14-year-old boy متهم به ساخت بمب با گلوله برای اسلامگرا حمله تروریستی به نظر می رسد در دادگاه

14-year-old boy متهم به تلاش برای ساخت بمب های حاوی گلوله و سفید کننده با قصد ارتکاب یک اسلامگرا حمله تروریستی به نظر می رسد در دادگاه.

نوجوان از یستلیق است اتهام را توسعه داده اند یک طرز فکر افراطی طی ماه گذشته پس از تشرف به اسلام در اوایل این سال است. او یکی از جوانترین افراد به اتهام تروریسم جرم در انگلستان است.

او متهم است که ساخت دستگاه های ترکیب مواد منفجره یا مواد سفید کننده با ورق قلع و پیچ در علاوه بر این به فیلمبرداری ساخت بمب ویدئوها و کلیپ تنظیم تمایل خود را برای تبدیل شدن به یک شهید.

او پس از دستگیری در روز جمعه توسط Hampshire Police او متهم شده بود روز چهارشنبه با آماده سازی از اقدامات تروریستی در ارتباط با جمهوری اسلامی در مقابله با تروریسم پلیس جنوب شرق (CTPSE) گفت.

پسر که نمی توان به دلیل سن و سال او به نظر می رسد در وست مینستر دادرس دادگاه در روز پنج شنبه با پوشیدن یک ماسک صورت و tracksuit خاکستری. او ایستاده بود در حوض خود را به تایید نام و نام خانوادگی سن و تاریخ تولد قبل از نشان می دهد و نه گناه.

او چهره یک شارژ که می گوید و یا قبل از 12 ژوئن او در انجام درگیر در آماده سازی برای اثر دادن به قصد خود را برای ارتکاب اعمال تروریستی.

رئیس دادرس اما Arbuthnot گفت که او تا به حال “هیچ گزینه ای” اما به ارسال پرونده او به دادگاه تاج با توجه به جدی بودن خود را متهم به جرم و جنایت.

مادر او که نشسته در مقابل حوض گریستم به عنوان بانوی Arbuthnot remanded او را در بازداشت جوانان پیش از یک جلسه مقدماتی در قدیمی بیلی در روز دوشنبه.

“ما می دانیم که جامعه از یستلیق ممکن است نگران این اخبار اما Hampshire پاسبانان کار کرده اند از نزدیک با همکاران در مبارزه با تروریسم پلیس جنوب شرق در این تحقیق و ما می خواهم به شما اطمینان بدهم که ما بر این باورند که تحقیقات جدا شده است و با گسترده تر شناخته شده خطر ابتلا به جامعه” CTPSE در بیانیه ای گفت.

یستلیق MP پل هلمز در توئیتر خود نوشت: “من در جریان این موضوع بعد از ظهر امروز و با تشکر از پلیس برای آنها آموزنده انتشار.

“به آنها گفت: آنها بر این باورند این به یک حادثه جدا شده و گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی مفید است. با تشکر از شما برای ما نیروهای پلیس خود را برای کار سخت است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>