من نمی تواند توضیح دهد که آن را به یک سه ساله.

“ما یک خانواده معمولی. او همیشه در اینجا. و در حال حاضر او را نه در اینجا آن را بر من کار کودکان است. آن را نابود زندگی ما است.”

Rayan, Crawford, 34, بود روز سه شنبه بحث برانگیز اخراج پرواز تقسیم او را از شریک زندگی خود را جانا و دو پسر 12 ساله و سه (جانا Daduova)

آقای کرافورد رنج می برد از مهندس بیماری که نیاز به دارو به طور منظم و جانا می گوید او نگران است برای تندرستی خود را در جامائیکا اگر او نمی تواند دسترسی به مراقبت.

او تبعید شد بیش از دو و نیم سال حبس برای سرقت و جرم در سال 2017 – که او خدمت 12 ماه.

جانا می گوید او شریک شده بود با “اشتباه جمعیت” زمانی که جرم صورت گرفت و او پس از حذف خود است و “بهترین پدر” به فرزندان خود. “او آن را ابراز تاسف بسیار,” او می گوید. “از آنجا که او از زندان بیرون آمد او را ندیده است دوستان قدیمی خود را.”

بدون آقای کرافورد به دنبال پس از کودکان او ترس او ممکن است مجبور به ترک شغل خود را در Sainsbury در سفارش به بیش از مهد کودک.

Rayan, اینجا, با, کودکان, است, بهترین, پدر’ می گوید: شریک زندگی خود را

او می گوید: “من نمی خواهم به در منافع. من عاشق کارم هستم, بنابراین من نمی خواهم به از دست دادن آن است. حالا او رفته من باید به کشف کردن آنچه اتفاق می افتد بعدی.”

وزرای ادعا کرده اند که مردان مجموعه برداشته شود در پرواز چارتر به حال مرتکب “جرائم جدی” هر چند برخی از آنان در زندان بوده است برای کمتر از 12 ماه برای یک بار و غیر خشونت آمیز جرائم گاهی اوقات بسیاری از سال پیش. بسیاری از وارد بریتانیا به عنوان کودکان و هیچ لینک دیگری برای جامائیکا.

دفتر خانه سخنگو گفت: “امروز 17 جدی خارجی جنایتکاران تبعید شدند از انگلستان است. آنها به جرم تجاوز به عنف و جرایم خشونت آمیز و در رابطه با مواد مخدر بود و ترکیب جمله طول 75 سال به عنوان به خوبی به عنوان یک جمله زندگی است. ما هیچ عذرخواهی آنچه برای به دنبال حذف خطرناک مجرمان خارجی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>